Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Brno (Победа на една трка во Brno)
(Раритетна придобивка: 1 од 68.79 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 62 63 64 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Luc SegersPro - 21Сезона 87, Трка 12, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rui FonsecaRookie - 25Сезона 87, Трка 12, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabor GajáryPro - 14Сезона 87, Трка 12, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Glen LockwoodAmateur - 51Сезона 87, Трка 12, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł KowolikMaster - 2Сезона 87, Трка 12, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean-Maxime TruchonPro - 6Сезона 87, Трка 12, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ervins LicitisAmateur - 29Сезона 87, Трка 12, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kis IstvanPro - 18Сезона 87, Трка 12, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wayne EdwardsPro - 9Сезона 87, Трка 12, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaime SantosPro - 17Сезона 87, Трка 12, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 António RebeloAmateur - 56Сезона 87, Трка 12, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Allen NelsonAmateur - 4Сезона 87, Трка 12, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex TolmarMaster - 5Сезона 87, Трка 12, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario MihalevAmateur - 7Сезона 87, Трка 12, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kiril PenkovAmateur - 41Сезона 87, Трка 12, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karl VondranAmateur - 8Сезона 87, Трка 12, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henrikas SvidrasAmateur - 78Сезона 87, Трка 12, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandr FedyukAmateur - 27Сезона 87, Трка 12, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Reinaldo BarcelosAmateur - 69Сезона 87, Трка 12, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David RathyAmateur - 9Сезона 87, Трка 12, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor BrezhnevMaster - 4Сезона 87, Трка 12, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Māris ZariņšPro - 21Сезона 87, Трка 12, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davis BiksisAmateur - 57Сезона 87, Трка 12, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolas MartinRookie - 9Сезона 87, Трка 12, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul ShirninAmateur - 29Сезона 87, Трка 12, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan KarpukovRookie - 142Сезона 87, Трка 12, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel SotoAmateur - 79Сезона 87, Трка 12, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dragan PetrovicAmateur - 70Сезона 87, Трка 12, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arkadiusz TerleckiAmateur - 54Сезона 87, Трка 12, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristian VinaAmateur - 3Сезона 87, Трка 12, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario OliveiraPro - 9Сезона 87, Трка 12, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas SousaPro - 10Сезона 87, Трка 12, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Boris ZaharovRookie - 54Сезона 87, Трка 12, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andy ArendsPro - 22Сезона 87, Трка 12, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas MesquitaAmateur - 39Сезона 87, Трка 12, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vlad TersenovAmateur - 68Сезона 87, Трка 12, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andre Lucas MoraisAmateur - 64Сезона 87, Трка 12, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan DaengAmateur - 56Сезона 87, Трка 12, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bastiana TorresPro - 15Сезона 87, Трка 12, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edward KrajewskiAmateur - 73Сезона 87, Трка 12, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam WójcikAmateur - 36Сезона 87, Трка 12, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daley AtkinsonAmateur - 57Сезона 87, Трка 12, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco MerteMaster - 1Сезона 87, Трка 12, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian MottaAmateur - 32Сезона 87, Трка 12, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hugo AndradePro - 1Сезона 87, Трка 12, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel MassucattiAmateur - 79Сезона 87, Трка 12, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessio CiaAmateur - 59Сезона 87, Трка 12, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartosz SzymczakPro - 13Сезона 87, Трка 12, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bence FiálRookie - 43Сезона 87, Трка 12, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo Machado PontesAmateur - 50Сезона 87, Трка 12, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lychezar StoyanovPro - 5Сезона 87, Трка 12, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco Matteo FerriereAmateur - 34Сезона 87, Трка 12, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mickaël KaiserPro - 8Сезона 87, Трка 12, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Boldizsár TelekiAmateur - 6Сезона 87, Трка 12, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Łukasz WłodekAmateur - 51Сезона 87, Трка 12, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paolo Di GiuseppeMaster - 4Сезона 87, Трка 12, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandar MijajlovicAmateur - 14Сезона 87, Трка 12, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milan ŠaracAmateur - 72Сезона 87, Трка 12, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laszlo SzegediAmateur - 64Сезона 87, Трка 12, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jacek PochockiAmateur - 4Сезона 87, Трка 12, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emiliano ZaleskiAmateur - 31Сезона 87, Трка 12, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vitalij PetrovAmateur - 60Сезона 87, Трка 12, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tanyu KostadinovAmateur - 24Сезона 87, Трка 12, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ryan TresidderAmateur - 45Сезона 87, Трка 12, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Norbert LakatosPro - 16Сезона 87, Трка 12, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikos TzivasPro - 13Сезона 87, Трка 12, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lorenz EderAmateur - 21Сезона 87, Трка 12, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jens FrostrupAmateur - 25Сезона 87, Трка 12, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Goran MilenkovicAmateur - 71Сезона 87, Трка 12, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio RuizPro - 2Сезона 87, Трка 12, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo QuirogaPro - 1Сезона 87, Трка 12, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivo IvanovPro - 7Сезона 87, Трка 12, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Boris RisAmateur - 6Сезона 87, Трка 12, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Melvin de HaasPro - 18Сезона 87, Трка 12, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris GrechAmateur - 27Сезона 87, Трка 12, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge Hernan GutierrezAmateur - 10Сезона 87, Трка 12, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksander SilvaAmateur - 4Сезона 87, Трка 12, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo FantinPro - 12Сезона 87, Трка 12, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hernan TorresAmateur - 31Сезона 87, Трка 12, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sahil ChandnaniAmateur - 15Сезона 87, Трка 12, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yiánnis GripárisMaster - 3Сезона 87, Трка 12, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luciano KirstPro - 9Сезона 87, Трка 12, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Odvar OliveiraPro - 14Сезона 87, Трка 12, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Apostolis SakellariouPro - 4Сезона 87, Трка 12, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean-marc BoissinotEliteСезона 87, Трка 12, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni GuazzarriAmateur - 36Сезона 87, Трка 12, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brian BlagdonPro - 4Сезона 87, Трка 12, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maurício JacksonMaster - 3Сезона 87, Трка 12, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valter MedeirosAmateur - 17Сезона 87, Трка 12, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 István DézsiAmateur - 75Сезона 87, Трка 12, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Salvatore AggiatoAmateur - 21Сезона 87, Трка 12, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juliusz ŻuławskiAmateur - 42Сезона 87, Трка 12, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simon JonesAmateur - 71Сезона 87, Трка 12, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raúl DominguezPro - 19Сезона 87, Трка 12, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marius MorkunasPro - 12Сезона 87, Трка 12, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo BellottoMaster - 1Сезона 87, Трка 12, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gangadhar AbhyankarAmateur - 68Сезона 87, Трка 12, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bas BouwensRookie - 55Сезона 87, Трка 12, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nestor VicentePro - 9Сезона 87, Трка 12, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio BonaventuraPro - 4Сезона 87, Трка 12, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 62 63 64 » Брзо оди на страница: