Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Poznan (Направи најбрзи круг во групата во Poznan круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 64.83 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 66 67 68 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 David MasonPro - 7Сезона 87, Трка 1, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam WójcikAmateur - 36Сезона 87, Трка 1, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andris BergsRookie - 138Сезона 87, Трка 1, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone BlasiAmateur - 52Сезона 87, Трка 1, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tony DudAmateur - 1Сезона 87, Трка 1, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo DenerRookie - 112Сезона 87, Трка 1, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego AbreuPro - 15Сезона 87, Трка 1, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matteo RavasiAmateur - 47Сезона 87, Трка 1, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aaron LewisAmateur - 35Сезона 87, Трка 1, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thanos FotiadisRookie - 55Сезона 87, Трка 1, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lance DiazAmateur - 47Сезона 87, Трка 1, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wolfgang BellAmateur - 68Сезона 87, Трка 1, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carl MillerRookie - 149Сезона 87, Трка 1, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tim VillarsAmateur - 9Сезона 87, Трка 1, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martynas RutkusRookie - 106Сезона 87, Трка 1, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emerson De OliveiraRookie - 150Сезона 87, Трка 1, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Glen LockwoodAmateur - 51Сезона 87, Трка 1, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ceco PenkovRookie - 102Сезона 87, Трка 1, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltan PallRookie - 78Сезона 87, Трка 1, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Markus NiestrojAmateur - 78Сезона 87, Трка 1, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Elian SilveiraRookie - 63Сезона 87, Трка 1, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martina MayerAmateur - 47Сезона 87, Трка 1, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rubens FilhoPro - 23Сезона 87, Трка 1, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marzia TaibbiAmateur - 3Сезона 87, Трка 1, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John KenyonAmateur - 3Сезона 87, Трка 1, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex BlackrainRookie - 130Сезона 87, Трка 1, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marijn BroodAmateur - 66Сезона 87, Трка 1, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marc CendrósAmateur - 74Сезона 87, Трка 1, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego Martinez DiazAmateur - 32Сезона 87, Трка 1, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergei SiseykinPro - 10Сезона 87, Трка 1, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter PietrzakRookie - 121Сезона 87, Трка 1, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tim DerAmateur - 39Сезона 87, Трка 1, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas LabordaAmateur - 70Сезона 87, Трка 1, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iván ZumaAmateur - 15Сезона 87, Трка 1, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juha PykälinenAmateur - 9Сезона 87, Трка 1, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joul WychoPro - 12Сезона 87, Трка 1, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey OvinkoPro - 22Сезона 87, Трка 1, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Timo TyrväinenAmateur - 58Сезона 87, Трка 1, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jo GomonAmateur - 80Сезона 87, Трка 1, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leif NielsenAmateur - 50Сезона 87, Трка 1, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 António RebeloAmateur - 56Сезона 87, Трка 1, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Armando Martinez PintosRookie - 29Сезона 87, Трка 1, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renato CorreiaRookie - 147Сезона 87, Трка 1, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leo AdamRookie - 93Сезона 87, Трка 1, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide BianchiAmateur - 33Сезона 87, Трка 1, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robbie GeertsAmateur - 57Сезона 87, Трка 1, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Walter WestermannAmateur - 60Сезона 87, Трка 1, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zak HolnessRetiredСезона 87, Трка 1, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ladislav TrakovickyAmateur - 3Сезона 87, Трка 1, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jackie ConnollyAmateur - 31Сезона 87, Трка 1, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kim De BockRookie - 2Сезона 87, Трка 1, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauricio SantosAmateur - 15Сезона 87, Трка 1, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario MolinaAmateur - 11Сезона 87, Трка 1, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicola AndriolliAmateur - 27Сезона 87, Трка 1, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joaquim SoutoAmateur - 77Сезона 87, Трка 1, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Angie ZormanPro - 21Сезона 87, Трка 1, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergei GelserRookie - 113Сезона 87, Трка 1, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emre MetinRetiredСезона 87, Трка 1, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabien MassardMaster - 2Сезона 87, Трка 1, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hristo ValchevAmateur - 76Сезона 87, Трка 1, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo Falcione VilanovaRookie - 37Сезона 87, Трка 1, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio RuizPro - 2Сезона 87, Трка 1, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andre TimonAmateur - 46Сезона 87, Трка 1, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joel ViitikkoMaster - 3Сезона 87, Трка 1, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Neil ColePro - 6Сезона 87, Трка 1, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cedric LialyRookie - 92Сезона 87, Трка 1, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adamir Marum CuryAmateur - 44Сезона 87, Трка 1, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raivo NurjaPro - 8Сезона 87, Трка 1, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert Mctarsney Jr.Rookie - 4Сезона 87, Трка 1, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anndrzej SiemaszkiewiczAmateur - 37Сезона 87, Трка 1, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jacek PochockiAmateur - 4Сезона 87, Трка 1, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gökay ÇiftçiAmateur - 79Сезона 87, Трка 1, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Pablo MeloAmateur - 59Сезона 87, Трка 1, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotrek SiekierkaPro - 24Сезона 87, Трка 1, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario VladimirovMaster - 5Сезона 87, Трка 1, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laurent QuinetAmateur - 33Сезона 87, Трка 1, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Else ReneAmateur - 61Сезона 87, Трка 1, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vitalis EzinerPro - 23Сезона 87, Трка 1, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fábio BritoPro - 21Сезона 87, Трка 1, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arnaud JacquotAmateur - 40Сезона 87, Трка 1, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mantas LaurinaviciusRetiredСезона 87, Трка 1, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno FunakiPro - 19Сезона 87, Трка 1, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Panayiotis BanosRookie - 50Сезона 87, Трка 1, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kaiko KellMaster - 5Сезона 87, Трка 1, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matej HlavatýAmateur - 78Сезона 87, Трка 1, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikos TzivasPro - 13Сезона 87, Трка 1, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Augustas TolkačiovasAmateur - 76Сезона 87, Трка 1, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Justinas BublysMaster - 5Сезона 87, Трка 1, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris DavisRookie - 82Сезона 87, Трка 1, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan LangRookie - 74Сезона 87, Трка 1, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gordon WilliamsRetiredСезона 87, Трка 1, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ernestas KalašinskasPro - 15Сезона 87, Трка 1, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco TomeiAmateur - 69Сезона 87, Трка 1, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo PichiriloRookie - 34Сезона 87, Трка 1, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zlatko VlastaAmateur - 37Сезона 87, Трка 1, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raffaele PiarulliPro - 11Сезона 87, Трка 1, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonçalo FernandesPro - 20Сезона 87, Трка 1, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John ParkinsonRookie - 10Сезона 87, Трка 1, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis Enrique PalaciosAmateur - 67Сезона 87, Трка 1, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arno BernhagenAmateur - 38Сезона 87, Трка 1, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 66 67 68 » Брзо оди на страница: