Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Indianapolis Oval (Направи најбрзи круг во групата во Indianapolis Oval круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 94.98 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 43 44 45 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Nicolas ThomsonRetiredСезона 78, Трка 8, R-158Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto Adrian Rodriguez SoracaAmateur - 69Сезона 78, Трка 8, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel KuchařRookie - 130Сезона 78, Трка 8, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kardos TiborPro - 10Сезона 78, Трка 8, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolas AndersenRookie - 49Сезона 78, Трка 8, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David IronsRetiredСезона 78, Трка 8, R-161Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valdas PricevičiusRookie - 129Сезона 78, Трка 8, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David VillalbaRookie - 90Сезона 78, Трка 8, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessio ConvitoRookie - 68Сезона 78, Трка 8, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre JardimAmateur - 44Сезона 78, Трка 8, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fitnis FaitnisRetiredСезона 78, Трка 8, R-159Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Santiago GonzálezAmateur - 23Сезона 78, Трка 8, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Péter PropsztAmateur - 36Сезона 78, Трка 8, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José FernándezRookie - 76Сезона 78, Трка 8, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Biagio SavinoAmateur - 35Сезона 78, Трка 8, R-154Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltán ZeleiAmateur - 65Сезона 78, Трка 8, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandr DeviatovRookie - 43Сезона 78, Трка 8, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark KennedyRookie - 14Сезона 78, Трка 8, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Upeo UnaozidiPro - 24Сезона 78, Трка 8, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco FragaRookie - 167Сезона 78, Трка 8, R-167Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Denis SinkoRookie - 47Сезона 78, Трка 8, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vivek DhyaniRetiredСезона 78, Трка 8, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andy DowsonRetiredСезона 78, Трка 8, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jairo TeixeiraAmateur - 22Сезона 78, Трка 8, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vova OknovPro - 4Сезона 78, Трка 8, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel CidadeAmateur - 72Сезона 78, Трка 8, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rosbert RodriguezAmateur - 30Сезона 78, Трка 8, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Balika FeketeRookie - 30Сезона 78, Трка 8, R-163Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damir Van HiltenRetiredСезона 78, Трка 8, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joe WalkerAmateur - 53Сезона 78, Трка 8, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos Alfredo HabeggerAmateur - 81Сезона 78, Трка 8, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hugo ReisEliteСезона 78, Трка 8, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sotiris BampinasAmateur - 28Сезона 78, Трка 8, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan GonzalezAmateur - 2Сезона 78, Трка 8, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan AtristainRookie - 62Сезона 78, Трка 8, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe LazazzeraPro - 18Сезона 78, Трка 8, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rares HirceagaAmateur - 14Сезона 78, Трка 8, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jordi HurtadoRetiredСезона 78, Трка 8, R-164Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edgar FormosaRookie - 40Сезона 78, Трка 8, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan OlechRookie - 136Сезона 78, Трка 8, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toomas VilloRookie - 34Сезона 78, Трка 8, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis LourençoAmateur - 88Сезона 78, Трка 8, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edwin TorresRookie - 165Сезона 78, Трка 8, R-162Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom BennettRookie - 51Сезона 78, Трка 8, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor RanderPro - 2Сезона 78, Трка 8, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandro CerraAmateur - 10Сезона 78, Трка 8, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erick SilvaRookie - 137Сезона 78, Трка 8, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian SimionRookie - 115Сезона 78, Трка 8, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Viktor KapischnikowRookie - 85Сезона 78, Трка 8, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jake WilsonRetiredСезона 78, Трка 8, R-166Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José Da SilvaAmateur - 52Сезона 78, Трка 8, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vick SaldajenoAmateur - 1Сезона 78, Трка 8, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milan KořínekPro - 3Сезона 78, Трка 8, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nando Alonso NaRetiredСезона 78, Трка 8, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel MateusPro - 2Сезона 78, Трка 8, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Łukasz WłodekPro - 15Сезона 78, Трка 8, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio LuisAmateur - 54Сезона 78, Трка 8, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonzalo RetaPro - 1Сезона 78, Трка 8, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leo MikkonenRookie - 97Сезона 78, Трка 8, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodolfo CarreiraRookie - 157Сезона 78, Трка 8, R-157Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Salvatore GiuffridaRookie - 110Сезона 78, Трка 8, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 János HorváthRookie - 53Сезона 78, Трка 8, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolae ValentinRookie - 133Сезона 78, Трка 8, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Max MorandoAmateur - 46Сезона 78, Трка 8, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel BenficaRookie - 51Сезона 78, Трка 8, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yug Desai3EliteСезона 78, Трка 8, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erick EdwardAmateur - 88Сезона 78, Трка 8, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Béla OrmosAmateur - 60Сезона 78, Трка 8, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alton RandwickRookie - 66Сезона 78, Трка 8, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maarten KwakAmateur - 44Сезона 78, Трка 8, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego TomediRookie - 122Сезона 78, Трка 8, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlo AnasseseAmateur - 25Сезона 78, Трка 8, A-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeanmarie DonadelRookie - 96Сезона 78, Трка 8, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe GrecoAmateur - 87Сезона 78, Трка 8, A-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartosz SzymczakPro - 25Сезона 78, Трка 8, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juca SantosRookie - 81Сезона 78, Трка 8, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrik LauterkrantzAmateur - 51Сезона 78, Трка 8, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maxime MusialAmateur - 4Сезона 78, Трка 8, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomas GonzalezAmateur - 50Сезона 78, Трка 8, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dejan SvajnerPro - 8Сезона 78, Трка 8, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josep MeyerAmateur - 32Сезона 78, Трка 8, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander PodoprigoraAmateur - 32Сезона 78, Трка 8, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aswin WitteAmateur - 88Сезона 78, Трка 8, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartek NowakPro - 12Сезона 78, Трка 8, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefanie MeuslichRookie - 122Сезона 78, Трка 8, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michele TommasiAmateur - 29Сезона 78, Трка 8, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John HendersonPro - 14Сезона 78, Трка 8, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vincent DouchezAmateur - 39Сезона 78, Трка 8, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland BalogPro - 16Сезона 78, Трка 8, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo GadelhaRookie - 60Сезона 78, Трка 8, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Georgi GeorgievAmateur - 79Сезона 78, Трка 8, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukas HajdukPro - 3Сезона 78, Трка 8, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Liam DelayAmateur - 79Сезона 78, Трка 8, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandro CasagrandeEliteСезона 78, Трка 8, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kurt LambretteAmateur - 51Сезона 78, Трка 8, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emil GeorgievRetiredСезона 78, Трка 8, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gladstone CamardelliRookie - 114Сезона 78, Трка 8, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tibor JárkuAmateur - 6Сезона 78, Трка 8, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Massimo CapraAmateur - 62Сезона 78, Трка 8, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukáš HanzelkaAmateur - 83Сезона 78, Трка 8, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 43 44 45 » Брзо оди на страница: