Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Portimao (Победа на една трка во Portimao)
(Раритетна придобивка: 1 од 63.87 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 67 68 69 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Joacim SvenssonRetiredСезона 85, Трка 13, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kuba DebiecRetiredСезона 85, Трка 13, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ovidijus MiliauskasAmateur - 50Сезона 85, Трка 13, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele AmbroggiAmateur - 22Сезона 85, Трка 13, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aigars VitolinsEliteСезона 85, Трка 13, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ján ObuchAmateur - 45Сезона 85, Трка 13, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marian GabrielRetiredСезона 85, Трка 13, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin HörAmateur - 62Сезона 85, Трка 13, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marián HercAmateur - 17Сезона 85, Трка 13, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Onur HelvaciogluAmateur - 1Сезона 85, Трка 13, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jerzy UrbańskiAmateur - 1Сезона 85, Трка 13, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Everson BobatoAmateur - 60Сезона 85, Трка 13, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike BelangerRookie - 97Сезона 85, Трка 13, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jo Van WijmeerschAmateur - 20Сезона 85, Трка 13, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tony GonzalezAmateur - 73Сезона 85, Трка 13, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan GunshonRetiredСезона 85, Трка 13, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco SmoljanovicRetiredСезона 85, Трка 13, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cameron KingRetiredСезона 85, Трка 13, R-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario VladimirovMaster - 5Сезона 85, Трка 13, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry KuznetsovAmateur - 18Сезона 85, Трка 13, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Serhiy CherkasovAmateur - 76Сезона 85, Трка 13, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geovane RibeiroAmateur - 6Сезона 85, Трка 13, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evan NugentRetiredСезона 85, Трка 13, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anton JeiAmateur - 60Сезона 85, Трка 13, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alastair BaldwinAmateur - 15Сезона 85, Трка 13, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karolis GibavičiusAmateur - 74Сезона 85, Трка 13, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karl HandleyRetiredСезона 85, Трка 13, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arturo ZapateroAmateur - 11Сезона 85, Трка 13, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesus BreaPro - 12Сезона 85, Трка 13, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo MonteiroPro - 13Сезона 85, Трка 13, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto Adrian Rodriguez SoracaAmateur - 12Сезона 85, Трка 13, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey KozlovAmateur - 33Сезона 85, Трка 13, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltán ZeleiPro - 16Сезона 85, Трка 13, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felipe SeolinPro - 16Сезона 85, Трка 13, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario MolinaAmateur - 11Сезона 85, Трка 13, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Philip RüttimannRetiredСезона 85, Трка 13, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dan AnthonyAmateur - 8Сезона 85, Трка 13, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe LazazzeraAmateur - 21Сезона 85, Трка 13, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Calem CarrellAmateur - 45Сезона 85, Трка 13, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anton ErokhinRetiredСезона 85, Трка 13, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonis ZacharosAmateur - 13Сезона 85, Трка 13, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlo DematteisAmateur - 22Сезона 85, Трка 13, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo Machado PontesAmateur - 50Сезона 85, Трка 13, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jordy BattelloPro - 8Сезона 85, Трка 13, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano VerderioPro - 15Сезона 85, Трка 13, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geraldas JurkevičiusAmateur - 4Сезона 85, Трка 13, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin IrlaPro - 16Сезона 85, Трка 13, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olivier GallianoRookie - 73Сезона 85, Трка 13, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iivan CruzaltaAmateur - 52Сезона 85, Трка 13, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anton TonchevRetiredСезона 85, Трка 13, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erwan JulienAmateur - 50Сезона 85, Трка 13, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gary MartynRookie - 84Сезона 85, Трка 13, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian BernhardMaster - 2Сезона 85, Трка 13, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland GonczelAmateur - 34Сезона 85, Трка 13, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luigi CastiglioneAmateur - 69Сезона 85, Трка 13, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 István LovasRookie - 81Сезона 85, Трка 13, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul BrosnanAmateur - 70Сезона 85, Трка 13, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sasa KuzmanovicRookie - 40Сезона 85, Трка 13, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier GaleanoAmateur - 18Сезона 85, Трка 13, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simon Van MeegdenburgRetiredСезона 85, Трка 13, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ábne SoaresPro - 14Сезона 85, Трка 13, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristian CattaneoMaster - 1Сезона 85, Трка 13, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam PiloPro - 19Сезона 85, Трка 13, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Goran MilenkovicAmateur - 71Сезона 85, Трка 13, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Algirdas ArlauskasPro - 14Сезона 85, Трка 13, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Amilcare SulcisRetiredСезона 85, Трка 13, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo ConessaAmateur - 76Сезона 85, Трка 13, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiago SouzaAmateur - 13Сезона 85, Трка 13, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pietro BarbettiAmateur - 43Сезона 85, Трка 13, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Willian MouraAmateur - 27Сезона 85, Трка 13, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimítris PapAmateur - 32Сезона 85, Трка 13, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vasiliy PetleshkovRookie - 3Сезона 85, Трка 13, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yiánnis GripárisMaster - 3Сезона 85, Трка 13, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David MartinAmateur - 74Сезона 85, Трка 13, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafał JędrzejewskiPro - 17Сезона 85, Трка 13, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean-marc BoissinotEliteСезона 85, Трка 13, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Massimo BargelliniAmateur - 70Сезона 85, Трка 13, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oberdan CorradiniRookie - 119Сезона 85, Трка 13, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valerio ColaceAmateur - 6Сезона 85, Трка 13, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José GomesAmateur - 13Сезона 85, Трка 13, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł BublewiczAmateur - 34Сезона 85, Трка 13, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Théophile SirjacquesAmateur - 64Сезона 85, Трка 13, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maurilio BardiniRetiredСезона 85, Трка 13, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Attila GorePro - 25Сезона 85, Трка 13, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos SilvaRetiredСезона 85, Трка 13, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo Fernandez1Master - 3Сезона 85, Трка 13, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesper LarsenRookie - 125Сезона 85, Трка 13, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego PalacioPro - 15Сезона 85, Трка 13, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose VotteroAmateur - 65Сезона 85, Трка 13, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan KokoszkaAmateur - 2Сезона 85, Трка 13, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco CavazzoliPro - 7Сезона 85, Трка 13, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduard AlcobePro - 5Сезона 85, Трка 13, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shirley GoarinAmateur - 66Сезона 85, Трка 13, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matthijs VreemanPro - 8Сезона 85, Трка 13, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukáš RychlíkPro - 14Сезона 85, Трка 13, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandr GerassimtsikPro - 6Сезона 85, Трка 13, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valdemaras StankeviciusAmateur - 54Сезона 85, Трка 13, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maciek ParuchMaster - 3Сезона 85, Трка 13, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier NietoAmateur - 57Сезона 85, Трка 13, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier TeixidóPro - 16Сезона 85, Трка 13, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 67 68 69 » Брзо оди на страница: