Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Bucharest Ring (Направи најбрзи круг во групата во Bucharest Ring круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 82.03 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 52 53 54 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Helmer De VriesPro - 18Сезона 85, Трка 12, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patryk GdulaRetiredСезона 85, Трка 12, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco SalaRookie - 37Сезона 85, Трка 12, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrik FrankAmateur - 41Сезона 85, Трка 12, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shirley GoarinAmateur - 66Сезона 85, Трка 12, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gregor SaluveerRetiredСезона 85, Трка 12, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard GonçalvesAmateur - 45Сезона 85, Трка 12, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jakub PerzAmateur - 17Сезона 85, Трка 12, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabrizio GalassoAmateur - 18Сезона 85, Трка 12, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Clodoaldo VieiraAmateur - 65Сезона 85, Трка 12, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guilherme SchweitzerAmateur - 72Сезона 85, Трка 12, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karel ChabičovskýAmateur - 23Сезона 85, Трка 12, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David PreeceRookie - 72Сезона 85, Трка 12, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Théophile SirjacquesAmateur - 64Сезона 85, Трка 12, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 William LockeAmateur - 12Сезона 85, Трка 12, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo CeniceroAmateur - 40Сезона 85, Трка 12, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe Jozsef MascoloRookie - 1Сезона 85, Трка 12, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 János PandurAmateur - 41Сезона 85, Трка 12, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Scott WildenPro - 5Сезона 85, Трка 12, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raul Alberto GaticaRookie - 86Сезона 85, Трка 12, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mathias XapioAmateur - 18Сезона 85, Трка 12, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Swetlin AngelowAmateur - 53Сезона 85, Трка 12, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petr ValíčekMaster - 4Сезона 85, Трка 12, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone BevacquaAmateur - 8Сезона 85, Трка 12, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jo Van WijmeerschAmateur - 20Сезона 85, Трка 12, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Donatas MickusRetiredСезона 85, Трка 12, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giulio LucarelliRookie - 117Сезона 85, Трка 12, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo SalemaRookie - 97Сезона 85, Трка 12, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olivier GallianoRookie - 73Сезона 85, Трка 12, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Norbert BertaAmateur - 15Сезона 85, Трка 12, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petja KolmonenAmateur - 49Сезона 85, Трка 12, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dalibor BučekRookie - 96Сезона 85, Трка 12, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe LombardoAmateur - 46Сезона 85, Трка 12, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Timo LaineRetiredСезона 85, Трка 12, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrwell LourenciniAmateur - 36Сезона 85, Трка 12, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ralf MeggersRookie - 42Сезона 85, Трка 12, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris O'nealAmateur - 49Сезона 85, Трка 12, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Higo CamporezAmateur - 75Сезона 85, Трка 12, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Redewaan WilliamsRookie - 93Сезона 85, Трка 12, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ezequiel MartinezRetiredСезона 85, Трка 12, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex PodgornovRetiredСезона 85, Трка 12, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michel PambrunRetiredСезона 85, Трка 12, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Georgii IvanovRetiredСезона 85, Трка 12, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe RosettiRetiredСезона 85, Трка 12, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David MartinAmateur - 74Сезона 85, Трка 12, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rimantas Sagatas3EliteСезона 85, Трка 12, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis LourençoAmateur - 22Сезона 85, Трка 12, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brian ClarkeRookie - 107Сезона 85, Трка 12, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikko KoivistoRookie - 103Сезона 85, Трка 12, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geraldo SilvaAmateur - 19Сезона 85, Трка 12, R-128Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dan AnthonyAmateur - 8Сезона 85, Трка 12, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandru AdrianRookie - 69Сезона 85, Трка 12, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando GuillenRookie - 83Сезона 85, Трка 12, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose VotteroAmateur - 65Сезона 85, Трка 12, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erivelton OliveiraRookie - 134Сезона 85, Трка 12, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joaquin GodoyAmateur - 22Сезона 85, Трка 12, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rudy FerrettiRetiredСезона 85, Трка 12, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maximilian PetreRetiredСезона 85, Трка 12, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bill VasilonikolosRookie - 79Сезона 85, Трка 12, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Agostinho BastosAmateur - 80Сезона 85, Трка 12, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eric ReynenRetiredСезона 85, Трка 12, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcio RamosMaster - 5Сезона 85, Трка 12, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John HinchliffeAmateur - 73Сезона 85, Трка 12, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Genkito KoitiroAmateur - 66Сезона 85, Трка 12, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Flavio CuratolaAmateur - 44Сезона 85, Трка 12, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert LisikAmateur - 48Сезона 85, Трка 12, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dalibor KrivohlavekPro - 8Сезона 85, Трка 12, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Federico MurruPro - 14Сезона 85, Трка 12, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreea DavidPro - 2Сезона 85, Трка 12, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Johnsx RobertoAmateur - 19Сезона 85, Трка 12, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ábne SoaresPro - 14Сезона 85, Трка 12, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris MacrisAmateur - 37Сезона 85, Трка 12, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio PerezAmateur - 24Сезона 85, Трка 12, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian SikorskiAmateur - 20Сезона 85, Трка 12, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel RodaAmateur - 80Сезона 85, Трка 12, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimítris PapAmateur - 32Сезона 85, Трка 12, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Max MehserPro - 19Сезона 85, Трка 12, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex FuzattoPro - 1Сезона 85, Трка 12, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Scott SøvikAmateur - 39Сезона 85, Трка 12, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Seiko GeorgeRetiredСезона 85, Трка 12, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas Mateus De QuadrosAmateur - 27Сезона 85, Трка 12, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giorgio SantucciAmateur - 59Сезона 85, Трка 12, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike ChatzikonstantinouPro - 24Сезона 85, Трка 12, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miklós SubiAmateur - 45Сезона 85, Трка 12, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel RosaPro - 23Сезона 85, Трка 12, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thiago LuizAmateur - 36Сезона 85, Трка 12, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Charles KurzPro - 15Сезона 85, Трка 12, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolas MaireAmateur - 8Сезона 85, Трка 12, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tommi IsotaloRetiredСезона 85, Трка 12, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edward CoulmanAmateur - 54Сезона 85, Трка 12, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor FloresAmateur - 28Сезона 85, Трка 12, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel ZubikaldoPro - 14Сезона 85, Трка 12, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos RuedaRookie - 22Сезона 85, Трка 12, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario VladimirovMaster - 5Сезона 85, Трка 12, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pál BaracsiPro - 19Сезона 85, Трка 12, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kis IstvanPro - 18Сезона 85, Трка 12, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frederick AkpomieAmateur - 46Сезона 85, Трка 12, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yiánnis SpirópoulosPro - 19Сезона 85, Трка 12, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James GiddyRetiredСезона 85, Трка 12, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolas MartinRookie - 9Сезона 85, Трка 12, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 52 53 54 » Брзо оди на страница: