Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Yeongam (Направи најбрзи круг во групата во Yeongam круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 45.38 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 89 90 91 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 János KarszaPro - 1Сезона 74, Трка 15, A-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jens GabrielAmateur - 18Сезона 74, Трка 15, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos MacielRookie - 120Сезона 74, Трка 15, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Remus TudosoiuAmateur - 7Сезона 74, Трка 15, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomi ValtanenAmateur - 71Сезона 74, Трка 15, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikolaj IngilizovAmateur - 9Сезона 74, Трка 15, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josh PendleburyRookie - 70Сезона 74, Трка 15, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alberto ReyesAmateur - 82Сезона 74, Трка 15, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel CappadonaAmateur - 54Сезона 74, Трка 15, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rob ThorntonRookie - 28Сезона 74, Трка 15, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roy DouglassAmateur - 7Сезона 74, Трка 15, R-159Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe GiannoAmateur - 68Сезона 74, Трка 15, R-158Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael WeberRookie - 37Сезона 74, Трка 15, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pierre GreeffRookie - 12Сезона 74, Трка 15, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yuri BarchiPro - 18Сезона 74, Трка 15, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kiss GaborAmateur - 39Сезона 74, Трка 15, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco DilucchioAmateur - 41Сезона 74, Трка 15, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos André Lopes ManfredoRookie - 62Сезона 74, Трка 15, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matthew ToothAmateur - 80Сезона 74, Трка 15, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milan KořínekAmateur - 38Сезона 74, Трка 15, R-164Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anton TenevRookie - 139Сезона 74, Трка 15, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Reece HydeRookie - 7Сезона 74, Трка 15, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João GavinhosAmateur - 31Сезона 74, Трка 15, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kreisz BálintAmateur - 44Сезона 74, Трка 15, R-169Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Donce PetraitisAmateur - 6Сезона 74, Трка 15, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel MenoniAmateur - 56Сезона 74, Трка 15, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard SampAmateur - 84Сезона 74, Трка 15, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michał SułekAmateur - 6Сезона 74, Трка 15, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabián RéPro - 16Сезона 74, Трка 15, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ambroz PondelekAmateur - 73Сезона 74, Трка 15, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul AndersonRookie - 59Сезона 74, Трка 15, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander LatoninPro - 19Сезона 74, Трка 15, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco CelanoRookie - 74Сезона 74, Трка 15, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian LisciAmateur - 78Сезона 74, Трка 15, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roger RoseAmateur - 59Сезона 74, Трка 15, R-161Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bill ShoreAmateur - 40Сезона 74, Трка 15, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefmane NouveauAmateur - 49Сезона 74, Трка 15, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin JandaRookie - 64Сезона 74, Трка 15, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fred HauserAmateur - 65Сезона 74, Трка 15, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olver HernándezMaster - 2Сезона 74, Трка 15, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frederic Van RossumAmateur - 41Сезона 74, Трка 15, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 António CândidoRookie - 106Сезона 74, Трка 15, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frederick AkpomiePro - 10Сезона 74, Трка 15, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 André MartinsRookie - 93Сезона 74, Трка 15, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian LochmannAmateur - 88Сезона 74, Трка 15, R-157Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David GontzalAmateur - 71Сезона 74, Трка 15, R-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan ProhaskaAmateur - 14Сезона 74, Трка 15, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damian MenendezAmateur - 13Сезона 74, Трка 15, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pános YiphtéasRookie - 24Сезона 74, Трка 15, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damian LipiecRookie - 155Сезона 74, Трка 15, R-155Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Indrek PalmisteAmateur - 88Сезона 74, Трка 15, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dirk SperlingRookie - 54Сезона 74, Трка 15, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ted FitzgeraldAmateur - 52Сезона 74, Трка 15, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tony EarlAmateur - 76Сезона 74, Трка 15, R-166Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marius BosmanRookie - 114Сезона 74, Трка 15, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henry HindeAmateur - 14Сезона 74, Трка 15, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Csiba KrisztiánAmateur - 29Сезона 74, Трка 15, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cláudio BortolottiAmateur - 72Сезона 74, Трка 15, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maurizio SiracusaPro - 2Сезона 74, Трка 15, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan HawtinAmateur - 55Сезона 74, Трка 15, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin CalzonAmateur - 35Сезона 74, Трка 15, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Boris GobPro - 16Сезона 74, Трка 15, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joel TrekaneMaster - 3Сезона 74, Трка 15, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nico KajanAmateur - 27Сезона 74, Трка 15, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Csaba SzászAmateur - 74Сезона 74, Трка 15, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pietro PignataroAmateur - 30Сезона 74, Трка 15, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Radovan StojanovićAmateur - 72Сезона 74, Трка 15, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas TheodorouAmateur - 66Сезона 74, Трка 15, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toms SaulitensAmateur - 1Сезона 74, Трка 15, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gary FeltonAmateur - 23Сезона 74, Трка 15, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomáš BreuerAmateur - 11Сезона 74, Трка 15, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco RaggioPro - 4Сезона 74, Трка 15, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zsolt AlbertPro - 20Сезона 74, Трка 15, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arno SanctorumAmateur - 25Сезона 74, Трка 15, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evgeni GalatinskiAmateur - 48Сезона 74, Трка 15, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikolas TurunenPro - 18Сезона 74, Трка 15, A-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ive NakiPro - 23Сезона 74, Трка 15, A-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovani BragaRookie - 52Сезона 74, Трка 15, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oleksa VyshnivskyPro - 2Сезона 74, Трка 15, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel PavezAmateur - 46Сезона 74, Трка 15, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edilson De SouzaAmateur - 17Сезона 74, Трка 15, R-152Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz MochRookie - 147Сезона 74, Трка 15, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adis HercegAmateur - 17Сезона 74, Трка 15, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Severi SeppäMaster - 3Сезона 74, Трка 15, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan CerpaPro - 11Сезона 74, Трка 15, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin BarberiaPro - 6Сезона 74, Трка 15, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vittorio Saverio SmerdiglioAmateur - 72Сезона 74, Трка 15, R-153Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piermauro CovielloAmateur - 74Сезона 74, Трка 15, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Georgi IlchevRookie - 88Сезона 74, Трка 15, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wadim TeplowAmateur - 22Сезона 74, Трка 15, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francois HeunisAmateur - 79Сезона 74, Трка 15, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emm Vee BeeRookie - 135Сезона 74, Трка 15, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan MedeirosRookie - 105Сезона 74, Трка 15, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Primus PantomimusAmateur - 28Сезона 74, Трка 15, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dario KajtMaster - 5Сезона 74, Трка 15, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dokic ZoranAmateur - 25Сезона 74, Трка 15, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea OclabRookie - 40Сезона 74, Трка 15, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Celso BarataRookie - 128Сезона 74, Трка 15, R-128Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andres LutzowAmateur - 39Сезона 74, Трка 15, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando C. RibeiroAmateur - 43Сезона 74, Трка 15, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 89 90 91 » Брзо оди на страница: