Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Irungattukottai (Направи најбрзи круг во групата во Irungattukottai круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 60.68 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 70 71 72 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Jim BeckerAmateur - 25Сезона 85, Трка 2, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nelson SimaoAmateur - 64Сезона 85, Трка 2, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bobby SmithRetiredСезона 85, Трка 2, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Artem AprilAmateur - 40Сезона 85, Трка 2, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianluca Di FilippoAmateur - 62Сезона 85, Трка 2, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 András KissRetiredСезона 85, Трка 2, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier TeixidóPro - 16Сезона 85, Трка 2, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christoph SandhoferAmateur - 31Сезона 85, Трка 2, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Georgii IvanovRetiredСезона 85, Трка 2, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard WagnerAmateur - 76Сезона 85, Трка 2, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ján HužvárAmateur - 7Сезона 85, Трка 2, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Johnny NicAmateur - 43Сезона 85, Трка 2, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zed IliyRetiredСезона 85, Трка 2, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dalibor KrivohlavekPro - 8Сезона 85, Трка 2, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno ScarlataPro - 21Сезона 85, Трка 2, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miša LopatinRetiredСезона 85, Трка 2, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard LorencRookie - 9Сезона 85, Трка 2, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ezequiel MartinezRookie - 18Сезона 85, Трка 2, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Artur DudkowskiAmateur - 11Сезона 85, Трка 2, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luke StephensAmateur - 39Сезона 85, Трка 2, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marián HercAmateur - 17Сезона 85, Трка 2, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giorgio AspesiAmateur - 66Сезона 85, Трка 2, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 George ClarkeAmateur - 29Сезона 85, Трка 2, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alisson VieiraRetiredСезона 85, Трка 2, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thierry CatfamilieAmateur - 45Сезона 85, Трка 2, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vytautas TrainaviciusRookie - 61Сезона 85, Трка 2, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone BevacquaAmateur - 8Сезона 85, Трка 2, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduard AlcobePro - 5Сезона 85, Трка 2, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel VersuttiPro - 6Сезона 85, Трка 2, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan CabelloRookie - 59Сезона 85, Трка 2, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cedric LialyRookie - 92Сезона 85, Трка 2, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele MagnaniAmateur - 23Сезона 85, Трка 2, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tim KavčičRetiredСезона 85, Трка 2, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio InglesmithAmateur - 78Сезона 85, Трка 2, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris O'nealAmateur - 49Сезона 85, Трка 2, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jarek KurRookie - 126Сезона 85, Трка 2, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio CiunaRetiredСезона 85, Трка 2, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide MagniAmateur - 8Сезона 85, Трка 2, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltán VinczeRetiredСезона 85, Трка 2, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manni AndreaAmateur - 54Сезона 85, Трка 2, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicola Di BeriAmateur - 26Сезона 85, Трка 2, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander ReznichenkoAmateur - 8Сезона 85, Трка 2, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eric DegeorgesAmateur - 48Сезона 85, Трка 2, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michal KralicekRetiredСезона 85, Трка 2, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lene MayerAmateur - 21Сезона 85, Трка 2, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zhan GeorgievRookie - 19Сезона 85, Трка 2, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandar CukarskiAmateur - 57Сезона 85, Трка 2, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabrizio MaurizioRetiredСезона 85, Трка 2, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Waldemir SantosRookie - 100Сезона 85, Трка 2, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Can CakirAmateur - 22Сезона 85, Трка 2, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio GarcíaPro - 25Сезона 85, Трка 2, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karl-Martin MüürPro - 1Сезона 85, Трка 2, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam HarterPro - 20Сезона 85, Трка 2, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikko KoivistoRookie - 103Сезона 85, Трка 2, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John HinchliffeAmateur - 73Сезона 85, Трка 2, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam LewisAmateur - 72Сезона 85, Трка 2, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karesz GyagyiAmateur - 52Сезона 85, Трка 2, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João JesusAmateur - 31Сезона 85, Трка 2, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabrício CuntoRetiredСезона 85, Трка 2, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tobias HaakeAmateur - 25Сезона 85, Трка 2, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matías FassiPro - 8Сезона 85, Трка 2, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maciek ParuchMaster - 3Сезона 85, Трка 2, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge MendesRookie - 5Сезона 85, Трка 2, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rui RebeloAmateur - 57Сезона 85, Трка 2, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jánosné TóthMaster - 5Сезона 85, Трка 2, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonçalo FernandesPro - 20Сезона 85, Трка 2, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jörgen BlomRookie - 75Сезона 85, Трка 2, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nico MaillRetiredСезона 85, Трка 2, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos RondonAmateur - 14Сезона 85, Трка 2, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel KrálAmateur - 45Сезона 85, Трка 2, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Craig DanielPro - 16Сезона 85, Трка 2, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valdas StrolisRetiredСезона 85, Трка 2, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Plamen IlievPro - 4Сезона 85, Трка 2, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konstantin SobolevPro - 13Сезона 85, Трка 2, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Artur MarczewskiPro - 24Сезона 85, Трка 2, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fülöp CsorbaAmateur - 36Сезона 85, Трка 2, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Buia LiviuRookie - 108Сезона 85, Трка 2, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Markus PrommerAmateur - 74Сезона 85, Трка 2, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evandro MacedoRookie - 31Сезона 85, Трка 2, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard HylandsAmateur - 55Сезона 85, Трка 2, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pawel BakRetiredСезона 85, Трка 2, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nigel KohPro - 18Сезона 85, Трка 2, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ermenegildo MorelliRetiredСезона 85, Трка 2, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom SalvinoAmateur - 14Сезона 85, Трка 2, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Justinas BublysMaster - 5Сезона 85, Трка 2, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matilde AlbertonRookie - 43Сезона 85, Трка 2, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tihomir VaramezovPro - 13Сезона 85, Трка 2, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nestor PiercamilliRookie - 77Сезона 85, Трка 2, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł BasiakAmateur - 4Сезона 85, Трка 2, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 William GutierrezPro - 21Сезона 85, Трка 2, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lorenzo GattiRookie - 110Сезона 85, Трка 2, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephon JacksonAmateur - 75Сезона 85, Трка 2, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 István BenedekRookie - 21Сезона 85, Трка 2, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro EnriqueRetiredСезона 85, Трка 2, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mael GrosjeanPro - 19Сезона 85, Трка 2, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olger CarrascalRetiredСезона 85, Трка 2, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland JakobssonPro - 7Сезона 85, Трка 2, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Willie AventAmateur - 77Сезона 85, Трка 2, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petr ValíčekMaster - 4Сезона 85, Трка 2, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David HeffernanAmateur - 76Сезона 85, Трка 2, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 70 71 72 » Брзо оди на страница: