Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on New Delhi (Старт на една трка во New Delhi од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 59.84 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 71 72 73 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Tim WagnerPro - 13Сезона 86, Трка 14, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aigars VitolinsEliteСезона 86, Трка 14, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joshua SchönbergerAmateur - 29Сезона 86, Трка 14, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicola ZnidaricPro - 9Сезона 86, Трка 14, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Puscas IlieAmateur - 51Сезона 86, Трка 14, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos JuniorPro - 6Сезона 86, Трка 14, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Scott RobinsonAmateur - 52Сезона 86, Трка 14, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tan S LakeMaster - 2Сезона 86, Трка 14, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vytautas LesciauskasAmateur - 49Сезона 86, Трка 14, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nuno JorgeAmateur - 69Сезона 86, Трка 14, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter ColemanAmateur - 20Сезона 86, Трка 14, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David PanovAmateur - 62Сезона 86, Трка 14, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José Abi JaudiMaster - 4Сезона 86, Трка 14, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ben LuchtRetiredСезона 86, Трка 14, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario HernandezMaster - 4Сезона 86, Трка 14, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shannon PetersPro - 1Сезона 86, Трка 14, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Víctor DiéguezAmateur - 10Сезона 86, Трка 14, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Reinaldo BarcelosAmateur - 69Сезона 86, Трка 14, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vasilis KarapialisAmateur - 15Сезона 86, Трка 14, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucian MelintePro - 5Сезона 86, Трка 14, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos DarchukAmateur - 45Сезона 86, Трка 14, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Reginaldo SchuldAmateur - 29Сезона 86, Трка 14, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dani SkubsPro - 7Сезона 86, Трка 14, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Márk DominekAmateur - 75Сезона 86, Трка 14, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos CarvalhoPro - 13Сезона 86, Трка 14, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miles MckenzieAmateur - 51Сезона 86, Трка 14, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Artur TerezanEliteСезона 86, Трка 14, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo BorgesPro - 18Сезона 86, Трка 14, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando GuillenRookie - 83Сезона 86, Трка 14, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike BachAmateur - 52Сезона 86, Трка 14, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gábor SzebellédiAmateur - 11Сезона 86, Трка 14, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edmundas UrbonasMaster - 4Сезона 86, Трка 14, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo BeatoAmateur - 66Сезона 86, Трка 14, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Levente PalvolgyiPro - 22Сезона 86, Трка 14, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vasanth Ravi KumarRetiredСезона 86, Трка 14, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Máté SupliczAmateur - 38Сезона 86, Трка 14, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ceco PenkovRookie - 102Сезона 86, Трка 14, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Monika StasiakPro - 12Сезона 86, Трка 14, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos Paulo DemartinAmateur - 76Сезона 86, Трка 14, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan Valentino ConvitoRookie - 10Сезона 86, Трка 14, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krešo BrzovićAmateur - 65Сезона 86, Трка 14, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan PereyraAmateur - 22Сезона 86, Трка 14, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo CarneiroPro - 12Сезона 86, Трка 14, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis CorreiaAmateur - 19Сезона 86, Трка 14, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Didier CavePro - 23Сезона 86, Трка 14, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kelter DiasAmateur - 66Сезона 86, Трка 14, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris GilroyPro - 6Сезона 86, Трка 14, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henrique Hughes PauneroPro - 4Сезона 86, Трка 14, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael KrischderPro - 15Сезона 86, Трка 14, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco RanghettiPro - 25Сезона 86, Трка 14, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan ArnauAmateur - 71Сезона 86, Трка 14, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arjan Van SlootenRetiredСезона 86, Трка 14, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor GutierrezPro - 2Сезона 86, Трка 14, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sándor NógrádiAmateur - 48Сезона 86, Трка 14, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joaquim SoutoAmateur - 77Сезона 86, Трка 14, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jairo TeixeiraAmateur - 22Сезона 86, Трка 14, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriele LupiAmateur - 35Сезона 86, Трка 14, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lehir CabralRookie - 74Сезона 86, Трка 14, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gideon RosaPro - 11Сезона 86, Трка 14, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Douglas PachecoMaster - 4Сезона 86, Трка 14, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele BandoniRookie - 94Сезона 86, Трка 14, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas EngelhardtPro - 20Сезона 86, Трка 14, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kristina IvanovaPro - 8Сезона 86, Трка 14, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aziz Can YücelPro - 13Сезона 86, Трка 14, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek ŠtecAmateur - 12Сезона 86, Трка 14, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ashok VijayRookie - 125Сезона 86, Трка 14, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gary HutchinsonRookie - 54Сезона 86, Трка 14, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damir HictalerMaster - 3Сезона 86, Трка 14, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joshua GreenAmateur - 47Сезона 86, Трка 14, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guilherme ZahnPro - 22Сезона 86, Трка 14, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Denis AgostiniRetiredСезона 86, Трка 14, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego MendesRetiredСезона 86, Трка 14, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Romualdas SalokAmateur - 35Сезона 86, Трка 14, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tim VillarsAmateur - 9Сезона 86, Трка 14, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone RossiPro - 12Сезона 86, Трка 14, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Randy SilerAmateur - 65Сезона 86, Трка 14, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robbie GeertsAmateur - 57Сезона 86, Трка 14, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandr GerassimtsikPro - 6Сезона 86, Трка 14, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Allan DonaireAmateur - 78Сезона 86, Трка 14, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gregorio LamasAmateur - 53Сезона 86, Трка 14, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jacek PlacelRookie - 1Сезона 86, Трка 14, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jens RiegnerRookie - 110Сезона 86, Трка 14, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nico SilvaAmateur - 79Сезона 86, Трка 14, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josep MeyerAmateur - 33Сезона 86, Трка 14, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marisa SimonePro - 13Сезона 86, Трка 14, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alejo DepipolPro - 5Сезона 86, Трка 14, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter AbbottPro - 12Сезона 86, Трка 14, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio BentivegnaAmateur - 21Сезона 86, Трка 14, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco PiniAmateur - 71Сезона 86, Трка 14, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yakup PaçacıAmateur - 34Сезона 86, Трка 14, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gints BertulisAmateur - 47Сезона 86, Трка 14, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Junior DeodatoPro - 22Сезона 86, Трка 14, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea AndreossiAmateur - 30Сезона 86, Трка 14, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toni KazanjyanAmateur - 72Сезона 86, Трка 14, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oscar AguileraAmateur - 27Сезона 86, Трка 14, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel MorenoAmateur - 29Сезона 86, Трка 14, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca FoisAmateur - 76Сезона 86, Трка 14, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David RubioAmateur - 48Сезона 86, Трка 14, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Imre SiketAmateur - 69Сезона 86, Трка 14, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joshua AbbottPro - 24Сезона 86, Трка 14, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 71 72 73 » Брзо оди на страница: