Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Portimao (Старт на една трка во Portimao од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 65.7 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 65 66 67 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Gabor KasperAmateur - 13Сезона 85, Трка 13, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ovidijus MiliauskasAmateur - 50Сезона 85, Трка 13, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ján ObuchAmateur - 45Сезона 85, Трка 13, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor ChernyshevPro - 20Сезона 85, Трка 13, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin HörAmateur - 62Сезона 85, Трка 13, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ljubomir LjubomirovicAmateur - 20Сезона 85, Трка 13, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan LeitgebMaster - 5Сезона 85, Трка 13, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz TrelaRetiredСезона 85, Трка 13, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João FerreiraRetiredСезона 85, Трка 13, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian BeaulieuAmateur - 33Сезона 85, Трка 13, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan SalfaPro - 17Сезона 85, Трка 13, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raido MugamaeRookie - 52Сезона 85, Трка 13, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro RamelloAmateur - 71Сезона 85, Трка 13, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henrikas SvidrasAmateur - 78Сезона 85, Трка 13, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando MendonçaAmateur - 5Сезона 85, Трка 13, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vasilis KarapialisAmateur - 15Сезона 85, Трка 13, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mika PekkarinenMaster - 5Сезона 85, Трка 13, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo Pinto1Amateur - 62Сезона 85, Трка 13, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Colbey ParsonsAmateur - 36Сезона 85, Трка 13, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominik KardaPro - 6Сезона 85, Трка 13, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikos XipolitasRookie - 122Сезона 85, Трка 13, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris LebertPro - 16Сезона 85, Трка 13, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vasilis ZoumpiAmateur - 37Сезона 85, Трка 13, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Balázs SzekerAmateur - 55Сезона 85, Трка 13, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Flavio AlmeidaPro - 10Сезона 85, Трка 13, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geovane RibeiroAmateur - 6Сезона 85, Трка 13, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kristijan BrmaljRookie - 99Сезона 85, Трка 13, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Viktor DyankovPro - 17Сезона 85, Трка 13, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex PodgornovRetiredСезона 85, Трка 13, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oliver AmuraoAmateur - 52Сезона 85, Трка 13, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeffrey DecoopmanPro - 15Сезона 85, Трка 13, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enzo DuréAmateur - 72Сезона 85, Трка 13, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesus BreaPro - 12Сезона 85, Трка 13, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nando NetoAmateur - 49Сезона 85, Трка 13, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto Adrian Rodriguez SoracaAmateur - 12Сезона 85, Трка 13, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edmundas UrbonasMaster - 4Сезона 85, Трка 13, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey KozlovAmateur - 33Сезона 85, Трка 13, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike RoellAmateur - 12Сезона 85, Трка 13, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Scott WildenPro - 5Сезона 85, Трка 13, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo Machado PontesAmateur - 50Сезона 85, Трка 13, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin ChmelíkRookie - 26Сезона 85, Трка 13, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jordy BattelloPro - 8Сезона 85, Трка 13, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo Do SouzaRookie - 97Сезона 85, Трка 13, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geraldas JurkevičiusAmateur - 4Сезона 85, Трка 13, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto SchumacherMaster - 1Сезона 85, Трка 13, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe SavanelliAmateur - 39Сезона 85, Трка 13, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Romet MerisaluAmateur - 68Сезона 85, Трка 13, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose SalasPro - 10Сезона 85, Трка 13, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam QuesPro - 7Сезона 85, Трка 13, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian BernhardMaster - 2Сезона 85, Трка 13, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland GonczelAmateur - 34Сезона 85, Трка 13, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel AlonsoAmateur - 31Сезона 85, Трка 13, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Béla HoffmannPro - 19Сезона 85, Трка 13, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hasael MoraesAmateur - 59Сезона 85, Трка 13, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sasa KuzmanovicRookie - 40Сезона 85, Трка 13, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Níkos MpalkámosPro - 15Сезона 85, Трка 13, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luciano SeguraAmateur - 1Сезона 85, Трка 13, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexi GraterolPro - 12Сезона 85, Трка 13, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivars VilksAmateur - 56Сезона 85, Трка 13, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Goran MilenkovicAmateur - 71Сезона 85, Трка 13, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo ConessaAmateur - 76Сезона 85, Трка 13, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vasil VasilevRookie - 80Сезона 85, Трка 13, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matheus ReisRookie - 87Сезона 85, Трка 13, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiago SouzaAmateur - 13Сезона 85, Трка 13, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arjan Van SlootenRetiredСезона 85, Трка 13, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan CabelloRookie - 59Сезона 85, Трка 13, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konstantin SaratovskyAmateur - 42Сезона 85, Трка 13, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard CarterMaster - 1Сезона 85, Трка 13, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vasiliy PetleshkovRookie - 3Сезона 85, Трка 13, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yiánnis GripárisMaster - 3Сезона 85, Трка 13, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John DefPro - 7Сезона 85, Трка 13, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lorenzo Di BuonoPro - 12Сезона 85, Трка 13, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Łukasz Dudek1Master - 1Сезона 85, Трка 13, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno CarvalhoAmateur - 16Сезона 85, Трка 13, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafał JędrzejewskiPro - 17Сезона 85, Трка 13, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damian LipiecRookie - 99Сезона 85, Трка 13, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Douglas PachecoMaster - 4Сезона 85, Трка 13, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oberdan CorradiniRookie - 119Сезона 85, Трка 13, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan SharpRetiredСезона 85, Трка 13, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kristoffer JohnssonAmateur - 74Сезона 85, Трка 13, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maurilio BardiniRetiredСезона 85, Трка 13, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sascha GeislerPro - 9Сезона 85, Трка 13, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michal MatloňAmateur - 44Сезона 85, Трка 13, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anders SandbergAmateur - 36Сезона 85, Трка 13, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco CavazzoliPro - 7Сезона 85, Трка 13, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evgeny RafalskyRookie - 103Сезона 85, Трка 13, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evandro MacedoRookie - 31Сезона 85, Трка 13, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo CamposAmateur - 74Сезона 85, Трка 13, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduard AlcobePro - 5Сезона 85, Трка 13, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe RosettiRetiredСезона 85, Трка 13, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dennis BenderRetiredСезона 85, Трка 13, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ihor RusnakPro - 17Сезона 85, Трка 13, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard HylandsAmateur - 55Сезона 85, Трка 13, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kenny Anderson PeresRookie - 98Сезона 85, Трка 13, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lawrence LittletonAmateur - 62Сезона 85, Трка 13, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukáš RychlíkPro - 14Сезона 85, Трка 13, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valdemaras StankeviciusAmateur - 54Сезона 85, Трка 13, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Phil GuilbAmateur - 16Сезона 85, Трка 13, R-128Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maarten KwakAmateur - 24Сезона 85, Трка 13, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Markus PrommerAmateur - 74Сезона 85, Трка 13, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 65 66 67 » Брзо оди на страница: