Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за No brakes (Извози најбрз круг на трка во било која група)
(Раритетна придобивка: 1 од 6.92 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 627 628 629 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Javier GarcíaRookie - 93Сезона 88, Трка 3, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Naim Pereira De SouzaRookie - 96Сезона 88, Трка 3, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Irmantas UrbonasAmateur - 41Сезона 88, Трка 3, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Benjamín ContrerasRookie - 44Сезона 88, Трка 3, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luigi LuccariniRookie - 101Сезона 88, Трка 3, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Domingo Jimenez MuciñoRookie - 87Сезона 88, Трка 3, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fábio HenriqueRookie - 139Сезона 88, Трка 3, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul ReynoldsRookie - 146Сезона 88, Трка 2, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ciro VolpeRookie - 20Сезона 88, Трка 2, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo NobreRookie - 38Сезона 88, Трка 2, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul WareingRookie - 112Сезона 88, Трка 2, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alfredo FragaRookie - 150Сезона 88, Трка 2, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vitaly ForllanofRookie - 119Сезона 88, Трка 2, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartosz RybińskiRookie - 11Сезона 88, Трка 2, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filipe MaiaRookie - 111Сезона 88, Трка 2, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daoiz Bonilla CañizaresRookie - 23Сезона 88, Трка 2, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filipe RodriguesRookie - 97Сезона 88, Трка 2, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ali NarRookie - 121Сезона 88, Трка 2, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iker PaniaguaRookie - 12Сезона 88, Трка 2, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ella LochmannRookie - 105Сезона 88, Трка 2, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jizz SlurpaRookie - 16Сезона 88, Трка 2, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo CarrapiçoRookie - 89Сезона 88, Трка 2, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Migs PotenteRookie - 63Сезона 88, Трка 2, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Uladzimir HermanRookie - 56Сезона 88, Трка 2, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luciano BersanoRookie - 70Сезона 88, Трка 1, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam AshRookie - 10Сезона 88, Трка 1, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo MarianoRookie - 147Сезона 88, Трка 1, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hp FoRookie - 37Сезона 88, Трка 1, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jurgen CloudRookie - 144Сезона 88, Трка 1, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jason RobinsonRookie - 135Сезона 88, Трка 1, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek LeszczukRookie - 82Сезона 88, Трка 1, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas HaanpääRookie - 5Сезона 88, Трка 1, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maksim GrigorevRookie - 117Сезона 88, Трка 1, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sándor KupeczRookie - 47Сезона 88, Трка 1, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukáš KoudelkaRookie - 119Сезона 88, Трка 1, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José Carlos TorresRookie - 20Сезона 88, Трка 1, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel DouradoRookie - 25Сезона 88, Трка 1, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Corey WaitsRookie - 108Сезона 88, Трка 1, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexis LetendreRookie - 123Сезона 88, Трка 1, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas KongshavnRookie - 62Сезона 88, Трка 1, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giulio MoroRookie - 16Сезона 88, Трка 1, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephane LangloisRookie - 92Сезона 88, Трка 1, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dávid KocsisRookie - 32Сезона 88, Трка 1, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michele CostaRookie - 4Сезона 88, Трка 1, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel PonãRookie - 150Сезона 88, Трка 1, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Johny UrbiRookie - 140Сезона 88, Трка 1, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Morphisor XadiRookie - 57Сезона 88, Трка 1, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peppe BoscoRookie - 30Сезона 88, Трка 1, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Silvania BernardoAmateur - 7Сезона 87, Трка 17, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jürgen WichmannAmateur - 19Сезона 87, Трка 17, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin BarconRookie - 146Сезона 87, Трка 17, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bert MeeusAmateur - 57Сезона 87, Трка 16, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey SivcovRookie - 99Сезона 87, Трка 16, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan GomezRookie - 126Сезона 87, Трка 16, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gualtiero TabacchiAmateur - 54Сезона 87, Трка 16, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marina CariolaRookie - 28Сезона 87, Трка 16, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milan ŠaracAmateur - 72Сезона 87, Трка 16, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark QuinnAmateur - 76Сезона 87, Трка 15, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oğuz ÖnelRookie - 148Сезона 87, Трка 15, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alberto GarcesRookie - 85Сезона 87, Трка 15, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksei FilimonovRookie - 38Сезона 87, Трка 15, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kamil MotalikRookie - 8Сезона 87, Трка 15, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jack WilsonRookie - 89Сезона 87, Трка 15, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gladstom AlvesAmateur - 68Сезона 87, Трка 15, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Santiago MendicciniRookie - 14Сезона 87, Трка 14, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Indra HernawanRookie - 138Сезона 87, Трка 14, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno LopesAmateur - 59Сезона 87, Трка 13, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kecyo AguiarAmateur - 31Сезона 87, Трка 13, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ádám RajkAmateur - 13Сезона 87, Трка 13, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeroen PetersAmateur - 75Сезона 87, Трка 13, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Reinaldo BarcelosAmateur - 69Сезона 87, Трка 12, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vilmantas IždūnasRookie - 25Сезона 87, Трка 12, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Samuel HudsonAmateur - 57Сезона 87, Трка 12, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert HendricksAmateur - 45Сезона 87, Трка 12, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rico La TorreRookie - 111Сезона 87, Трка 12, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone GrassiAmateur - 33Сезона 87, Трка 12, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcus JonesAmateur - 36Сезона 87, Трка 11, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Johnny CottretRookie - 53Сезона 87, Трка 11, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fermin AlderguerRookie - 139Сезона 87, Трка 10, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henry KaarnaRookie - 84Сезона 87, Трка 10, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo BonattoAmateur - 31Сезона 87, Трка 10, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel De LucaRookie - 78Сезона 87, Трка 10, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam JaegerAmateur - 64Сезона 87, Трка 10, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luigi BrunoldiAmateur - 17Сезона 87, Трка 10, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam KiehlRookie - 139Сезона 87, Трка 9, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriele MorvilloRookie - 76Сезона 87, Трка 9, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hokshing HoPro - 21Сезона 87, Трка 9, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Danijel MasicRookie - 14Сезона 87, Трка 9, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Egidijus MilvydasAmateur - 45Сезона 87, Трка 9, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio RussoRookie - 4Сезона 87, Трка 9, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex RoutledgeAmateur - 6Сезона 87, Трка 9, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aiden LarkAmateur - 15Сезона 87, Трка 9, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paolo FutreAmateur - 51Сезона 87, Трка 9, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominik PoruśAmateur - 78Сезона 87, Трка 9, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yrjö PuljujärviAmateur - 2Сезона 87, Трка 9, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Niu NiunisimoRookie - 27Сезона 87, Трка 9, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonzalo HervásRookie - 141Сезона 87, Трка 9, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vilius JaruisRookie - 40Сезона 87, Трка 8, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul GleysteenAmateur - 2Сезона 87, Трка 8, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filipe PinheiroAmateur - 75Сезона 87, Трка 8, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 627 628 629 » Брзо оди на страница: