Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Yeongam (Победа на една трка во Yeongam)
(Раритетна придобивка: 1 од 44.35 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 97 98 99 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Lukasz GorskiAmateur - 15Сезона 85, Трка 4, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nick BaruAmateur - 20Сезона 85, Трка 4, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yu-Hsueh ChangRookie - 90Сезона 85, Трка 4, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 William CairnsAmateur - 53Сезона 85, Трка 4, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David RossRookie - 86Сезона 85, Трка 4, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stef WrencAmateur - 14Сезона 85, Трка 4, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jonathan MacLeanRookie - 89Сезона 85, Трка 4, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jo Van WijmeerschAmateur - 20Сезона 85, Трка 4, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sylvain KuberskiRetiredСезона 85, Трка 4, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pradeep CherukupalliRetiredСезона 85, Трка 4, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandro CasagrandeMaster - 5Сезона 85, Трка 4, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard GonçalvesAmateur - 45Сезона 85, Трка 4, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florin BabutRetiredСезона 85, Трка 4, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zeljko LjubotinaPro - 21Сезона 85, Трка 4, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Reginaldo NunesRookie - 125Сезона 85, Трка 4, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vagelis FragiadakisRookie - 95Сезона 85, Трка 4, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jarek KurRookie - 126Сезона 85, Трка 4, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laurynas JurgelionisAmateur - 20Сезона 85, Трка 4, R-128Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krisztian Kovacs-PatakiAmateur - 33Сезона 85, Трка 4, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando MendonçaAmateur - 5Сезона 85, Трка 4, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mika PekkarinenMaster - 5Сезона 85, Трка 4, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge TafurRetiredСезона 85, Трка 4, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José Luis Saravia MoralesRookie - 70Сезона 85, Трка 4, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maxim TitkovPro - 16Сезона 85, Трка 4, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom HughesAmateur - 39Сезона 85, Трка 4, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Boban VukcevicRookie - 46Сезона 85, Трка 4, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oleg PashkevichRookie - 40Сезона 85, Трка 4, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zsuzsanna GöndörRookie - 1Сезона 85, Трка 4, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kristijan BrmaljRookie - 99Сезона 85, Трка 4, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihail MorozovEliteСезона 85, Трка 4, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anton JeiAmateur - 60Сезона 85, Трка 4, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey FoxAmateur - 22Сезона 85, Трка 4, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felix TorralvoRookie - 79Сезона 85, Трка 4, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eugene JonesRookie - 73Сезона 85, Трка 4, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frédéric FrèreRookie - 1Сезона 85, Трка 4, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander SchoerkhuberRookie - 107Сезона 85, Трка 4, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander ReznichenkoAmateur - 8Сезона 85, Трка 4, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin ChmelíkRookie - 26Сезона 85, Трка 4, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano VerderioPro - 15Сезона 85, Трка 4, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oliver SimpsonRetiredСезона 85, Трка 4, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lorenzo RosatiAmateur - 44Сезона 85, Трка 4, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erik HarkenPro - 21Сезона 85, Трка 4, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antoine GasparikRetiredСезона 85, Трка 4, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edwin TorresAmateur - 33Сезона 85, Трка 4, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hasael MoraesAmateur - 59Сезона 85, Трка 4, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joao MendesAmateur - 21Сезона 85, Трка 4, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sasa KuzmanovicRookie - 40Сезона 85, Трка 4, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joss GiraudAmateur - 55Сезона 85, Трка 4, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kamil SzulczyńskiRetiredСезона 85, Трка 4, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simon Van MeegdenburgRetiredСезона 85, Трка 4, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo ConessaAmateur - 76Сезона 85, Трка 4, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom ProcházkaAmateur - 35Сезона 85, Трка 4, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan CabelloRookie - 59Сезона 85, Трка 4, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Max HirschRetiredСезона 85, Трка 4, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan SchalteggerRetiredСезона 85, Трка 4, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frank MaasdijkPro - 7Сезона 85, Трка 4, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo Arrabal JuniorAmateur - 74Сезона 85, Трка 4, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriele LupiAmateur - 35Сезона 85, Трка 4, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David Antonio BovolonPro - 4Сезона 85, Трка 4, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kshitij SharmaMaster - 1Сезона 85, Трка 4, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Willie MalherbeRetiredСезона 85, Трка 4, R-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renátó TóthAmateur - 45Сезона 85, Трка 4, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josevi OrenesRetiredСезона 85, Трка 4, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ondrej KincsesRookie - 132Сезона 85, Трка 4, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nuno CostaRetiredСезона 85, Трка 4, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gerardo BerissoAmateur - 56Сезона 85, Трка 4, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel BatistaAmateur - 16Сезона 85, Трка 4, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry NechitailoAmateur - 64Сезона 85, Трка 4, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marius Valentin BrutaruMaster - 3Сезона 85, Трка 4, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Max RookerAmateur - 72Сезона 85, Трка 4, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel MuenchPro - 4Сезона 85, Трка 4, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartek TonakAmateur - 49Сезона 85, Трка 4, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jacek FigasRetiredСезона 85, Трка 4, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John De CourcyRetiredСезона 85, Трка 4, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Liang ZhuAmateur - 7Сезона 85, Трка 4, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maximilian PetreRetiredСезона 85, Трка 4, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaroslav BoruvkaPro - 1Сезона 85, Трка 4, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduard AlcobePro - 5Сезона 85, Трка 4, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Markkus Erin-uussaarRookie - 97Сезона 85, Трка 4, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo BonifaziAmateur - 28Сезона 85, Трка 4, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Branislav MihicEliteСезона 85, Трка 4, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Greg MooresRookie - 109Сезона 85, Трка 4, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lawrence LittletonAmateur - 62Сезона 85, Трка 4, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukáš RychlíkPro - 14Сезона 85, Трка 4, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis SantosAmateur - 32Сезона 85, Трка 4, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Machl MarkusRetiredСезона 85, Трка 4, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor RodriguesAmateur - 33Сезона 85, Трка 4, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raimondas KalpokasMaster - 1Сезона 85, Трка 4, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey BolshakovAmateur - 11Сезона 85, Трка 4, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 William JaureguiRookie - 42Сезона 85, Трка 4, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matthias WegenerPro - 2Сезона 85, Трка 4, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emm Vee BeeAmateur - 80Сезона 85, Трка 4, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian Davi BorgesAmateur - 44Сезона 85, Трка 4, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iñaki TardaguilaRookie - 126Сезона 85, Трка 4, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriele TumminelloMaster - 4Сезона 85, Трка 4, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Herve ImbertMaster - 1Сезона 85, Трка 4, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro SilvaRetiredСезона 85, Трка 4, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gintas PuidokasRookie - 144Сезона 85, Трка 4, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Álvaro AlvarinhoAmateur - 73Сезона 85, Трка 4, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kvapil JiříRetiredСезона 85, Трка 4, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 97 98 99 » Брзо оди на страница: