Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Brno (Направи најбрзи круг во групата во Brno круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 69.48 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 59 60 61 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Indrek NuutRookie - 118Сезона 77, Трка 4, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Danilo SantosAmateur - 52Сезона 77, Трка 4, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukas MorkūnasRookie - 56Сезона 77, Трка 4, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Benedetto CampobelloPro - 13Сезона 77, Трка 4, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renátó TóthRookie - 153Сезона 77, Трка 4, R-153Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dirk SperlingRookie - 54Сезона 77, Трка 4, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hans BarfRookie - 100Сезона 77, Трка 4, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alejandro GarciaRookie - 75Сезона 77, Трка 4, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Janusz NosaczRookie - 3Сезона 77, Трка 4, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jav DracoRookie - 163Сезона 77, Трка 4, R-163Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor StuparićAmateur - 46Сезона 77, Трка 4, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vinicius SouzaRookie - 86Сезона 77, Трка 4, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernanda GomesRookie - 161Сезона 77, Трка 4, R-161Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Casey StonerAmateur - 81Сезона 77, Трка 4, A-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul FriminRookie - 43Сезона 77, Трка 4, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sami VähämaaRookie - 151Сезона 77, Трка 4, R-151Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matthew NymonRookie - 7Сезона 77, Трка 4, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos BarizonAmateur - 30Сезона 77, Трка 4, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alonso Carbajal TapiaRookie - 167Сезона 77, Трка 4, R-167Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier BruschiRookie - 17Сезона 77, Трка 4, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo AntunesAmateur - 16Сезона 77, Трка 4, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adolf ProcházkaRookie - 4Сезона 77, Трка 4, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean Manca DelasRookie - 120Сезона 77, Трка 4, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David FuchsAmateur - 71Сезона 77, Трка 4, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge JuryRookie - 95Сезона 77, Трка 4, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Angelika ZanderRookie - 117Сезона 77, Трка 4, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jonathan BenaventeRookie - 166Сезона 77, Трка 4, R-166Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebis LabourRookie - 55Сезона 77, Трка 4, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodolfo SoaresRookie - 68Сезона 77, Трка 4, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert BlomRookie - 94Сезона 77, Трка 4, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aki SaartoRookie - 150Сезона 77, Трка 4, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marko RodićAmateur - 4Сезона 77, Трка 4, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Александр СазоновRookie - 149Сезона 77, Трка 4, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aziz Can YücelAmateur - 58Сезона 77, Трка 4, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel HuertaRookie - 145Сезона 77, Трка 4, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alberto OsioRookie - 107Сезона 77, Трка 4, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick HertachRookie - 116Сезона 77, Трка 4, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan SalaRookie - 134Сезона 77, Трка 4, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Al PageRookie - 51Сезона 77, Трка 4, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gina MorrisRookie - 88Сезона 77, Трка 4, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Salvatore SiracusaPro - 8Сезона 77, Трка 4, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesus SanzRookie - 160Сезона 77, Трка 4, R-160Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rachit AjmeraRookie - 46Сезона 77, Трка 4, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom HrbekAmateur - 24Сезона 77, Трка 4, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolas KohlerRookie - 156Сезона 77, Трка 4, R-156Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge AndreazziniRookie - 110Сезона 77, Трка 4, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Liliane PereiraRookie - 87Сезона 77, Трка 4, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo SotoRookie - 157Сезона 77, Трка 4, R-157Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexei Lavrent'evRookie - 133Сезона 77, Трка 4, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrew BarrettRookie - 59Сезона 77, Трка 4, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabricio BaxsRookie - 105Сезона 77, Трка 4, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris FlamionRookie - 80Сезона 77, Трка 4, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno CaseiroPro - 4Сезона 77, Трка 4, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krzysztof KupczakAmateur - 60Сезона 77, Трка 4, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paola BelloccoRookie - 98Сезона 77, Трка 4, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leandro KohnAmateur - 2Сезона 77, Трка 4, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vítor CarvalhoRookie - 152Сезона 77, Трка 4, R-152Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman PavlyukRookie - 158Сезона 77, Трка 4, R-158Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jiří KopeckýRookie - 111Сезона 77, Трка 4, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Larry ChapmanAmateur - 1Сезона 77, Трка 4, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vick SaldajenoRookie - 126Сезона 77, Трка 4, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sonia PavesiRookie - 58Сезона 77, Трка 4, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo CuelloRookie - 130Сезона 77, Трка 4, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leanne LoweRookie - 106Сезона 77, Трка 4, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel LucenaRookie - 28Сезона 77, Трка 4, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolas CiapparaRookie - 143Сезона 77, Трка 4, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Xico BentoRookie - 135Сезона 77, Трка 4, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro CunhaRookie - 11Сезона 77, Трка 4, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Czuth MárkAmateur - 33Сезона 77, Трка 4, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jimi CantariniRookie - 61Сезона 77, Трка 4, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor Ribeiro Da SilvaRookie - 52Сезона 77, Трка 4, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lawrence LittletonRookie - 128Сезона 77, Трка 4, R-128Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kamil SkwaryłoRookie - 165Сезона 77, Трка 4, R-165Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz KuczRookie - 18Сезона 77, Трка 4, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andre TimonRookie - 101Сезона 77, Трка 4, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rich WeavingAmateur - 80Сезона 77, Трка 4, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro NunesAmateur - 28Сезона 77, Трка 4, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luigi IarussiRookie - 84Сезона 77, Трка 4, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jairo TeixeiraRookie - 23Сезона 77, Трка 4, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefanie MeuslichRookie - 125Сезона 77, Трка 4, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Abimael CaetanoRookie - 140Сезона 77, Трка 4, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valerio MinaAmateur - 44Сезона 77, Трка 4, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando CastroRookie - 74Сезона 77, Трка 4, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michal MaciejRookie - 12Сезона 77, Трка 4, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wüterich StreithanselRookie - 142Сезона 77, Трка 4, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aristodemo CecereRookie - 115Сезона 77, Трка 4, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael MargaridoAmateur - 37Сезона 77, Трка 4, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Volodymyr OnyshchukPro - 6Сезона 77, Трка 4, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joseph BadaAmateur - 87Сезона 77, Трка 4, A-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele MezzabottaRookie - 22Сезона 77, Трка 4, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dirk StiegerPro - 1Сезона 77, Трка 4, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toto SoaveMaster - 5Сезона 77, Трка 4, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcio SouzaRookie - 81Сезона 77, Трка 4, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco FinazziRookie - 144Сезона 77, Трка 4, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Panagiotis ZaxariasRookie - 121Сезона 77, Трка 4, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christophe CoqueblinAmateur - 36Сезона 77, Трка 4, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dejv WasileyRookie - 148Сезона 77, Трка 4, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos JuniorAmateur - 57Сезона 77, Трка 4, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kahue FenaltiRookie - 79Сезона 77, Трка 4, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Conor AyckbournAmateur - 45Сезона 77, Трка 4, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 59 60 61 » Брзо оди на страница: