Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Bucharest Ring (Победа на една трка во Bucharest Ring)
(Раритетна придобивка: 1 од 82.87 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 51 52 53 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Jenne BreugelmansMaster - 5Сезона 85, Трка 12, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hernan ParafioritiAmateur - 34Сезона 85, Трка 12, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz AkwidzyńskiAmateur - 74Сезона 85, Трка 12, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iain BartholomewMaster - 1Сезона 85, Трка 12, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vytautas ŽemaitisAmateur - 17Сезона 85, Трка 12, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erikas PopoviciusAmateur - 23Сезона 85, Трка 12, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel SolorzaPro - 12Сезона 85, Трка 12, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin HörAmateur - 62Сезона 85, Трка 12, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renato MassoneAmateur - 36Сезона 85, Трка 12, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Scott BostwickAmateur - 12Сезона 85, Трка 12, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renato SvaiterAmateur - 63Сезона 85, Трка 12, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Artur WonsikPro - 12Сезона 85, Трка 12, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João FerreiraRetiredСезона 85, Трка 12, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Khai RinoRookie - 110Сезона 85, Трка 12, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin De WildeAmateur - 15Сезона 85, Трка 12, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos JuniorPro - 6Сезона 85, Трка 12, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arttu KorhonenPro - 14Сезона 85, Трка 12, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sasha BoozAmateur - 78Сезона 85, Трка 12, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabrizio GalassoAmateur - 18Сезона 85, Трка 12, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James SlaterRookie - 111Сезона 85, Трка 12, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alger GonzálezRookie - 73Сезона 85, Трка 12, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Natalia BukałaPro - 17Сезона 85, Трка 12, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando MendonçaAmateur - 5Сезона 85, Трка 12, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Abhishek KankonkarAmateur - 56Сезона 85, Трка 12, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominik KardaPro - 6Сезона 85, Трка 12, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Will EelAmateur - 15Сезона 85, Трка 12, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jakub KołodziejRetiredСезона 85, Трка 12, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaime Andres Forero FlorezAmateur - 62Сезона 85, Трка 12, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario VladimirovMaster - 5Сезона 85, Трка 12, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry KuznetsovAmateur - 18Сезона 85, Трка 12, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anubis MonteroPro - 24Сезона 85, Трка 12, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom HughesAmateur - 39Сезона 85, Трка 12, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kristijan BrmaljRookie - 99Сезона 85, Трка 12, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan MartinPro - 13Сезона 85, Трка 12, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milos BelosevacPro - 5Сезона 85, Трка 12, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bacsa ÁrpádAmateur - 79Сезона 85, Трка 12, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Danismar LimoeiroAmateur - 6Сезона 85, Трка 12, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anton JeiAmateur - 60Сезона 85, Трка 12, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando BuenoPro - 7Сезона 85, Трка 12, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kristina IvanovaPro - 4Сезона 85, Трка 12, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Darko PantelicRookie - 99Сезона 85, Трка 12, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enzo DuréAmateur - 72Сезона 85, Трка 12, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arturo ZapateroAmateur - 11Сезона 85, Трка 12, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krisztián FehérRetiredСезона 85, Трка 12, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Floris MaljersPro - 20Сезона 85, Трка 12, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rainer BorchardtPro - 3Сезона 85, Трка 12, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto Adrian Rodriguez SoracaAmateur - 12Сезона 85, Трка 12, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sarunas SkabeikisAmateur - 17Сезона 85, Трка 12, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sean StorteboomAmateur - 32Сезона 85, Трка 12, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe LazazzeraAmateur - 21Сезона 85, Трка 12, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Charle NobreAmateur - 42Сезона 85, Трка 12, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miky BassiAmateur - 16Сезона 85, Трка 12, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Scott WildenPro - 5Сезона 85, Трка 12, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jodenilson Bruce DiasRookie - 122Сезона 85, Трка 12, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlo DematteisAmateur - 22Сезона 85, Трка 12, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jánosné TóthMaster - 5Сезона 85, Трка 12, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicholas BryantRookie - 36Сезона 85, Трка 12, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael SantosPro - 7Сезона 85, Трка 12, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Terence CarneiroMaster - 5Сезона 85, Трка 12, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano VerderioPro - 15Сезона 85, Трка 12, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sasa MihociPro - 2Сезона 85, Трка 12, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto SchumacherMaster - 1Сезона 85, Трка 12, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman LizogubPro - 13Сезона 85, Трка 12, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor PerervaMaster - 5Сезона 85, Трка 12, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toni Campos EstebanRookie - 33Сезона 85, Трка 12, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir PoltoratskiyAmateur - 78Сезона 85, Трка 12, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco CostanzoRookie - 10Сезона 85, Трка 12, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam QuesPro - 7Сезона 85, Трка 12, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexei MalkinMaster - 2Сезона 85, Трка 12, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luigi CastiglioneAmateur - 69Сезона 85, Трка 12, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul BrosnanAmateur - 70Сезона 85, Трка 12, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland DomokosRookie - 23Сезона 85, Трка 12, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dalibor BučekRookie - 96Сезона 85, Трка 12, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kelter DiasAmateur - 66Сезона 85, Трка 12, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris GilroyPro - 6Сезона 85, Трка 12, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eugenio NiembroRetiredСезона 85, Трка 12, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mattia MolteniAmateur - 57Сезона 85, Трка 12, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dion StaalAmateur - 3Сезона 85, Трка 12, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José BolívarRetiredСезона 85, Трка 12, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vicente MirandaRookie - 69Сезона 85, Трка 12, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Goran MilenkovicAmateur - 71Сезона 85, Трка 12, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gergana PopovaPro - 19Сезона 85, Трка 12, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gorka BolloMaster - 5Сезона 85, Трка 12, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio HuertasRetiredСезона 85, Трка 12, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni RomanoRookie - 74Сезона 85, Трка 12, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John DefPro - 7Сезона 85, Трка 12, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lorenzo Di BuonoPro - 12Сезона 85, Трка 12, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonzalo AlvarezMaster - 3Сезона 85, Трка 12, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zsolt CsókaRookie - 70Сезона 85, Трка 12, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aldo CestinoPro - 4Сезона 85, Трка 12, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno CarvalhoAmateur - 16Сезона 85, Трка 12, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jon DavisAmateur - 52Сезона 85, Трка 12, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco PerazzoRetiredСезона 85, Трка 12, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Esly JuniorRookie - 1Сезона 85, Трка 12, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick HarrisonRetiredСезона 85, Трка 12, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tibor NagyPro - 5Сезона 85, Трка 12, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Angel SalasAmateur - 76Сезона 85, Трка 12, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Douglas PachecoMaster - 4Сезона 85, Трка 12, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oberdan CorradiniRookie - 119Сезона 85, Трка 12, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kristina IvanovaPro - 8Сезона 85, Трка 12, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 51 52 53 » Брзо оди на страница: