Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Ahvenisto (Направи најбрзи круг во групата во Ahvenisto круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 61.73 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 69 70 71 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Simon JonesAmateur - 71Сезона 87, Трка 6, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vitalij PetrovAmateur - 60Сезона 87, Трка 6, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomas MouraRookie - 114Сезона 87, Трка 6, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartosz SzymczakPro - 13Сезона 87, Трка 6, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Randy SilerAmateur - 65Сезона 87, Трка 6, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marc SchokkerAmateur - 34Сезона 87, Трка 6, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Csaba VolykaAmateur - 9Сезона 87, Трка 6, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe SavanelliAmateur - 39Сезона 87, Трка 6, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Benjamin CanoRookie - 138Сезона 87, Трка 6, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert Mctarsney Jr.Rookie - 4Сезона 87, Трка 6, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Seba SzybkiAmateur - 37Сезона 87, Трка 6, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rokas ZiogasAmateur - 26Сезона 87, Трка 6, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartosz LaszczewskiAmateur - 47Сезона 87, Трка 6, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter KollarPro - 25Сезона 87, Трка 6, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Liberali BissacoRookie - 127Сезона 87, Трка 6, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe Spinelli MonfastailRookie - 71Сезона 87, Трка 6, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario MolinaAmateur - 11Сезона 87, Трка 6, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christopher MoraesAmateur - 77Сезона 87, Трка 6, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thierry CatfamilieAmateur - 45Сезона 87, Трка 6, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Monique DendyRookie - 128Сезона 87, Трка 6, R-128Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricky TulloAmateur - 38Сезона 87, Трка 6, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos AmaralAmateur - 50Сезона 87, Трка 6, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lauren EarnestAmateur - 29Сезона 87, Трка 6, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaime RufasAmateur - 55Сезона 87, Трка 6, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alberto SpalaRookie - 98Сезона 87, Трка 6, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iulian RadutaAmateur - 21Сезона 87, Трка 6, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kiril PenkovAmateur - 41Сезона 87, Трка 6, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matteo RavasiAmateur - 47Сезона 87, Трка 6, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yu-Hsueh ChangRookie - 90Сезона 87, Трка 6, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas FerreiraAmateur - 4Сезона 87, Трка 6, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Franco SonattiAmateur - 77Сезона 87, Трка 6, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas MesquitaAmateur - 39Сезона 87, Трка 6, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaime CreelAmateur - 59Сезона 87, Трка 6, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adonijah KennethAmateur - 31Сезона 87, Трка 6, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aniel CastañedaRookie - 104Сезона 87, Трка 6, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jo GomonAmateur - 80Сезона 87, Трка 6, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marisa SimonePro - 13Сезона 87, Трка 6, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose DevassyAmateur - 48Сезона 87, Трка 6, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Loïc BulinAmateur - 65Сезона 87, Трка 6, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eimantas VerseckasAmateur - 30Сезона 87, Трка 6, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andre TimonAmateur - 46Сезона 87, Трка 6, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Pablo Collantes SolaresPro - 15Сезона 87, Трка 6, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Walter WestermannAmateur - 60Сезона 87, Трка 6, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lazaros SpiliopoulosMaster - 2Сезона 87, Трка 6, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomas MilanPro - 12Сезона 87, Трка 6, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno FunakiPro - 19Сезона 87, Трка 6, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ceco PenkovRookie - 102Сезона 87, Трка 6, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pieterjan StaessenEliteСезона 87, Трка 6, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Regis RodriguesAmateur - 67Сезона 87, Трка 6, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Al PageAmateur - 58Сезона 87, Трка 6, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandar MijajlovicAmateur - 14Сезона 87, Трка 6, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro QueirozAmateur - 51Сезона 87, Трка 6, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kis IstvanPro - 18Сезона 87, Трка 6, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edward KrajewskiAmateur - 73Сезона 87, Трка 6, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arnaldo VergaraAmateur - 73Сезона 87, Трка 6, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas SousaPro - 10Сезона 87, Трка 6, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel RossoPro - 5Сезона 87, Трка 6, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lubomír ZacpalRookie - 80Сезона 87, Трка 6, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raúl DominguezPro - 19Сезона 87, Трка 6, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sabrina TrilnikAmateur - 80Сезона 87, Трка 6, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marius SlavinskasPro - 5Сезона 87, Трка 6, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vjeko CukmanRookie - 48Сезона 87, Трка 6, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Coral BertoMaster - 5Сезона 87, Трка 6, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo CruzPro - 10Сезона 87, Трка 6, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Justinas BublysMaster - 5Сезона 87, Трка 6, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erwin BakkenesAmateur - 47Сезона 87, Трка 6, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anthony D'AmicoRookie - 77Сезона 87, Трка 6, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrwell LourenciniAmateur - 36Сезона 87, Трка 6, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robbie GeertsAmateur - 57Сезона 87, Трка 6, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ernestas KalašinskasPro - 15Сезона 87, Трка 6, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman IzutovRookie - 59Сезона 87, Трка 6, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihail SergeevMaster - 4Сезона 87, Трка 6, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Serhan BaşPro - 24Сезона 87, Трка 6, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stirling MansellAmateur - 53Сезона 87, Трка 6, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio GarcíaPro - 25Сезона 87, Трка 6, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan LeitgebMaster - 5Сезона 87, Трка 6, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andy ArendsPro - 22Сезона 87, Трка 6, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dianamitzuki FerinAmateur - 70Сезона 87, Трка 6, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joseph VallonRookie - 86Сезона 87, Трка 6, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andi VanselowAmateur - 69Сезона 87, Трка 6, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Virmantas PabrinkisAmateur - 32Сезона 87, Трка 6, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Green JesuzzAmateur - 55Сезона 87, Трка 6, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joe ManifoldAmateur - 47Сезона 87, Трка 6, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicola BalboRookie - 117Сезона 87, Трка 6, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iwan GerbesAmateur - 79Сезона 87, Трка 6, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yiánnis GripárisMaster - 3Сезона 87, Трка 6, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas PaniAmateur - 63Сезона 87, Трка 6, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos ApontePro - 3Сезона 87, Трка 6, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Markus NiestrojAmateur - 78Сезона 87, Трка 6, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrew MerkelPro - 25Сезона 87, Трка 6, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carmelo Angoitia EspinosaPro - 9Сезона 87, Трка 6, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marc CendrósAmateur - 74Сезона 87, Трка 6, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo CajueiroAmateur - 16Сезона 87, Трка 6, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Reginaldo NunesRookie - 125Сезона 87, Трка 6, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo Falcione VilanovaRookie - 37Сезона 87, Трка 6, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bence VindischRookie - 134Сезона 87, Трка 6, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Víctor DiéguezAmateur - 10Сезона 87, Трка 6, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauricio SantosAmateur - 15Сезона 87, Трка 6, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toomas VilloAmateur - 55Сезона 87, Трка 6, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Pablo MeloAmateur - 59Сезона 87, Трка 6, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 69 70 71 » Брзо оди на страница: