Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Poznan (Старт на една трка во Poznan од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 71.57 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 56 57 58 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Vladimir PetrovPro - 21Сезона 73, Трка 3, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ken O NealAmateur - 74Сезона 73, Трка 3, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin SmithAmateur - 17Сезона 73, Трка 3, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felipe AguiarPro - 5Сезона 73, Трка 3, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rangel FuzaroAmateur - 67Сезона 73, Трка 3, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Csaba VolykaRookie - 63Сезона 73, Трка 3, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aigars VitolinsPro - 3Сезона 73, Трка 3, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos TelloPro - 8Сезона 73, Трка 3, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lily ZarwalskiAmateur - 27Сезона 73, Трка 3, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominique TranquilleAmateur - 9Сезона 73, Трка 3, R-169Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristiano FreitasAmateur - 81Сезона 73, Трка 3, R-170Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario HissaRookie - 114Сезона 73, Трка 3, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan LeitgebPro - 18Сезона 73, Трка 3, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João FerreiraAmateur - 2Сезона 73, Трка 3, R-182Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patryk GodowskiPro - 16Сезона 73, Трка 3, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luiz Fernando NapolitanoRookie - 72Сезона 73, Трка 3, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto RojasAmateur - 78Сезона 73, Трка 3, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ariel FuentesAmateur - 24Сезона 73, Трка 3, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Madars ZvaigznePro - 15Сезона 73, Трка 3, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tan S LakeEliteСезона 73, Трка 3, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Barry PikeAmateur - 12Сезона 73, Трка 3, R-171Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eryk MaderaRookie - 1Сезона 73, Трка 3, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nenad VolarevicAmateur - 82Сезона 73, Трка 3, A-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Can YıldızPro - 7Сезона 73, Трка 3, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bachtiar MahardhikaAmateur - 88Сезона 73, Трка 3, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo BaronAmateur - 34Сезона 73, Трка 3, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jonas KaraliusRookie - 81Сезона 73, Трка 3, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dávid SifkaPro - 11Сезона 73, Трка 3, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergei GordovEliteСезона 73, Трка 3, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mussulin JuniorAmateur - 75Сезона 73, Трка 3, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christopher WillisPro - 22Сезона 73, Трка 3, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel MarinkovicAmateur - 85Сезона 73, Трка 3, R-178Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio Jr ManaliliAmateur - 27Сезона 73, Трка 3, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Djordje NikolicAmateur - 19Сезона 73, Трка 3, R-184Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Márton VinczeAmateur - 31Сезона 73, Трка 3, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo NevesAmateur - 79Сезона 73, Трка 3, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Artem YatchenkoAmateur - 9Сезона 73, Трка 3, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rambler KanaAmateur - 52Сезона 73, Трка 3, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexey WladykoAmateur - 52Сезона 73, Трка 3, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miloslav SotákAmateur - 73Сезона 73, Трка 3, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey StoyanovPro - 3Сезона 73, Трка 3, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor MorenoAmateur - 36Сезона 73, Трка 3, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vincenzo DitommasoPro - 24Сезона 73, Трка 3, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian CueroPro - 23Сезона 73, Трка 3, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan TrifonovAmateur - 86Сезона 73, Трка 3, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro LlorenteAmateur - 2Сезона 73, Трка 3, R-168Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin PospíšilAmateur - 49Сезона 73, Трка 3, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Massimo CerroniRetiredСезона 73, Трка 3, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesús TorresPro - 19Сезона 73, Трка 3, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ken PetruschAmateur - 45Сезона 73, Трка 3, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean DauzetAmateur - 66Сезона 73, Трка 3, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michel SumanAmateur - 29Сезона 73, Трка 3, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bálint Huba NovákRookie - 147Сезона 73, Трка 3, R-186Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Péter SuboritsPro - 24Сезона 73, Трка 3, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dekster JesusPro - 10Сезона 73, Трка 3, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lili OroszlánPro - 16Сезона 73, Трка 3, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin MajorMaster - 4Сезона 73, Трка 3, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo BorgesPro - 4Сезона 73, Трка 3, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco FondelliPro - 4Сезона 73, Трка 3, A-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo GuarimAmateur - 71Сезона 73, Трка 3, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evgeny SoldatovAmateur - 63Сезона 73, Трка 3, R-183Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lorenzo CavallariRetiredСезона 73, Трка 3, R-160Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harry FourieRookie - 122Сезона 73, Трка 3, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valdir AulettePro - 12Сезона 73, Трка 3, A-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessio ColafranceschiAmateur - 43Сезона 73, Трка 3, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos RodriguesAmateur - 62Сезона 73, Трка 3, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thiago CristofoliniPro - 23Сезона 73, Трка 3, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David LeclercqRookie - 161Сезона 73, Трка 3, R-161Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Keith ClarkPro - 10Сезона 73, Трка 3, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianluca TaurelliPro - 23Сезона 73, Трка 3, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juca SantosRookie - 81Сезона 73, Трка 3, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrei VădineanuAmateur - 9Сезона 73, Трка 3, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomo PetauerAmateur - 90Сезона 73, Трка 3, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide MassarentiRetiredСезона 73, Трка 3, R-172Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kelvin LeonAmateur - 16Сезона 73, Трка 3, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erwan JulienAmateur - 39Сезона 73, Трка 3, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rubens FilhoPro - 13Сезона 73, Трка 3, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laszlo SzegediAmateur - 37Сезона 73, Трка 3, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander CantPro - 10Сезона 73, Трка 3, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gilberto JunniorRookie - 48Сезона 73, Трка 3, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eric HenryAmateur - 12Сезона 73, Трка 3, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dániel HatháziAmateur - 70Сезона 73, Трка 3, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey StafeevAmateur - 25Сезона 73, Трка 3, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea MazzuoliAmateur - 54Сезона 73, Трка 3, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ionut SerbanescuAmateur - 17Сезона 73, Трка 3, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Scott TurnerAmateur - 66Сезона 73, Трка 3, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaromír StrohAmateur - 56Сезона 73, Трка 3, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rifat MujkićAmateur - 3Сезона 73, Трка 3, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Attila DoszevAmateur - 13Сезона 73, Трка 3, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edward CoulmanPro - 25Сезона 73, Трка 3, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitar BedachevAmateur - 55Сезона 73, Трка 3, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alain LibarosPro - 10Сезона 73, Трка 3, A-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Djordje ArulicPro - 10Сезона 73, Трка 3, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nico AndrizziRetiredСезона 73, Трка 3, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas FeichtnerPro - 24Сезона 73, Трка 3, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano SaleriAmateur - 69Сезона 73, Трка 3, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca BertaniPro - 4Сезона 73, Трка 3, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frederik BrouxPro - 16Сезона 73, Трка 3, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan ČićPro - 11Сезона 73, Трка 3, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Georgi GeorgievPro - 13Сезона 73, Трка 3, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 56 57 58 » Брзо оди на страница: