Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Relay (Помогни на екипата да го освои екипниот куп со освојување на екипни бодови)
(Раритетна придобивка: 1 од 1561.35 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Pablo FernandezEliteСезона 77, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kamal NaouiEliteСезона 76, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arnaud FerrarisPro - 3Сезона 76, Трка 17, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arnaud de MarneffePro - 11Сезона 76, Трка 17, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Philippe LaudePro - 23Сезона 76, Трка 17, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean-françois CharbinatMaster - 5Сезона 76, Трка 17, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guillaume DelamarrePro - 10Сезона 76, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frédéric PierretPro - 12Сезона 76, Трка 17, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brice MeyerMaster - 1Сезона 76, Трка 17, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean-marc BoissinotEliteСезона 76, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Quentin GonzalezPro - 7Сезона 76, Трка 17, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wouter TeuwenMaster - 1Сезона 75, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harsh ShethEliteСезона 75, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robin GoodeyMaster - 4Сезона 70, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ahmet SonverdiMaster - 4Сезона 68, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Theodosis VogiatzisPro - 20Сезона 68, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas BertolinoPro - 17Сезона 67, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christophe DumontPro - 15Сезона 67, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Collin ClémentPro - 13Сезона 67, Трка 17, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jérôme DuluardPro - 25Сезона 67, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julien PradoPro - 25Сезона 67, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rémy PointetPro - 18Сезона 67, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrice EtcheverryRetiredСезона 67, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam Le MeurPro - 4Сезона 67, Трка 17, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laurent QuinetEliteСезона 67, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joss GiraudPro - 2Сезона 67, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomek KiełpińskiAmateur - 91Сезона 66, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin ŻakPro - 9Сезона 66, Трка 17, A-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Radek SusAmateur - 32Сезона 66, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek HajnrychRetiredСезона 66, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jarosław NowackiAmateur - 37Сезона 66, Трка 17, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Waldemar MorawiecRetiredСезона 66, Трка 17, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Łukasz Dudek1Amateur - 39Сезона 66, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz OleśRetiredСезона 66, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Radek Czech2Amateur - 64Сезона 66, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hans MörtsjöMaster - 4Сезона 65, Трка 17, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam WainwrightMaster - 2Сезона 65, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael KeeneyPro - 24Сезона 65, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joaquín QuintanaMaster - 3Сезона 65, Трка 17, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krzysztof MalikRetiredСезона 65, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander KunzeMaster - 4Сезона 65, Трка 17, A-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Viktor DyankovMaster - 1Сезона 65, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexei MalkinMaster - 5Сезона 65, Трка 17, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joan CentellasPro - 25Сезона 65, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lorenzo Di BuonoMaster - 4Сезона 65, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joao CarlosAmateur - 29Сезона 64, Трка 17, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rui MoraisAmateur - 72Сезона 64, Трка 17, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo AntunesRetiredСезона 64, Трка 17, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro NazaréPro - 24Сезона 64, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joao BarbosaRetiredСезона 64, Трка 17, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo NevesPro - 7Сезона 64, Трка 17, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro CorreiaPro - 19Сезона 64, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario SendimPro - 13Сезона 64, Трка 17, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hugo MerlinRetiredСезона 64, Трка 17, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel JoãoPro - 2Сезона 64, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marlon MirandaAmateur - 77Сезона 63, Трка 17, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gideon RosaPro - 11Сезона 63, Трка 17, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renan HenriquePro - 25Сезона 63, Трка 17, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre RodriguesRetiredСезона 63, Трка 17, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sidney LimaPro - 4Сезона 63, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel BainPro - 10Сезона 63, Трка 17, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos RodriguesPro - 15Сезона 63, Трка 17, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor AugustoMaster - 5Сезона 63, Трка 17, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Charles KurzMaster - 3Сезона 63, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodolfo SoaresRookie - 68Сезона 63, Трка 17, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christoph SeifriedsbergerAmateur - 27Сезона 62, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesús PérezAmateur - 82Сезона 62, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikko SuhonenEliteСезона 62, Трка 17, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo NavarreteRetiredСезона 62, Трка 17, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geoff AtkinMaster - 5Сезона 62, Трка 17, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego MahechaPro - 23Сезона 62, Трка 17, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos EsparzaEliteСезона 62, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edwin SilvaMaster - 1Сезона 62, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ania PiekarskaMaster - 3Сезона 62, Трка 17, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nevzat KasapogluMaster - 1Сезона 62, Трка 17, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jens FrostrupMaster - 1Сезона 61, Трка 17, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ignacio BelattiEliteСезона 61, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alpo Kaakinen1RetiredСезона 61, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nuno VicentePro - 12Сезона 58, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 António PereiraRookie - 28Сезона 58, Трка 17, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiago MeirelesRetiredСезона 58, Трка 17, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João Monteiro2RetiredСезона 58, Трка 17, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo FreitasRetiredСезона 58, Трка 17, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filipe MiguelPro - 22Сезона 58, Трка 17, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo VidalAmateur - 46Сезона 58, Трка 17, A-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro AlmeidaRetiredСезона 58, Трка 17, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Armenio SantosAmateur - 21Сезона 58, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter AlanPro - 12Сезона 56, Трка 17, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotr WechterowiczPro - 16Сезона 56, Трка 17, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David RollestonMaster - 1Сезона 56, Трка 17, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir JelicicMaster - 3Сезона 56, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Niels WoltersRetiredСезона 56, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miel SoeterbroekMaster - 3Сезона 56, Трка 17, A-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł ZaburskiMaster - 4Сезона 56, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ioannis Dimitroglou4EliteСезона 54, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin SeppamRetiredСезона 54, Трка 17, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel BuhharinRetiredСезона 54, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter ThompsonPro - 18Сезона 54, Трка 17, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christos Bobolis4EliteСезона 54, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Phil MaunderRetiredСезона 54, Трка 17, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 » Брзо оди на страница: