Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Elite wannabe (Старт на една трка во Елит група од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 3163.72 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Ignacio BelattiEliteСезона 80, Трка 7, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo FernandezEliteСезона 80, Трка 5, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ville PohjanenEliteСезона 80, Трка 3, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo BellottoEliteСезона 79, Трка 10, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano SilettoMaster - 3Сезона 79, Трка 9, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gyuri SzékelyEliteСезона 79, Трка 3, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kuba SzajbelMaster - 4Сезона 79, Трка 2, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean-marc BoissinotEliteСезона 78, Трка 5, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harsh ShethEliteСезона 78, Трка 2, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ethan LittlejohnsEliteСезона 77, Трка 12, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lee HardingMaster - 4Сезона 76, Трка 14, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joachim RangEliteСезона 76, Трка 10, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas RamannMaster - 5Сезона 75, Трка 7, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bert HuylebroeckEliteСезона 75, Трка 5, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alix MartinPro - 24Сезона 75, Трка 3, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos EsparzaMaster - 4Сезона 74, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 George SlaterEliteСезона 74, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ahmet SonverdiEliteСезона 73, Трка 10, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jasper Coosemans1EliteСезона 73, Трка 5, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Božidar TopčićAmateur - 10Сезона 73, Трка 2, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan Velske2EliteСезона 72, Трка 2, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nevzat KasapogluAmateur - 83Сезона 71, Трка 16, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wouter TeuwenEliteСезона 71, Трка 9, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas AndreouMaster - 2Сезона 71, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomek KiełpińskiAmateur - 88Сезона 70, Трка 9, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David Jones-WinkleyMaster - 5Сезона 70, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matt KasarRetiredСезона 69, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonzalo AlvarezMaster - 5Сезона 68, Трка 15, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patryk JanczakAmateur - 55Сезона 68, Трка 6, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin BedoyaRetiredСезона 68, Трка 4, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jens FrostrupMaster - 1Сезона 68, Трка 3, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mika PekkarinenPro - 9Сезона 68, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yug Desai3EliteСезона 67, Трка 14, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz OleśRetiredСезона 67, Трка 12, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael KeeneyMaster - 3Сезона 67, Трка 4, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juha KorhonenAmateur - 60Сезона 65, Трка 11, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark WrightRetiredСезона 65, Трка 6, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin BritainEliteСезона 65, Трка 5, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł ZaburskiMaster - 4Сезона 65, Трка 4, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martynas BražėnasMaster - 4Сезона 64, Трка 16, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michal SzopinskiAmateur - 4Сезона 64, Трка 6, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Łukasz Dudek1Amateur - 39Сезона 64, Трка 5, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renato ChichiAmateur - 23Сезона 64, Трка 3, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Radek Czech2Amateur - 64Сезона 63, Трка 9, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miel SoeterbroekMaster - 3Сезона 63, Трка 5, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Radek SusAmateur - 32Сезона 63, Трка 2, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Theodosis VogiatzisPro - 20Сезона 62, Трка 16, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafal CelejewskiMaster - 5Сезона 62, Трка 15, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alpo Kaakinen1RetiredСезона 62, Трка 13, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guy SmetsRetiredСезона 62, Трка 12, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lorenzo BongiPro - 21Сезона 62, Трка 9, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek HajnrychRetiredСезона 62, Трка 7, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gergő CsernátoniPro - 24Сезона 62, Трка 5, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bráulio MonteiroRetiredСезона 62, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David RollestonMaster - 1Сезона 61, Трка 10, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jakab ZoltanMaster - 4Сезона 61, Трка 7, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Róbert László2EliteСезона 61, Трка 5, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilkka MoisioRetiredСезона 60, Трка 5, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex HollandMaster - 5Сезона 60, Трка 4, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam WainwrightRetiredСезона 59, Трка 2, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Veres TamásMaster - 1Сезона 59, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robin GoodeyEliteСезона 58, Трка 10, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toni SöyrinkiEliteСезона 58, Трка 6, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Max WatsonMaster - 3Сезона 58, Трка 5, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jarosław NowackiAmateur - 37Сезона 58, Трка 3, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikolay IvanovRookie - 9Сезона 57, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ayman DaherMaster - 4Сезона 57, Трка 15, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krisztián VeinperlPro - 21Сезона 57, Трка 11, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erwin VerkadePro - 10Сезона 57, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gino ZernaniPro - 16Сезона 56, Трка 16, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michał WilczyńskiEliteСезона 56, Трка 12, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel BuhharinRetiredСезона 56, Трка 7, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduard GindullinPro - 19Сезона 56, Трка 4, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksey OdegovPro - 1Сезона 55, Трка 12, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maxim Kotov2Pro - 23Сезона 55, Трка 5, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin ŻakMaster - 2Сезона 55, Трка 2, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitri NadkhoRetiredСезона 54, Трка 16, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexey ManukalovRetiredСезона 53, Трка 14, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihail MorozovAmateur - 18Сезона 53, Трка 9, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Danny BaylissRetiredСезона 53, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marc De JongRetiredСезона 52, Трка 14, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry ShevelMaster - 2Сезона 52, Трка 13, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stanislav FrolovPro - 25Сезона 52, Трка 6, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jukka Sireni2RetiredСезона 51, Трка 10, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrej BorsukRetiredСезона 49, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José Abi JaudiPro - 20Сезона 48, Трка 14, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan Pavlicek2RetiredСезона 48, Трка 5, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kiran PatelRetiredСезона 47, Трка 16, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sujay WarrierRetiredСезона 47, Трка 8, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel ComaladaPro - 6Сезона 46, Трка 2, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evgeny TkachenkoRetiredСезона 45, Трка 13, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan GommansMaster - 2Сезона 45, Трка 9, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bastian Tubagus RenaldyRetiredСезона 43, Трка 9, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florencia CaroMaster - 5Сезона 43, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frederico Neves1Rookie - 113Сезона 42, Трка 7, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland Postle9EliteСезона 42, Трка 2, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stas ProstRetiredСезона 41, Трка 13, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Denis GrahovRetiredСезона 41, Трка 4, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikolay BorzenkovAmateur - 47Сезона 40, Трка 13, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Apostolis GoutzosMaster - 5Сезона 40, Трка 2, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 » Брзо оди на страница: