Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Poznan (Победа на една трка во Poznan)
(Раритетна придобивка: 1 од 68.82 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 59 60 61 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Alan Le HeuxRookie - 78Сезона 76, Трка 6, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bart GregoryRookie - 10Сезона 76, Трка 6, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam DennisRookie - 4Сезона 76, Трка 6, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland LángAmateur - 15Сезона 76, Трка 6, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotr MisiorekRookie - 124Сезона 76, Трка 6, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom MartynRookie - 131Сезона 76, Трка 6, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oriol PardoRookie - 167Сезона 76, Трка 6, R-167Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Teemu ToikkaRookie - 133Сезона 76, Трка 6, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maurizio IlluminatiRookie - 59Сезона 76, Трка 6, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Scott BostwickRookie - 67Сезона 76, Трка 6, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renato SvaiterRookie - 51Сезона 76, Трка 6, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jack BrazilRookie - 104Сезона 76, Трка 6, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Earl HopsonRookie - 119Сезона 76, Трка 6, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nazir AliRookie - 80Сезона 76, Трка 6, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz WieczorekAmateur - 81Сезона 76, Трка 6, A-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter AlanAmateur - 64Сезона 76, Трка 6, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gintaras SmaidziunasRookie - 18Сезона 76, Трка 6, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan MilliganRookie - 60Сезона 76, Трка 6, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raf LievensRookie - 25Сезона 76, Трка 6, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joe HutchinsonRookie - 114Сезона 76, Трка 6, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martins MuizarajsRookie - 138Сезона 76, Трка 6, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bogdan HutanuPro - 19Сезона 76, Трка 6, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gábor SzehofnerRookie - 70Сезона 76, Трка 6, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio VeigaAmateur - 63Сезона 76, Трка 6, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gytis MajauRookie - 6Сезона 76, Трка 6, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan FormenttiAmateur - 43Сезона 76, Трка 6, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry ZaitsevRookie - 129Сезона 76, Трка 6, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mantvydas VerbickasRookie - 128Сезона 76, Трка 6, R-128Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arnas PeikstenisRookie - 116Сезона 76, Трка 6, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kaur SirelPro - 5Сезона 76, Трка 6, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wieslaw LipskiRookie - 140Сезона 76, Трка 6, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotr ChalimoniukRookie - 1Сезона 76, Трка 6, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sylvain BallestraRookie - 71Сезона 76, Трка 6, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milan RadovanacRookie - 22Сезона 76, Трка 6, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gergely NoficzerRookie - 12Сезона 76, Трка 6, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wouter KirsteinPro - 13Сезона 76, Трка 6, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey ShumiloRookie - 44Сезона 76, Трка 6, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mullai DharanRookie - 20Сезона 76, Трка 6, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario RizikRookie - 5Сезона 76, Трка 6, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Veres TamásAmateur - 12Сезона 76, Трка 6, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Feri ÁcsRookie - 109Сезона 76, Трка 6, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás MóraRookie - 96Сезона 76, Трка 6, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan StojkovicAmateur - 84Сезона 76, Трка 6, A-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick LibarosAmateur - 30Сезона 76, Трка 6, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Craig TuckerRookie - 164Сезона 76, Трка 6, R-164Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zsolt NégyesiAmateur - 35Сезона 76, Трка 6, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe CarlomagnoAmateur - 19Сезона 76, Трка 6, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gilberto SenandesAmateur - 91Сезона 76, Трка 6, A-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José NunesAmateur - 72Сезона 76, Трка 6, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivailo GeorgievRookie - 97Сезона 76, Трка 6, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nilson PinaRookie - 26Сезона 76, Трка 6, R-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert BestroRookie - 30Сезона 76, Трка 6, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland Postle9EliteСезона 76, Трка 6, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro CorreiaAmateur - 55Сезона 76, Трка 6, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessio CiaRookie - 62Сезона 76, Трка 6, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier RecheAmateur - 74Сезона 76, Трка 6, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ezequiel IglesiasRookie - 47Сезона 76, Трка 6, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco FantiniAmateur - 46Сезона 76, Трка 6, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raphael FreitasRookie - 73Сезона 76, Трка 6, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Duarte PauloRookie - 58Сезона 76, Трка 6, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariusz MalczukPro - 21Сезона 76, Трка 6, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alois KavaAmateur - 54Сезона 76, Трка 6, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marian MerkaRookie - 31Сезона 76, Трка 6, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brian DonamariRookie - 111Сезона 76, Трка 6, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikola MilutinovićAmateur - 78Сезона 76, Трка 6, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David KmochRookie - 98Сезона 76, Трка 6, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erik HarkenAmateur - 56Сезона 76, Трка 6, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick MajewskiRookie - 137Сезона 76, Трка 6, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian MarchsteinerRookie - 42Сезона 76, Трка 6, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nuno ToscanoAmateur - 70Сезона 76, Трка 6, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josiel MoraesAmateur - 80Сезона 76, Трка 6, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andris ViksneAmateur - 51Сезона 76, Трка 6, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David FavierRookie - 99Сезона 76, Трка 6, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jiří RousekAmateur - 73Сезона 76, Трка 6, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Remco PoldervaartRookie - 21Сезона 76, Трка 6, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aliprando SiraghiRookie - 61Сезона 76, Трка 6, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leigh BarkerAmateur - 16Сезона 76, Трка 6, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto BurtaRookie - 120Сезона 76, Трка 6, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John RigosAmateur - 44Сезона 76, Трка 6, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Armin WolffAmateur - 45Сезона 76, Трка 6, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Panayiótis PapanikoláouPro - 9Сезона 76, Трка 6, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gerardo RodriguezRookie - 76Сезона 76, Трка 6, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel RodriguezRookie - 29Сезона 76, Трка 6, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian GomezAmateur - 9Сезона 76, Трка 6, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dejv WasileyRookie - 148Сезона 76, Трка 6, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo GonnellaRookie - 151Сезона 76, Трка 6, R-151Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno FerrariRookie - 40Сезона 76, Трка 6, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Glauco SilvaAmateur - 57Сезона 76, Трка 6, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrew WildenRookie - 146Сезона 76, Трка 6, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ryan EasthamRookie - 156Сезона 76, Трка 6, R-156Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabrizio SecciaRookie - 166Сезона 76, Трка 6, R-166Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olamide FaniyanRookie - 72Сезона 76, Трка 6, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pierre GambeRookie - 34Сезона 76, Трка 6, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matteo PatchRookie - 121Сезона 76, Трка 6, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mirko DelfinoAmateur - 90Сезона 76, Трка 6, A-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Talan RichardsAmateur - 59Сезона 76, Трка 6, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas RouvayrolleRookie - 66Сезона 76, Трка 6, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo CeniceroRookie - 142Сезона 76, Трка 6, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafał JędrzejewskiAmateur - 66Сезона 76, Трка 6, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Darius AsmontasRookie - 48Сезона 76, Трка 6, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 59 60 61 » Брзо оди на страница: