Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Indianapolis Oval (Победа на една трка во Indianapolis Oval)
(Раритетна придобивка: 1 од 95.4 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 44 45 46 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Rimantas Sagatas3EliteСезона 85, Трка 6, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marius RuţaAmateur - 71Сезона 85, Трка 6, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 László SzarkaAmateur - 59Сезона 85, Трка 6, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erikas PopoviciusAmateur - 23Сезона 85, Трка 6, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł KowolikMaster - 2Сезона 85, Трка 6, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaco EbersohnRetiredСезона 85, Трка 6, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dave HawkesPro - 2Сезона 85, Трка 6, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lubomir MicudaAmateur - 37Сезона 85, Трка 6, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrew GreenPro - 7Сезона 85, Трка 6, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert BlomPro - 8Сезона 85, Трка 6, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Craig DanielPro - 16Сезона 85, Трка 6, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tan S LakeMaster - 2Сезона 85, Трка 6, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jonathan MacLeanRookie - 89Сезона 85, Трка 6, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ty BantaPro - 17Сезона 85, Трка 6, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giorgio AspesiAmateur - 66Сезона 85, Трка 6, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pradeep CherukupalliRetiredСезона 85, Трка 6, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diaconu AdrianAmateur - 41Сезона 85, Трка 6, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihkel EinasteAmateur - 72Сезона 85, Трка 6, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ernesto RocasPro - 23Сезона 85, Трка 6, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henrikas SvidrasAmateur - 78Сезона 85, Трка 6, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos MacielAmateur - 35Сезона 85, Трка 6, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vasilis KarapialisAmateur - 15Сезона 85, Трка 6, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mika PekkarinenMaster - 5Сезона 85, Трка 6, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cameron KingRetiredСезона 85, Трка 6, R-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo Pinto1Amateur - 62Сезона 85, Трка 6, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Orville Jay David RaposasAmateur - 54Сезона 85, Трка 6, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guilherme FernandezAmateur - 7Сезона 85, Трка 6, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kaan DagasanPro - 20Сезона 85, Трка 6, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arnaud de MarneffeMaster - 3Сезона 85, Трка 6, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andre CherkasoffPro - 5Сезона 85, Трка 6, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eddy VerschurenAmateur - 50Сезона 85, Трка 6, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jakub KołodziejRetiredСезона 85, Трка 6, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander PodoprigoraRookie - 88Сезона 85, Трка 6, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geovane RibeiroAmateur - 6Сезона 85, Трка 6, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Larry ChapmanPro - 11Сезона 85, Трка 6, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miroslav MartincikAmateur - 76Сезона 85, Трка 6, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom HughesAmateur - 39Сезона 85, Трка 6, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltán KissPro - 19Сезона 85, Трка 6, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hector Ortega MuñozAmateur - 53Сезона 85, Трка 6, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evan NugentRetiredСезона 85, Трка 6, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel SvobodaAmateur - 56Сезона 85, Трка 6, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pál LedzényiAmateur - 6Сезона 85, Трка 6, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristian De MeoRetiredСезона 85, Трка 6, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihail MorozovEliteСезона 85, Трка 6, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos PeirettiAmateur - 28Сезона 85, Трка 6, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alihan ZorAmateur - 53Сезона 85, Трка 6, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey KozlovAmateur - 33Сезона 85, Трка 6, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felipe SeolinPro - 16Сезона 85, Трка 6, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sarunas SkabeikisAmateur - 17Сезона 85, Трка 6, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Calem CarrellAmateur - 45Сезона 85, Трка 6, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Scott WildenPro - 5Сезона 85, Трка 6, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eimantas VerseckasAmateur - 30Сезона 85, Трка 6, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir ViktorovichPro - 17Сезона 85, Трка 6, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dean LebanRookie - 51Сезона 85, Трка 6, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo Machado PontesAmateur - 50Сезона 85, Трка 6, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin ChmelíkRookie - 26Сезона 85, Трка 6, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raul SoancaRookie - 88Сезона 85, Трка 6, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jason MathiasRookie - 33Сезона 85, Трка 6, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andy SillarsPro - 23Сезона 85, Трка 6, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Xavier PrettPro - 2Сезона 85, Трка 6, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel KrálAmateur - 45Сезона 85, Трка 6, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland GonczelAmateur - 34Сезона 85, Трка 6, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastien GobinAmateur - 58Сезона 85, Трка 6, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean PretoriusRetiredСезона 85, Трка 6, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José BolívarRookie - 5Сезона 85, Трка 6, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Derek LunnonAmateur - 43Сезона 85, Трка 6, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jivko TenevAmateur - 26Сезона 85, Трка 6, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele CopponiPro - 12Сезона 85, Трка 6, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christoph SandhoferAmateur - 31Сезона 85, Трка 6, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arjan Van SlootenRetiredСезона 85, Трка 6, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jairo TeixeiraAmateur - 22Сезона 85, Трка 6, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renzy SousouRookie - 34Сезона 85, Трка 6, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego FonsecaAmateur - 26Сезона 85, Трка 6, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vasiliy PetleshkovRookie - 3Сезона 85, Трка 6, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoia PaskoPro - 19Сезона 85, Трка 6, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni RomanoRookie - 74Сезона 85, Трка 6, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Massimo BaroniAmateur - 25Сезона 85, Трка 6, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Odvar OliveiraPro - 14Сезона 85, Трка 6, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Łukasz Dudek1Master - 1Сезона 85, Трка 6, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shane LarsenAmateur - 3Сезона 85, Трка 6, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno CarvalhoAmateur - 16Сезона 85, Трка 6, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris TsalasPro - 14Сезона 85, Трка 6, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frank KeufenAmateur - 56Сезона 85, Трка 6, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Víctor ManuelRookie - 41Сезона 85, Трка 6, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco PerazzoRetiredСезона 85, Трка 6, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Massimo BargelliniAmateur - 70Сезона 85, Трка 6, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oberdan CorradiniRookie - 119Сезона 85, Трка 6, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Reymon ViciosoAmateur - 14Сезона 85, Трка 6, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano DuoPro - 13Сезона 85, Трка 6, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry NechitailoAmateur - 64Сезона 85, Трка 6, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Basil DazzRetiredСезона 85, Трка 6, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Higo CamporezAmateur - 75Сезона 85, Трка 6, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Massimo ScaliRookie - 96Сезона 85, Трка 6, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nigel SmithAmateur - 65Сезона 85, Трка 6, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Liang ZhuAmateur - 7Сезона 85, Трка 6, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Barry HutchinsonRookie - 112Сезона 85, Трка 6, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martino ColomboEliteСезона 85, Трка 6, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Varga GáborAmateur - 10Сезона 85, Трка 6, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luiz Carlos Maciel JrAmateur - 13Сезона 85, Трка 6, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kenny Anderson PeresRookie - 98Сезона 85, Трка 6, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 44 45 46 » Брзо оди на страница: