Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Yeongam (Старт на една трка во Yeongam од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 46.6 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 92 93 94 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Šarūnas ValinevičiusAmateur - 28Сезона 85, Трка 4, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ovidijus MiliauskasAmateur - 50Сезона 85, Трка 4, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marius RuţaAmateur - 71Сезона 85, Трка 4, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dave HawkesPro - 2Сезона 85, Трка 4, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin HörAmateur - 62Сезона 85, Трка 4, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marián HercAmateur - 17Сезона 85, Трка 4, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David RossRookie - 86Сезона 85, Трка 4, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tan S LakeMaster - 2Сезона 85, Трка 4, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian BeaulieuAmateur - 33Сезона 85, Трка 4, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro RamelloAmateur - 71Сезона 85, Трка 4, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ladislav SpatenkaRetiredСезона 85, Трка 4, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adriano PretoAmateur - 60Сезона 85, Трка 4, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Buia LiviuRookie - 108Сезона 85, Трка 4, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando MendonçaAmateur - 5Сезона 85, Трка 4, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karolis PavilionisAmateur - 11Сезона 85, Трка 4, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sylvain BallestraRetiredСезона 85, Трка 4, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris AdleyRookie - 25Сезона 85, Трка 4, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José Luis Saravia MoralesRookie - 70Сезона 85, Трка 4, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario VladimirovMaster - 5Сезона 85, Трка 4, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Larry ChapmanPro - 11Сезона 85, Трка 4, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enzo DuréAmateur - 72Сезона 85, Трка 4, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simas TylaRookie - 41Сезона 85, Трка 4, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felix TorralvoRookie - 79Сезона 85, Трка 4, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edmundas UrbonasMaster - 4Сезона 85, Трка 4, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul DaltonAmateur - 7Сезона 85, Трка 4, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaroslav NácovskýRookie - 34Сезона 85, Трка 4, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Scott WildenPro - 5Сезона 85, Трка 4, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Craig KirwanAmateur - 33Сезона 85, Трка 4, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Girolamo RussoRookie - 45Сезона 85, Трка 4, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander ReznichenkoAmateur - 8Сезона 85, Трка 4, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin ChmelíkRookie - 26Сезона 85, Трка 4, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eric DegeorgesAmateur - 48Сезона 85, Трка 4, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hadi RezaeiPro - 2Сезона 85, Трка 4, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel KrálAmateur - 45Сезона 85, Трка 4, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam QuesPro - 7Сезона 85, Трка 4, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jari DusRookie - 56Сезона 85, Трка 4, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland GonczelAmateur - 34Сезона 85, Трка 4, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Béla HoffmannPro - 19Сезона 85, Трка 4, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas RamannPro - 5Сезона 85, Трка 4, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sasa KuzmanovicRookie - 40Сезона 85, Трка 4, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier GaleanoAmateur - 18Сезона 85, Трка 4, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guilherme SchweitzerAmateur - 72Сезона 85, Трка 4, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dodi SütőRetiredСезона 85, Трка 4, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco AmicoAmateur - 80Сезона 85, Трка 4, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo ConessaAmateur - 76Сезона 85, Трка 4, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin ZygmanowskiRetiredСезона 85, Трка 4, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 George VougiouklakisAmateur - 56Сезона 85, Трка 4, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Takis SantAmateur - 34Сезона 85, Трка 4, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alisson VieiraRetiredСезона 85, Трка 4, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yiánnis GripárisMaster - 3Сезона 85, Трка 4, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kshitij SharmaMaster - 1Сезона 85, Трка 4, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos LoroRookie - 1Сезона 85, Трка 4, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nuno CostaRetiredСезона 85, Трка 4, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Théophile SirjacquesAmateur - 64Сезона 85, Трка 4, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marius Valentin BrutaruMaster - 3Сезона 85, Трка 4, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Max RookerAmateur - 72Сезона 85, Трка 4, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sascha GeislerPro - 9Сезона 85, Трка 4, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anders SandbergAmateur - 36Сезона 85, Трка 4, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose VotteroAmateur - 65Сезона 85, Трка 4, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evgeny RafalskyRookie - 103Сезона 85, Трка 4, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maximilian PetreRetiredСезона 85, Трка 4, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduard AlcobePro - 5Сезона 85, Трка 4, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shirley GoarinAmateur - 66Сезона 85, Трка 4, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltán KucoraPro - 12Сезона 85, Трка 4, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandros MakosAmateur - 46Сезона 85, Трка 4, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dennis BenderRetiredСезона 85, Трка 4, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 William GutierrezPro - 21Сезона 85, Трка 4, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lorenzo RodriguesRetiredСезона 85, Трка 4, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco BascoAmateur - 70Сезона 85, Трка 4, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard MolyneauxAmateur - 50Сезона 85, Трка 4, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom WildAmateur - 57Сезона 85, Трка 4, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Johnny NicAmateur - 43Сезона 85, Трка 4, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kenny Anderson PeresRookie - 98Сезона 85, Трка 4, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lawrence LittletonAmateur - 62Сезона 85, Трка 4, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukáš RychlíkPro - 14Сезона 85, Трка 4, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valdemaras StankeviciusAmateur - 54Сезона 85, Трка 4, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Muhammet Emin DumanAmateur - 17Сезона 85, Трка 4, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis SantosAmateur - 32Сезона 85, Трка 4, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier TeixidóPro - 16Сезона 85, Трка 4, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Markus PrommerAmateur - 74Сезона 85, Трка 4, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor RodriguesAmateur - 33Сезона 85, Трка 4, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kurt NelsonAmateur - 63Сезона 85, Трка 4, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raimondas KalpokasMaster - 1Сезона 85, Трка 4, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey BolshakovAmateur - 11Сезона 85, Трка 4, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin JiříkRookie - 140Сезона 85, Трка 4, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tihomir VaramezovPro - 13Сезона 85, Трка 4, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thiago LuizAmateur - 36Сезона 85, Трка 4, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andres GamezRetiredСезона 85, Трка 4, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Liliane PereiraRookie - 122Сезона 85, Трка 4, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos RodriguezRookie - 35Сезона 85, Трка 4, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adonijah KennethAmateur - 31Сезона 85, Трка 4, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard WagnerAmateur - 76Сезона 85, Трка 4, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Philipp WitzmannAmateur - 65Сезона 85, Трка 4, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauricio FreitasAmateur - 79Сезона 85, Трка 4, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin SynolekAmateur - 12Сезона 85, Трка 4, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 François ParmentierPro - 8Сезона 85, Трка 4, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arnaud JacquotAmateur - 40Сезона 85, Трка 4, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nilmar Gomes de MatosRookie - 109Сезона 85, Трка 4, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas GötzAmateur - 73Сезона 85, Трка 4, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dejan MilurovicAmateur - 60Сезона 85, Трка 4, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 92 93 94 » Брзо оди на страница: