Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Indianapolis Oval (Старт на една трка во Indianapolis Oval од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 100.2 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 40 41 42 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Juliano Sommariva JrRetiredСезона 74, Трка 10, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro PredigerRetiredСезона 74, Трка 10, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jukka HäyhäAmateur - 9Сезона 74, Трка 10, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iain BartholomewMaster - 3Сезона 74, Трка 10, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aigars VitolinsMaster - 5Сезона 74, Трка 10, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roger RoseAmateur - 59Сезона 74, Трка 10, R-161Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor SkaricRetiredСезона 74, Трка 10, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier FagilAmateur - 65Сезона 74, Трка 10, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Samuel WalendowskyPro - 17Сезона 74, Трка 10, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter ThompsonPro - 18Сезона 74, Трка 10, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel BalascauRookie - 85Сезона 74, Трка 10, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sorin FloreaAmateur - 69Сезона 74, Трка 10, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul BrandtAmateur - 9Сезона 74, Трка 10, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartek PiskorzAmateur - 17Сезона 74, Трка 10, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ian HendersonMaster - 2Сезона 74, Трка 10, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul AndersonRookie - 59Сезона 74, Трка 10, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro NazaréPro - 24Сезона 74, Трка 10, A-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David BlagerAmateur - 63Сезона 74, Трка 10, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Janis NorvelisRookie - 117Сезона 74, Трка 10, R-155Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolas GrollierAmateur - 34Сезона 74, Трка 10, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian SimionRookie - 115Сезона 74, Трка 10, R-154Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo PereiraPro - 23Сезона 74, Трка 10, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matías FormiaRookie - 81Сезона 74, Трка 10, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marios TsekisPro - 19Сезона 74, Трка 10, A-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos SousaRookie - 81Сезона 74, Трка 10, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David Jones-WinkleyPro - 17Сезона 74, Трка 10, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter SkorecRetiredСезона 74, Трка 10, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joshua MollotAmateur - 65Сезона 74, Трка 10, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek BujekRookie - 141Сезона 74, Трка 10, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mattias SvenssonMaster - 3Сезона 74, Трка 10, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ari RautamiesMaster - 1Сезона 74, Трка 10, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo MoroniAmateur - 17Сезона 74, Трка 10, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltan HorvathAmateur - 4Сезона 74, Трка 10, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rambler KanaMaster - 4Сезона 74, Трка 10, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Goran KotarlicAmateur - 18Сезона 74, Трка 10, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David RogersRookie - 128Сезона 74, Трка 10, R-159Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Larry ChapmanAmateur - 1Сезона 74, Трка 10, A-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Endre BarnaRookie - 76Сезона 74, Трка 10, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Santiago GonzálezAmateur - 64Сезона 74, Трка 10, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristian Alexander AlvarezRookie - 138Сезона 74, Трка 10, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo PiánPro - 7Сезона 74, Трка 10, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksey TitarenkoEliteСезона 74, Трка 10, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nishant SinhaAmateur - 83Сезона 74, Трка 10, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vova OknovAmateur - 61Сезона 74, Трка 10, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kuba SzajbelEliteСезона 74, Трка 10, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir JelicicMaster - 3Сезона 74, Трка 10, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giulia CerchiAmateur - 2Сезона 74, Трка 10, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joachim RangEliteСезона 74, Трка 10, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo RodriguesAmateur - 48Сезона 74, Трка 10, A-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matheus CordeiroAmateur - 24Сезона 74, Трка 10, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dan EremiaRetiredСезона 74, Трка 10, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolas DrouartAmateur - 64Сезона 74, Трка 10, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Reimo KochwatschPro - 6Сезона 74, Трка 10, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maciej DobraśPro - 25Сезона 74, Трка 10, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Doru ParaschivAmateur - 60Сезона 74, Трка 10, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Silas SantosAmateur - 52Сезона 74, Трка 10, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yves BeauchesneRetiredСезона 74, Трка 10, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris WoodAmateur - 44Сезона 74, Трка 10, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel StancuAmateur - 71Сезона 74, Трка 10, R-162Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pieterjan StaessenMaster - 4Сезона 74, Трка 10, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mick RidleyAmateur - 9Сезона 74, Трка 10, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josh ClarkMaster - 4Сезона 74, Трка 10, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gregg BeacomRookie - 105Сезона 74, Трка 10, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Scott WildenAmateur - 28Сезона 74, Трка 10, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José JordánAmateur - 1Сезона 74, Трка 10, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edoardo RossiAmateur - 14Сезона 74, Трка 10, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harsh ShethEliteСезона 74, Трка 10, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephane VerlyPro - 16Сезона 74, Трка 10, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 László FüzesériRetiredСезона 74, Трка 10, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek PytelPro - 25Сезона 74, Трка 10, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman SulekRookie - 82Сезона 74, Трка 10, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Atanas GeorgievRookie - 152Сезона 74, Трка 10, R-152Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kamil GuzendaRetiredСезона 74, Трка 10, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul MorakAmateur - 16Сезона 74, Трка 10, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin JirákRookie - 135Сезона 74, Трка 10, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin ParkAmateur - 34Сезона 74, Трка 10, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Justin BauerAmateur - 15Сезона 74, Трка 10, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano De CamillisRookie - 79Сезона 74, Трка 10, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erik HarkenPro - 13Сезона 74, Трка 10, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alon MalulMaster - 1Сезона 74, Трка 10, A-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edwin SilvaMaster - 1Сезона 74, Трка 10, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fred FavierAmateur - 45Сезона 74, Трка 10, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Musa YilmazRookie - 129Сезона 74, Трка 10, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrew TresidderAmateur - 66Сезона 74, Трка 10, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oswaldo HernandezAmateur - 20Сезона 74, Трка 10, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Reinaldo Astudillo ValeraAmateur - 36Сезона 74, Трка 10, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Péter KissAmateur - 28Сезона 74, Трка 10, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto BurtaAmateur - 62Сезона 74, Трка 10, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roxin TudoracheRetiredСезона 74, Трка 10, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan OhlweinRetiredСезона 74, Трка 10, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John RigosPro - 2Сезона 74, Трка 10, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felype MattosAmateur - 12Сезона 74, Трка 10, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ademir VieiraAmateur - 5Сезона 74, Трка 10, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stoyan KrastevAmateur - 11Сезона 74, Трка 10, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José FrancêsAmateur - 60Сезона 74, Трка 10, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giorgos GangasAmateur - 80Сезона 74, Трка 10, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael GenescoPro - 24Сезона 74, Трка 10, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Airton Dos Santos AlonçoRookie - 1Сезона 74, Трка 10, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pierre CordierRetiredСезона 74, Трка 10, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David FialaRetiredСезона 74, Трка 10, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 40 41 42 » Брзо оди на страница: