Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on New Delhi (Направи најбрзи круг во групата во New Delhi круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 57.99 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 71 72 73 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Fred WilliamsRookie - 155Сезона 77, Трка 7, R-155Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vencislav StefanovAmateur - 2Сезона 77, Трка 7, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo CuelloRookie - 130Сезона 77, Трка 7, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir GrebennikovAmateur - 46Сезона 77, Трка 7, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dirk SperlingRookie - 54Сезона 77, Трка 7, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edwar GonzalezPro - 11Сезона 77, Трка 7, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cezary SkoniecznyRookie - 150Сезона 77, Трка 7, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Al PageRookie - 51Сезона 77, Трка 7, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Heri GièresRookie - 96Сезона 77, Трка 7, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateus LimaRookie - 6Сезона 77, Трка 7, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Octavio AleRookie - 165Сезона 77, Трка 7, R-165Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco TriulziAmateur - 49Сезона 77, Трка 7, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeremy LettoRookie - 82Сезона 77, Трка 7, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikeluz PuzonicRookie - 48Сезона 77, Трка 7, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco MascoloRookie - 146Сезона 77, Трка 7, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos BarizonAmateur - 30Сезона 77, Трка 7, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luiz NatanRookie - 168Сезона 77, Трка 7, R-168Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 André ValenteRookie - 37Сезона 77, Трка 7, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz KuczRookie - 18Сезона 77, Трка 7, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josh BrainRookie - 119Сезона 77, Трка 7, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel FentonRookie - 99Сезона 77, Трка 7, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris DennisRookie - 117Сезона 77, Трка 7, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Muhammad AliRookie - 169Сезона 77, Трка 7, R-169Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hector IbarraRookie - 50Сезона 77, Трка 7, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco VitoRookie - 64Сезона 77, Трка 7, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alberto PerezPro - 4Сезона 77, Трка 7, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Randy SilerRookie - 88Сезона 77, Трка 7, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ruben LansinkRookie - 36Сезона 77, Трка 7, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo SotoRookie - 157Сезона 77, Трка 7, R-157Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gino PilotinoRookie - 151Сезона 77, Трка 7, R-151Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel HuertaRookie - 145Сезона 77, Трка 7, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ariel Carbajal TapiaRookie - 167Сезона 77, Трка 7, R-167Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joao MendesRookie - 112Сезона 77, Трка 7, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Xico BentoRookie - 135Сезона 77, Трка 7, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sméagol LumRookie - 65Сезона 77, Трка 7, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olver HernándezPro - 14Сезона 77, Трка 7, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis GrullonRookie - 156Сезона 77, Трка 7, R-156Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jörg PukyRookie - 45Сезона 77, Трка 7, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Manuel ZapataAmateur - 26Сезона 77, Трка 7, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anthony JonvilleRookie - 85Сезона 77, Трка 7, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernanda GomesRookie - 161Сезона 77, Трка 7, R-161Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alberto OsioRookie - 107Сезона 77, Трка 7, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joey ZylaRookie - 154Сезона 77, Трка 7, R-154Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erivelton OliveiraRookie - 14Сезона 77, Трка 7, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Finantio FreelyRookie - 132Сезона 77, Трка 7, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrew BarrettRookie - 59Сезона 77, Трка 7, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey ParhomRookie - 105Сезона 77, Трка 7, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tim WagnerPro - 6Сезона 77, Трка 7, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario TietzAmateur - 62Сезона 77, Трка 7, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dan PostolacheAmateur - 6Сезона 77, Трка 7, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dejv WasileyRookie - 148Сезона 77, Трка 7, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea FalangaRookie - 153Сезона 77, Трка 7, R-153Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jon LiowRookie - 109Сезона 77, Трка 7, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Panagiotis ZaxariasRookie - 121Сезона 77, Трка 7, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shane GeresRookie - 57Сезона 77, Трка 7, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Saverio InterranteRookie - 139Сезона 77, Трка 7, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joel ChristmanRookie - 102Сезона 77, Трка 7, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Facundo LorenzónRookie - 27Сезона 77, Трка 7, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Natan GoponRookie - 141Сезона 77, Трка 7, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tony GonzalezRookie - 131Сезона 77, Трка 7, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gregorio AldeanoRookie - 10Сезона 77, Трка 7, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael MRookie - 67Сезона 77, Трка 7, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krasimir LiatevRookie - 49Сезона 77, Трка 7, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Musa YilmazRookie - 129Сезона 77, Трка 7, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leanne LoweRookie - 106Сезона 77, Трка 7, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos Said CabreraAmateur - 79Сезона 77, Трка 7, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josep SaumellRookie - 80Сезона 77, Трка 7, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kyle ReedRookie - 124Сезона 77, Трка 7, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karen RamosRookie - 147Сезона 77, Трка 7, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tymoteusz WojnarowskiRookie - 71Сезона 77, Трка 7, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel NikolovRookie - 9Сезона 77, Трка 7, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco FinazziRookie - 144Сезона 77, Трка 7, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 István CsorbaAmateur - 38Сезона 77, Трка 7, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matteo RavasiRookie - 111Сезона 77, Трка 7, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christophe CoqueblinAmateur - 36Сезона 77, Трка 7, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergei SiseykinPro - 7Сезона 77, Трка 7, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Onur HelvaciogluRookie - 3Сезона 77, Трка 7, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor MihaliskaAmateur - 10Сезона 77, Трка 7, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide RicciardiRookie - 23Сезона 77, Трка 7, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni BarzaghiMaster - 4Сезона 77, Трка 7, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Clive GambleRookie - 94Сезона 77, Трка 7, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christer AnderssonMaster - 2Сезона 77, Трка 7, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James FellingRookie - 84Сезона 77, Трка 7, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vítor CarvalhoRookie - 152Сезона 77, Трка 7, R-152Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Manuel Martinez SanchezRookie - 123Сезона 77, Трка 7, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jakub KołodziejAmateur - 69Сезона 77, Трка 7, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carmen Espejo AndujarRookie - 20Сезона 77, Трка 7, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Александр СазоновRookie - 149Сезона 77, Трка 7, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 William VielmaAmateur - 18Сезона 77, Трка 7, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gedielson RibeiroRookie - 91Сезона 77, Трка 7, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicole GeyerPro - 16Сезона 77, Трка 7, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 László TóthAmateur - 39Сезона 77, Трка 7, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek WasilewskiAmateur - 70Сезона 77, Трка 7, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto MacarioRookie - 97Сезона 77, Трка 7, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cyril TractaAmateur - 45Сезона 77, Трка 7, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos Marcelo RodriguezAmateur - 82Сезона 77, Трка 7, A-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leon LabuschagneAmateur - 5Сезона 77, Трка 7, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brian BlagdonAmateur - 15Сезона 77, Трка 7, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michele VassanelliAmateur - 31Сезона 77, Трка 7, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno CestinoAmateur - 16Сезона 77, Трка 7, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 71 72 73 » Брзо оди на страница: