Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Ahvenisto (Победа на една трка во Ahvenisto)
(Раритетна придобивка: 1 од 65.98 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 60 61 62 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Marcus SandbergAmateur - 21Сезона 72, Трка 5, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Viorel ClepAmateur - 70Сезона 72, Трка 5, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joel ViitikkoEliteСезона 72, Трка 5, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michail IvanovPro - 5Сезона 72, Трка 5, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Allan SheahenRetiredСезона 72, Трка 5, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Donatas RutkauskasAmateur - 54Сезона 72, Трка 5, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pierre LisbonisAmateur - 8Сезона 72, Трка 5, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nick BaruAmateur - 34Сезона 72, Трка 5, R-182Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Greg TierneyMaster - 1Сезона 72, Трка 5, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juho TillonenAmateur - 76Сезона 72, Трка 5, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Darlene JamesonAmateur - 19Сезона 72, Трка 5, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pawel BakAmateur - 77Сезона 72, Трка 5, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos AmaralAmateur - 28Сезона 72, Трка 5, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nigel KohPro - 19Сезона 72, Трка 5, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wayne EdwardsPro - 24Сезона 72, Трка 5, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iskren IvanovRookie - 5Сезона 72, Трка 5, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaime SantosAmateur - 79Сезона 72, Трка 5, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João ReisAmateur - 82Сезона 72, Трка 5, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian SimionRookie - 154Сезона 72, Трка 5, R-154Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrew MyersPro - 20Сезона 72, Трка 5, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Deividas MatulisPro - 1Сезона 72, Трка 5, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Neyko IvanovAmateur - 21Сезона 72, Трка 5, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martins MuizarajsRookie - 138Сезона 72, Трка 5, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco SmoljanovicAmateur - 34Сезона 72, Трка 5, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ignacio SantamarinaRookie - 5Сезона 72, Трка 5, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandar CukarskiAmateur - 47Сезона 72, Трка 5, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gergely NoficzerAmateur - 81Сезона 72, Трка 5, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christopher WillisPro - 22Сезона 72, Трка 5, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariano AndresAmateur - 28Сезона 72, Трка 5, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Štefan LúčnyRetiredСезона 72, Трка 5, R-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter FloinPro - 20Сезона 72, Трка 5, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis CastroRookie - 153Сезона 72, Трка 5, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando LópezMaster - 2Сезона 72, Трка 5, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca RubinoRetiredСезона 72, Трка 5, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kryspin SłomińskiAmateur - 87Сезона 72, Трка 5, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 George JarmanAmateur - 12Сезона 72, Трка 5, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandar GalbulevAmateur - 91Сезона 72, Трка 5, R-180Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Veljko BozicAmateur - 75Сезона 72, Трка 5, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wesley SoaresPro - 18Сезона 72, Трка 5, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ahmed ElkorchiRetiredСезона 72, Трка 5, R-181Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carmelo TindigliaAmateur - 63Сезона 72, Трка 5, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davis Rojas PonceAmateur - 8Сезона 72, Трка 5, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robson PachecoPro - 5Сезона 72, Трка 5, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilija RadovanovicAmateur - 26Сезона 72, Трка 5, R-172Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Artur TerezanPro - 1Сезона 72, Трка 5, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 László KorsósAmateur - 55Сезона 72, Трка 5, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto Adrian Rodriguez SoracaAmateur - 84Сезона 72, Трка 5, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz RapackiAmateur - 76Сезона 72, Трка 5, R-184Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Waldemir SantosAmateur - 1Сезона 72, Трка 5, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 György SzászRetiredСезона 72, Трка 5, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simonas VilimasRetiredСезона 72, Трка 5, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ciprian ToaderAmateur - 22Сезона 72, Трка 5, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gergő SzegedyRookie - 63Сезона 72, Трка 5, R-164Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephen CudmoreAmateur - 41Сезона 72, Трка 5, A-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pieterjan StaessenMaster - 4Сезона 72, Трка 5, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos CerqueiraAmateur - 80Сезона 72, Трка 5, R-173Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto HarmatAmateur - 52Сезона 72, Трка 5, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rolf OversierAmateur - 15Сезона 72, Трка 5, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás SzabóPro - 2Сезона 72, Трка 5, A-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander LatoninAmateur - 28Сезона 72, Трка 5, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szymon KutAmateur - 78Сезона 72, Трка 5, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis LinoAmateur - 85Сезона 72, Трка 5, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo Machado PontesAmateur - 24Сезона 72, Трка 5, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martiin DenesAmateur - 32Сезона 72, Трка 5, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukas BudinskyRetiredСезона 72, Трка 5, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tony GuyAmateur - 38Сезона 72, Трка 5, R-167Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brad ParkAmateur - 82Сезона 72, Трка 5, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin ParkAmateur - 34Сезона 72, Трка 5, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alejandro Garcia-lagoAmateur - 58Сезона 72, Трка 5, A-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anibal CollinoRetiredСезона 72, Трка 5, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bostjan SmiglRookie - 47Сезона 72, Трка 5, R-158Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano ScanzaniAmateur - 6Сезона 72, Трка 5, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filip LaubertRetiredСезона 72, Трка 5, R-176Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian VelazquezRetiredСезона 72, Трка 5, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giannis KiriakidisPro - 15Сезона 72, Трка 5, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateo Naranjo LondoñoRookie - 20Сезона 72, Трка 5, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael MargaridoAmateur - 56Сезона 72, Трка 5, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carol VladPro - 2Сезона 72, Трка 5, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mustafa Onur BalcıAmateur - 23Сезона 72, Трка 5, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valery DovgopoliiAmateur - 36Сезона 72, Трка 5, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valter PaoliPro - 5Сезона 72, Трка 5, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ábne SoaresAmateur - 32Сезона 72, Трка 5, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio CorioPro - 13Сезона 72, Трка 5, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ioannis KastrinakisAmateur - 45Сезона 72, Трка 5, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krisztián LőrinczAmateur - 37Сезона 72, Трка 5, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Albert VerolaAmateur - 57Сезона 72, Трка 5, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Neil HollowayAmateur - 83Сезона 72, Трка 5, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David MichlerMaster - 1Сезона 72, Трка 5, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Melvin de HaasPro - 21Сезона 72, Трка 5, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas RibasRookie - 4Сезона 72, Трка 5, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arestides AlvesRetiredСезона 72, Трка 5, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikos GavriilidisAmateur - 30Сезона 72, Трка 5, R-169Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lorenzo Di BuonoMaster - 4Сезона 72, Трка 5, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian SkrobińskiMaster - 3Сезона 72, Трка 5, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James BrownMaster - 2Сезона 72, Трка 5, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aldo CestinoPro - 11Сезона 72, Трка 5, A-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gracjan SubsarAmateur - 5Сезона 72, Трка 5, A-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ermanno IosaAmateur - 56Сезона 72, Трка 5, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan Velske2EliteСезона 72, Трка 5, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos LoroAmateur - 52Сезона 72, Трка 5, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 60 61 62 » Брзо оди на страница: