Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on New Delhi (Победа на една трка во New Delhi)
(Раритетна придобивка: 1 од 57.47 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 72 73 74 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Andy PopeAmateur - 59Сезона 79, Трка 2, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kuba DebiecAmateur - 39Сезона 79, Трка 2, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrzej MakulecAmateur - 77Сезона 79, Трка 2, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tim WagnerPro - 6Сезона 79, Трка 2, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 William TringasPro - 5Сезона 79, Трка 2, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michail IvanovPro - 5Сезона 79, Трка 2, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Randy LawrenceAmateur - 77Сезона 79, Трка 2, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szekely LajosPro - 7Сезона 79, Трка 2, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos AmaralAmateur - 85Сезона 79, Трка 2, A-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jack BrazilPro - 4Сезона 79, Трка 2, A-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Augusto CalvoAmateur - 59Сезона 79, Трка 2, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sotirios TroupasAmateur - 18Сезона 79, Трка 2, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro LopesAmateur - 64Сезона 79, Трка 2, R-158Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 László HodosánPro - 6Сезона 79, Трка 2, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lazaros SpiliopoulosPro - 1Сезона 79, Трка 2, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lorenzo BongiPro - 21Сезона 79, Трка 2, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vlcek RobinAmateur - 60Сезона 79, Трка 2, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrjunja KassAmateur - 45Сезона 79, Трка 2, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pat CoteAmateur - 8Сезона 79, Трка 2, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jack MacaulayPro - 6Сезона 79, Трка 2, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henry NormandAmateur - 84Сезона 79, Трка 2, A-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike KreiszAmateur - 76Сезона 79, Трка 2, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bia BastisRookie - 9Сезона 79, Трка 2, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandro FiumanoAmateur - 9Сезона 79, Трка 2, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike HolmAmateur - 73Сезона 79, Трка 2, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Denis BukasAmateur - 11Сезона 79, Трка 2, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dragan KotarlicRetiredСезона 79, Трка 2, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin WyrwałAmateur - 62Сезона 79, Трка 2, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Massimo DellaroccaMaster - 3Сезона 79, Трка 2, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco FondelliAmateur - 60Сезона 79, Трка 2, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petr ValíčekAmateur - 75Сезона 79, Трка 2, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Omar NederPro - 16Сезона 79, Трка 2, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harsh ShethEliteСезона 79, Трка 2, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicholas BryantAmateur - 68Сезона 79, Трка 2, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joseph JonesPro - 15Сезона 79, Трка 2, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianluca TaurelliPro - 10Сезона 79, Трка 2, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olivier PortalPro - 22Сезона 79, Трка 2, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lazar PetkovicMaster - 4Сезона 79, Трка 2, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krisztián VeinperlPro - 21Сезона 79, Трка 2, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mehdi El FathyMaster - 2Сезона 79, Трка 2, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariusz MalczukPro - 17Сезона 79, Трка 2, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Péter BerkóAmateur - 36Сезона 79, Трка 2, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edward CoulmanPro - 13Сезона 79, Трка 2, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arkady ShemyakinAmateur - 33Сезона 79, Трка 2, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John RigosAmateur - 46Сезона 79, Трка 2, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frank WoitzikAmateur - 13Сезона 79, Трка 2, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivars VilksMaster - 4Сезона 79, Трка 2, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pietro PoracchiaAmateur - 63Сезона 79, Трка 2, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gergana PopovaPro - 8Сезона 79, Трка 2, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hüseyin KaralıAmateur - 47Сезона 79, Трка 2, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rogerio CamargoAmateur - 39Сезона 79, Трка 2, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sacha OrsiRetiredСезона 79, Трка 2, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vencislav MitevAmateur - 68Сезона 79, Трка 2, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilkka HamalainenAmateur - 6Сезона 79, Трка 2, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonios ManalisAmateur - 89Сезона 79, Трка 2, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rones GrasselliAmateur - 80Сезона 79, Трка 2, R-163Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Samuel LopezPro - 9Сезона 79, Трка 2, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco KraneAmateur - 35Сезона 79, Трка 2, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rene RodriguesAmateur - 19Сезона 79, Трка 2, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis Ernesto PiñaAmateur - 81Сезона 79, Трка 2, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea AmichMaster - 4Сезона 79, Трка 2, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 András HorváthPro - 8Сезона 79, Трка 2, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose Alejandro Di CesareAmateur - 78Сезона 79, Трка 2, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vitaliy КоvtjukhPro - 12Сезона 79, Трка 2, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maurizio SiracusaMaster - 4Сезона 79, Трка 2, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey ZhuravlyovAmateur - 53Сезона 79, Трка 2, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andriy DyadkovichPro - 18Сезона 79, Трка 2, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Holger SchmolinskiAmateur - 49Сезона 79, Трка 2, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael BeltramelliPro - 3Сезона 79, Трка 2, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 István DézsiAmateur - 62Сезона 79, Трка 2, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex PopaPro - 25Сезона 79, Трка 2, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karol KwiecieńPro - 12Сезона 79, Трка 2, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergei MalenitskyAmateur - 67Сезона 79, Трка 2, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joaquim AlvarinhasPro - 25Сезона 79, Трка 2, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex PhilPro - 2Сезона 79, Трка 2, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ting LeeAmateur - 47Сезона 79, Трка 2, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Riaan Van Der MerwePro - 21Сезона 79, Трка 2, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Okwudili EkesiAmateur - 1Сезона 79, Трка 2, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominique JeanEliteСезона 79, Трка 2, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicho DorfAmateur - 39Сезона 79, Трка 2, R-167Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cereanola CettourAmateur - 22Сезона 79, Трка 2, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daiyan Jesus ValdesRookie - 46Сезона 79, Трка 2, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alvaro DiasAmateur - 18Сезона 79, Трка 2, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henry ParsonsAmateur - 64Сезона 79, Трка 2, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Neil MulveyAmateur - 85Сезона 79, Трка 2, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juliano MatzenbacherPro - 8Сезона 79, Трка 2, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo JuniorAmateur - 23Сезона 79, Трка 2, R-159Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szende MilánAmateur - 52Сезона 79, Трка 2, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel KucharPro - 10Сезона 79, Трка 2, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel AndersenPro - 18Сезона 79, Трка 2, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sven MüllerAmateur - 49Сезона 79, Трка 2, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Otto PorsangerRookie - 145Сезона 79, Трка 2, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikko SalovaaraAmateur - 61Сезона 79, Трка 2, R-157Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Allan PoulsenAmateur - 16Сезона 79, Трка 2, R-164Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hugo ReisEliteСезона 79, Трка 2, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca SouzaRookie - 81Сезона 79, Трка 2, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Loic MarminRookie - 140Сезона 79, Трка 2, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Amitesh PatnaikPro - 24Сезона 79, Трка 2, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chico DerquiAmateur - 29Сезона 79, Трка 2, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 George DascaluRookie - 45Сезона 79, Трка 2, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 72 73 74 » Брзо оди на страница: