Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Ahvenisto (Старт на една трка во Ahvenisto од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 66.98 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 59 60 61 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Iain BartholomewPro - 4Сезона 72, Трка 5, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Viorel ClepAmateur - 70Сезона 72, Трка 5, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Donatas RutkauskasAmateur - 54Сезона 72, Трка 5, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel SolorzaAmateur - 67Сезона 72, Трка 5, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eoin FarrellyMaster - 5Сезона 72, Трка 5, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose MorenoAmateur - 26Сезона 72, Трка 5, R-165Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Greg TierneyMaster - 1Сезона 72, Трка 5, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juho TillonenAmateur - 76Сезона 72, Трка 5, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin JankolaAmateur - 80Сезона 72, Трка 5, R-160Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James PooleAmateur - 14Сезона 72, Трка 5, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chitral GandhiAmateur - 56Сезона 72, Трка 5, R-155Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pawel BakAmateur - 77Сезона 72, Трка 5, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João JesusPro - 19Сезона 72, Трка 5, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael ArmbrusterPro - 19Сезона 72, Трка 5, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex TkachenkoPro - 4Сезона 72, Трка 5, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jo Van WijmeerschPro - 14Сезона 72, Трка 5, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kun ZoltanRookie - 4Сезона 72, Трка 5, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco SmoljanovicAmateur - 34Сезона 72, Трка 5, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos SousaRookie - 131Сезона 72, Трка 5, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandar CukarskiAmateur - 47Сезона 72, Трка 5, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Otulos GomesPro - 25Сезона 72, Трка 5, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matti PäärniAmateur - 61Сезона 72, Трка 5, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juliano MadeiraAmateur - 62Сезона 72, Трка 5, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert BullAmateur - 4Сезона 72, Трка 5, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor BrejnevAmateur - 31Сезона 72, Трка 5, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergei GordovMaster - 1Сезона 72, Трка 5, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gyula SzabóAmateur - 65Сезона 72, Трка 5, R-158Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariano AndresAmateur - 28Сезона 72, Трка 5, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Axel HeritierPro - 25Сезона 72, Трка 5, A-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miroslav MartincikAmateur - 53Сезона 72, Трка 5, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis CastroAmateur - 24Сезона 72, Трка 5, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sacha MuellerRookie - 95Сезона 72, Трка 5, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando LópezPro - 18Сезона 72, Трка 5, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca RubinoPro - 5Сезона 72, Трка 5, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin MoserRookie - 43Сезона 72, Трка 5, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo RamirezPro - 22Сезона 72, Трка 5, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel BertoyaPro - 12Сезона 72, Трка 5, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kieran TaylorAmateur - 20Сезона 72, Трка 5, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Przemysław CnotaRetiredСезона 72, Трка 5, R-164Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexey PetrovPro - 20Сезона 72, Трка 5, A-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandar GalbulevAmateur - 91Сезона 72, Трка 5, R-180Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Veljko BozicAmateur - 75Сезона 72, Трка 5, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carmelo TindigliaPro - 16Сезона 72, Трка 5, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland KocsisRookie - 58Сезона 72, Трка 5, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilija RadovanovicAmateur - 26Сезона 72, Трка 5, R-172Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto Adrian Rodriguez SoracaAmateur - 84Сезона 72, Трка 5, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Massimo DellaroccaAmateur - 47Сезона 72, Трка 5, R-163Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 György SzászAmateur - 30Сезона 72, Трка 5, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simonas VilimasAmateur - 65Сезона 72, Трка 5, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harry FourieRookie - 122Сезона 72, Трка 5, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephen CudmorePro - 18Сезона 72, Трка 5, A-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pieterjan StaessenMaster - 4Сезона 72, Трка 5, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos CerqueiraRookie - 173Сезона 72, Трка 5, R-173Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonis ZacharosAmateur - 4Сезона 72, Трка 5, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto HarmatAmateur - 52Сезона 72, Трка 5, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rolf OversierAmateur - 15Сезона 72, Трка 5, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jovan MilicPro - 11Сезона 72, Трка 5, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Everton FrançaPro - 9Сезона 72, Трка 5, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander LatoninAmateur - 28Сезона 72, Трка 5, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szymon KutAmateur - 78Сезона 72, Трка 5, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harsh ShethMaster - 2Сезона 72, Трка 5, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olaf KarklinsAmateur - 79Сезона 72, Трка 5, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin ShopovAmateur - 91Сезона 72, Трка 5, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivelin YordanovAmateur - 75Сезона 72, Трка 5, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea CarnevaliPro - 14Сезона 72, Трка 5, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tony GuyAmateur - 38Сезона 72, Трка 5, R-167Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariusz MalczukAmateur - 24Сезона 72, Трка 5, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lorenzo GrimoldiPro - 5Сезона 72, Трка 5, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anibal CollinoAmateur - 55Сезона 72, Трка 5, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni BianchiAmateur - 47Сезона 72, Трка 5, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grzegorz ObrokAmateur - 68Сезона 72, Трка 5, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damian BuitronAmateur - 6Сезона 72, Трка 5, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joaquin CaimiPro - 6Сезона 72, Трка 5, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Franjo BebicPro - 4Сезона 72, Трка 5, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose RibasPro - 15Сезона 72, Трка 5, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josiel MoraesAmateur - 80Сезона 72, Трка 5, R-152Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filip LaubertAmateur - 43Сезона 72, Трка 5, R-176Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland DomokosAmateur - 56Сезона 72, Трка 5, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateo Naranjo LondoñoAmateur - 10Сезона 72, Трка 5, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oswaldo HernandezAmateur - 69Сезона 72, Трка 5, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carol VladAmateur - 56Сезона 72, Трка 5, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ibrahim VukPro - 23Сезона 72, Трка 5, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John RigosAmateur - 44Сезона 72, Трка 5, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valery DovgopoliiAmateur - 36Сезона 72, Трка 5, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ábne SoaresAmateur - 32Сезона 72, Трка 5, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filip PopovskiAmateur - 81Сезона 72, Трка 5, A-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Danilo LucianoAmateur - 74Сезона 72, Трка 5, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roger FischerPro - 20Сезона 72, Трка 5, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Neil HollowayAmateur - 83Сезона 72, Трка 5, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Melvin de HaasPro - 21Сезона 72, Трка 5, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel ThomsonRookie - 77Сезона 72, Трка 5, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pino De SalvoAmateur - 26Сезона 72, Трка 5, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luciano SalesAmateur - 67Сезона 72, Трка 5, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jessica RaioneAmateur - 16Сезона 72, Трка 5, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihael StankovićAmateur - 42Сезона 72, Трка 5, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toto SoavePro - 5Сезона 72, Трка 5, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dariusz MajsterekRetiredСезона 72, Трка 5, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca SoraAmateur - 51Сезона 72, Трка 5, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolas DelvauxAmateur - 26Сезона 72, Трка 5, R-174Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikos GavriilidisAmateur - 30Сезона 72, Трка 5, R-169Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 59 60 61 » Брзо оди на страница: