Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Bucharest Ring (Старт на една трка во Bucharest Ring од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 88.25 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 46 47 48 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Miel SoeterbroekMaster - 3Сезона 74, Трка 5, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szczepan RejmanRookie - 112Сезона 74, Трка 5, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin RosinaPro - 5Сезона 74, Трка 5, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arnoldas MolisMaster - 4Сезона 74, Трка 5, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aigars VitolinsMaster - 5Сезона 74, Трка 5, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Donatas RutkauskasAmateur - 16Сезона 74, Трка 5, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrius DamaseviciusAmateur - 71Сезона 74, Трка 5, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Samuel WalendowskyPro - 17Сезона 74, Трка 5, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bill ShorePro - 19Сезона 74, Трка 5, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mert BüyükakarPro - 6Сезона 74, Трка 5, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose FilipeMaster - 1Сезона 74, Трка 5, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iskren IvanovAmateur - 88Сезона 74, Трка 5, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ramón LópezPro - 1Сезона 74, Трка 5, A-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gergely KondárAmateur - 23Сезона 74, Трка 5, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Craig CochraneAmateur - 47Сезона 74, Трка 5, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandro CasagrandeMaster - 1Сезона 74, Трка 5, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eryk MaderaAmateur - 69Сезона 74, Трка 5, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Donatello RabissoniAmateur - 60Сезона 74, Трка 5, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonín ZelenkaRookie - 53Сезона 74, Трка 5, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos Vinicius SilvaAmateur - 61Сезона 74, Трка 5, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Carlos CaraballoPro - 12Сезона 74, Трка 5, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego CanedoAmateur - 41Сезона 74, Трка 5, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose SantosRetiredСезона 74, Трка 5, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marios TsekisPro - 19Сезона 74, Трка 5, A-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesús PérezAmateur - 82Сезона 74, Трка 5, A-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex HollandPro - 20Сезона 74, Трка 5, A-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jonas KaraliusPro - 18Сезона 74, Трка 5, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emīls RibaksPro - 3Сезона 74, Трка 5, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Indrek PalmisteRetiredСезона 74, Трка 5, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ali İhsan UmutluAmateur - 11Сезона 74, Трка 5, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rishabh BhatiaPro - 7Сезона 74, Трка 5, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge GalloPro - 4Сезона 74, Трка 5, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Baptiste TeixeiraPro - 9Сезона 74, Трка 5, A-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jack MacaulayAmateur - 68Сезона 74, Трка 5, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ozan SargınRetiredСезона 74, Трка 5, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotr TekenAmateur - 30Сезона 74, Трка 5, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aytac BiberPro - 10Сезона 74, Трка 5, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ari RautamiesMaster - 1Сезона 74, Трка 5, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mussulin JuniorAmateur - 75Сезона 74, Трка 5, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maciej WisAmateur - 2Сезона 74, Трка 5, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomek NiziolAmateur - 42Сезона 74, Трка 5, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David RogersRookie - 128Сезона 74, Трка 5, R-159Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomáš BreuerAmateur - 11Сезона 74, Трка 5, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando PallasMaster - 2Сезона 74, Трка 5, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 József SzenteAmateur - 54Сезона 74, Трка 5, A-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltan MaltesicsPro - 16Сезона 74, Трка 5, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo PiánPro - 7Сезона 74, Трка 5, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Péter SzilvásiRetiredСезона 74, Трка 5, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Timo LaineRookie - 11Сезона 74, Трка 5, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir JelicicMaster - 3Сезона 74, Трка 5, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ross TindigliaAmateur - 59Сезона 74, Трка 5, R-167Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ladislav NyiriPro - 8Сезона 74, Трка 5, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Donce PetraitisAmateur - 6Сезона 74, Трка 5, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafał PawłowskiAmateur - 85Сезона 74, Трка 5, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Reimo KochwatschPro - 6Сезона 74, Трка 5, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grzegorz OgarekMaster - 3Сезона 74, Трка 5, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek HrdinaRookie - 44Сезона 74, Трка 5, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yves BeauchesneRetiredСезона 74, Трка 5, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sandro SilvaAmateur - 82Сезона 74, Трка 5, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Máté SupliczAmateur - 86Сезона 74, Трка 5, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitar DimitrovAmateur - 54Сезона 74, Трка 5, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David LeclercqRookie - 161Сезона 74, Трка 5, R-161Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dom HopkinsAmateur - 53Сезона 74, Трка 5, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rowie HalconEliteСезона 74, Трка 5, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jos HaarsmaMaster - 2Сезона 74, Трка 5, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jovan MajstorovicRetiredСезона 74, Трка 5, R-154Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matteo MoriRookie - 113Сезона 74, Трка 5, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toni HajderPro - 12Сезона 74, Трка 5, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jay GleaveAmateur - 46Сезона 74, Трка 5, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás SchivánovitsPro - 20Сезона 74, Трка 5, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kamil GuzendaRetiredСезона 74, Трка 5, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre FariaAmateur - 67Сезона 74, Трка 5, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oliver MartinezPro - 18Сезона 74, Трка 5, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alon MalulMaster - 1Сезона 74, Трка 5, A-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaromír StrohPro - 5Сезона 74, Трка 5, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Turcanu CatalinAmateur - 77Сезона 74, Трка 5, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos Alberto EnriquesRookie - 8Сезона 74, Трка 5, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dylan HekkelmanRetiredСезона 74, Трка 5, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nektarios BoukouPro - 21Сезона 74, Трка 5, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Musa YilmazRookie - 129Сезона 74, Трка 5, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kostas KotsisPro - 21Сезона 74, Трка 5, A-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis PintoRookie - 147Сезона 74, Трка 5, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bojidar GeorgievRetiredСезона 74, Трка 5, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianluca GiordanoAmateur - 42Сезона 74, Трка 5, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Deimison SouzaAmateur - 67Сезона 74, Трка 5, A-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adriaan V JaarsveldtPro - 10Сезона 74, Трка 5, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Orion ValentimPro - 3Сезона 74, Трка 5, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Phil LebrasAmateur - 29Сезона 74, Трка 5, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose Luis NavarroAmateur - 82Сезона 74, Трка 5, R-169Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitriy KlimanskiyRetiredСезона 74, Трка 5, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christoph SchöningPro - 7Сезона 74, Трка 5, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felype MattosAmateur - 12Сезона 74, Трка 5, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jens FrostrupMaster - 1Сезона 74, Трка 5, A-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrzej DąbrowskiPro - 17Сезона 74, Трка 5, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo SucciAmateur - 10Сезона 74, Трка 5, A-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael GenescoPro - 24Сезона 74, Трка 5, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tibor KocsisAmateur - 88Сезона 74, Трка 5, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rudy SzafraniecPro - 15Сезона 74, Трка 5, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lajos MestraRookie - 58Сезона 74, Трка 5, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sándor NógrádiRookie - 77Сезона 74, Трка 5, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 46 47 48 » Брзо оди на страница: