Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за No brakes Rookie (Извози најбрз круг на трка во Руки група)
(Раритетна придобивка: 1 од 7.22 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 580 581 582 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Alexander RoxyRookie - 110Сезона 78, Трка 3, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alejandro RobledoRookie - 89Сезона 78, Трка 3, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kate SpaldingRookie - 116Сезона 78, Трка 3, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Caner SarımahmutoğluRookie - 34Сезона 78, Трка 3, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis FéRookie - 52Сезона 78, Трка 3, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John SaundersRookie - 69Сезона 78, Трка 3, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adriel CaieiroRookie - 11Сезона 78, Трка 3, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brandon ChenRookie - 16Сезона 78, Трка 3, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo ChiappanoRookie - 115Сезона 78, Трка 3, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sandro SilvaRookie - 24Сезона 78, Трка 3, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kausik KakumanuRookie - 21Сезона 78, Трка 3, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simon MurphyRookie - 60Сезона 78, Трка 3, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Radek PustinaRookie - 88Сезона 78, Трка 3, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krzysiek MielczarekRookie - 55Сезона 78, Трка 3, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Glauco BarretoRookie - 37Сезона 78, Трка 3, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio RodríguezRookie - 92Сезона 78, Трка 3, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damir Van HiltenRookie - 119Сезона 78, Трка 3, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robertas JasnauskasRookie - 95Сезона 78, Трка 3, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Денис СиницаRookie - 8Сезона 78, Трка 3, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rares HirceagaRookie - 145Сезона 78, Трка 3, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio MarquezRookie - 77Сезона 78, Трка 3, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Antonio Titos SánchezRookie - 164Сезона 78, Трка 3, R-164Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jacobo VillarRookie - 114Сезона 78, Трка 3, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tim VeenRookie - 10Сезона 78, Трка 3, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Clinton MccallumRookie - 137Сезона 78, Трка 3, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Massimo GurzoRookie - 99Сезона 78, Трка 3, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro Luis RodríguezRookie - 86Сезона 78, Трка 3, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dennis MusonzaRookie - 54Сезона 78, Трка 3, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander ShamsutdinovRookie - 169Сезона 78, Трка 3, R-169Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edgar AlmeidaRookie - 120Сезона 78, Трка 3, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas MançanoRookie - 38Сезона 78, Трка 3, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Radek DislerRookie - 79Сезона 78, Трка 3, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brad AdamsRookie - 53Сезона 78, Трка 3, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frank DingeldeinRookie - 117Сезона 78, Трка 3, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olivier BaptistaRookie - 26Сезона 78, Трка 3, R-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wera WisRookie - 75Сезона 78, Трка 3, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesus GranadosRookie - 64Сезона 78, Трка 3, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damir KalaevRookie - 3Сезона 78, Трка 2, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Everton MachadoRookie - 13Сезона 78, Трка 2, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maksim KovalčukRookie - 90Сезона 78, Трка 2, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damian WlazelRookie - 119Сезона 78, Трка 2, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Csaba FulopRookie - 30Сезона 78, Трка 2, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gigi VacanzaRookie - 21Сезона 78, Трка 2, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis FariaRookie - 16Сезона 78, Трка 2, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stéphane LaviosRookie - 68Сезона 78, Трка 2, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Okwudili EkesiRookie - 18Сезона 78, Трка 2, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matheus AndradeRookie - 123Сезона 78, Трка 2, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jay ShankarRookie - 42Сезона 78, Трка 2, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Craig BlundellRookie - 57Сезона 78, Трка 2, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert DuntRookie - 102Сезона 78, Трка 2, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel MorandiRookie - 75Сезона 78, Трка 2, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Terry GrimmettRookie - 163Сезона 78, Трка 2, R-163Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marta RibeiroRookie - 121Сезона 78, Трка 2, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Radek PutinaRookie - 44Сезона 78, Трка 2, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksi PursiainenRookie - 58Сезона 78, Трка 2, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Csongor SzabóRookie - 11Сезона 78, Трка 2, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrice GravelRookie - 89Сезона 78, Трка 2, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessio BartolozziRookie - 81Сезона 78, Трка 2, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matteo MorroneRookie - 159Сезона 78, Трка 2, R-159Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergei GryaznovRookie - 131Сезона 78, Трка 2, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe RichichiRookie - 166Сезона 78, Трка 2, R-166Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erik Millian SchöbelRookie - 117Сезона 78, Трка 2, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yousef ShahwanRookie - 67Сезона 78, Трка 2, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael VenancioRookie - 128Сезона 78, Трка 2, R-128Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Torge ThorssonRookie - 51Сезона 78, Трка 2, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adagmar B CovoloRookie - 95Сезона 78, Трка 2, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ramon San PedroRookie - 160Сезона 78, Трка 2, R-160Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cerveta CuetazoRookie - 140Сезона 78, Трка 2, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dyego SantosRookie - 91Сезона 78, Трка 2, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ayyan TamjeedRookie - 59Сезона 78, Трка 2, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lars KirkRookie - 53Сезона 78, Трка 2, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maksim PirozhkovRookie - 138Сезона 78, Трка 2, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rosbert RodriguezRookie - 107Сезона 78, Трка 2, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonzalo MederoRookie - 149Сезона 78, Трка 2, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin MarszalekRookie - 135Сезона 78, Трка 2, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Theodore PierceRookie - 75Сезона 78, Трка 1, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shane HaiderRookie - 112Сезона 78, Трка 1, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephen HolmesRookie - 125Сезона 78, Трка 1, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dan CurrieRookie - 53Сезона 78, Трка 1, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cody RobinsonRookie - 107Сезона 78, Трка 1, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Romina GrossoRookie - 141Сезона 78, Трка 1, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stunther GuinerRookie - 140Сезона 78, Трка 1, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anderson LimaRookie - 26Сезона 78, Трка 1, R-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin Sanchez SilvaRookie - 31Сезона 78, Трка 1, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guglielmo MarconiRookie - 61Сезона 78, Трка 1, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ahmet EkerRookie - 93Сезона 78, Трка 1, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kiriakos Dimitriadis D.Rookie - 51Сезона 78, Трка 1, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jakub LátalRookie - 72Сезона 78, Трка 1, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guillaume CatryRookie - 77Сезона 78, Трка 1, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 None NnRookie - 154Сезона 78, Трка 1, R-154Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno FunakiRookie - 152Сезона 78, Трка 1, R-152Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Angel SalasRookie - 80Сезона 78, Трка 1, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorne ReyndersRookie - 67Сезона 78, Трка 1, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianluca FebboRookie - 89Сезона 78, Трка 1, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edsoney SousaRookie - 15Сезона 78, Трка 1, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni BurittiRookie - 150Сезона 78, Трка 1, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiago FerreiraRookie - 79Сезона 78, Трка 1, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Louis HamiltonRookie - 5Сезона 78, Трка 1, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Master PinkiRookie - 144Сезона 78, Трка 1, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitrij SoldatenkovRookie - 136Сезона 78, Трка 1, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 580 581 582 » Брзо оди на страница: