Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Brno (Старт на една трка во Brno од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 72.64 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 55 56 57 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Martin TajcnárAmateur - 63Сезона 73, Трка 12, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edmund CiemnyAmateur - 20Сезона 73, Трка 12, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomas VeščiūnasAmateur - 12Сезона 73, Трка 12, R-155Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Saulius JackeviciusPro - 4Сезона 73, Трка 12, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukas JaworskiAmateur - 71Сезона 73, Трка 12, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo BruscoAmateur - 55Сезона 73, Трка 12, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Helmut HeiterPro - 11Сезона 73, Трка 12, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas PotterAmateur - 80Сезона 73, Трка 12, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotrek OwerczukPro - 14Сезона 73, Трка 12, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Haakon LindmoAmateur - 72Сезона 73, Трка 12, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos TelloPro - 8Сезона 73, Трка 12, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jerry MaasAmateur - 19Сезона 73, Трка 12, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominique TranquilleAmateur - 9Сезона 73, Трка 12, R-169Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristiano FreitasAmateur - 81Сезона 73, Трка 12, R-170Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario HissaRookie - 114Сезона 73, Трка 12, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luiz Fernando NapolitanoRookie - 72Сезона 73, Трка 12, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ariel FuentesAmateur - 24Сезона 73, Трка 12, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Madars ZvaigznePro - 15Сезона 73, Трка 12, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tan S LakeEliteСезона 73, Трка 12, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Barry PikeAmateur - 12Сезона 73, Трка 12, R-171Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas LaffertyAmateur - 91Сезона 73, Трка 12, R-177Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Craig McLeanMaster - 1Сезона 73, Трка 12, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose SantosRookie - 132Сезона 73, Трка 12, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos SousaRookie - 81Сезона 73, Трка 12, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo BaronAmateur - 34Сезона 73, Трка 12, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos GaldinoAmateur - 92Сезона 73, Трка 12, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joao CarlosPro - 2Сезона 73, Трка 12, A-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauro PompeyoPro - 23Сезона 73, Трка 12, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Viktor BogdanovAmateur - 25Сезона 73, Трка 12, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tony ClarkAmateur - 14Сезона 73, Трка 12, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotr TekenRookie - 39Сезона 73, Трка 12, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Madars PodzigunsAmateur - 72Сезона 73, Трка 12, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel OmarAmateur - 35Сезона 73, Трка 12, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Svilen MitkovPro - 3Сезона 73, Трка 12, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikolay BorzenkovPro - 12Сезона 73, Трка 12, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominik KardaPro - 2Сезона 73, Трка 12, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel MarinkovicAmateur - 85Сезона 73, Трка 12, R-178Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Djordje NikolicAmateur - 19Сезона 73, Трка 12, R-184Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Márton VinczeAmateur - 31Сезона 73, Трка 12, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vilius LingeRookie - 38Сезона 73, Трка 12, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter PeyperMaster - 1Сезона 73, Трка 12, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Artem YatchenkoAmateur - 9Сезона 73, Трка 12, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexey WladykoAmateur - 52Сезона 73, Трка 12, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor MorenoAmateur - 36Сезона 73, Трка 12, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro NunesAmateur - 28Сезона 73, Трка 12, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wojtek SulińskiPro - 1Сезона 73, Трка 12, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Moris DietrichAmateur - 24Сезона 73, Трка 12, R-174Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro LlorenteAmateur - 2Сезона 73, Трка 12, R-168Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hector Ortega MuñozPro - 21Сезона 73, Трка 12, A-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesús TorresPro - 19Сезона 73, Трка 12, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ken PetruschAmateur - 45Сезона 73, Трка 12, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabian FerreyraPro - 16Сезона 73, Трка 12, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean DauzetAmateur - 66Сезона 73, Трка 12, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 László TóthAmateur - 5Сезона 73, Трка 12, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland KocsisRookie - 58Сезона 73, Трка 12, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo FariaPro - 18Сезона 73, Трка 12, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dekster JesusPro - 10Сезона 73, Трка 12, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lili OroszlánPro - 16Сезона 73, Трка 12, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paolo BonoraPro - 3Сезона 73, Трка 12, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petr ŠimůnekAmateur - 42Сезона 73, Трка 12, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fábio SoaresPro - 8Сезона 73, Трка 12, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alvarêz MattosPro - 22Сезона 73, Трка 12, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Boban EfremovRookie - 110Сезона 73, Трка 12, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Charle NobrePro - 12Сезона 73, Трка 12, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz JaniakPro - 4Сезона 73, Трка 12, A-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David LeclercqRookie - 161Сезона 73, Трка 12, R-161Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianluca TaurelliPro - 23Сезона 73, Трка 12, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 László FüzesériAmateur - 60Сезона 73, Трка 12, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrei VădineanuAmateur - 9Сезона 73, Трка 12, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miloš RehakMaster - 2Сезона 73, Трка 12, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filip OrlovićAmateur - 49Сезона 73, Трка 12, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jovan MajstorovicRookie - 154Сезона 73, Трка 12, R-180Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomo PetauerAmateur - 90Сезона 73, Трка 12, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Panagiotis ZaxariasPro - 11Сезона 73, Трка 12, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rubens FilhoPro - 13Сезона 73, Трка 12, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laszlo SzegediAmateur - 37Сезона 73, Трка 12, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander CantPro - 10Сезона 73, Трка 12, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laci HolaAmateur - 62Сезона 73, Трка 12, R-162Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey StafeevAmateur - 25Сезона 73, Трка 12, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 István LovasAmateur - 50Сезона 73, Трка 12, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean-luc AstiéAmateur - 63Сезона 73, Трка 12, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edward CoulmanPro - 25Сезона 73, Трка 12, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giannis KiriakidisPro - 15Сезона 73, Трка 12, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 István KissRookie - 144Сезона 73, Трка 12, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas RamannEliteСезона 73, Трка 12, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carol VladPro - 2Сезона 73, Трка 12, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petya MárkiAmateur - 22Сезона 73, Трка 12, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano ProiettiAmateur - 51Сезона 73, Трка 12, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ülo TriikRookie - 124Сезона 73, Трка 12, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Béla JanniRookie - 154Сезона 73, Трка 12, R-154Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wolfgang HaasPro - 25Сезона 73, Трка 12, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas FeichtnerPro - 24Сезона 73, Трка 12, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dani FeketePro - 5Сезона 73, Трка 12, A-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano SaleriAmateur - 69Сезона 73, Трка 12, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rick RiouAmateur - 52Сезона 73, Трка 12, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 László ZércziPro - 11Сезона 73, Трка 12, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sándor JózsaRookie - 17Сезона 73, Трка 12, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bryan ShrubbAmateur - 65Сезона 73, Трка 12, R-172Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco KraneAmateur - 74Сезона 73, Трка 12, R-159Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Efim RabinovichRookie - 87Сезона 73, Трка 12, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 55 56 57 » Брзо оди на страница: