Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Portimao (Направи најбрзи круг во групата во Portimao круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 70.74 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 56 57 58 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Richard LorencAmateur - 85Сезона 71, Трка 4, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rolando MoralesAmateur - 55Сезона 71, Трка 4, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Baptiste TeixeiraAmateur - 89Сезона 71, Трка 4, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick HolahanAmateur - 24Сезона 71, Трка 4, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rogério AmorimRookie - 15Сезона 71, Трка 4, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio SzynkierMaster - 3Сезона 71, Трка 4, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lars RamenspergerAmateur - 33Сезона 71, Трка 4, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonzalo OchoaAmateur - 29Сезона 71, Трка 4, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael JepsenAmateur - 84Сезона 71, Трка 4, R-160Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Armando JorgeAmateur - 54Сезона 71, Трка 4, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcel De GraafAmateur - 70Сезона 71, Трка 4, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan PetrovskiRookie - 53Сезона 71, Трка 4, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jason MathersRookie - 165Сезона 71, Трка 4, R-165Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre ResendeAmateur - 76Сезона 71, Трка 4, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel DiasAmateur - 41Сезона 71, Трка 4, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daltton LimaRookie - 81Сезона 71, Трка 4, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessio VagnoniMaster - 3Сезона 71, Трка 4, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aderson SousaRookie - 83Сезона 71, Трка 4, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ntina KoubaraRetiredСезона 71, Трка 4, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josef MaurerRookie - 51Сезона 71, Трка 4, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frederic Van RossumAmateur - 41Сезона 71, Трка 4, R-159Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Radim ŠustekAmateur - 28Сезона 71, Трка 4, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz WańdygaAmateur - 88Сезона 71, Трка 4, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivaylo AleksandrovRookie - 48Сезона 71, Трка 4, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo SolazziPro - 3Сезона 71, Трка 4, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexis AdamsAmateur - 24Сезона 71, Трка 4, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toms PolisAmateur - 70Сезона 71, Трка 4, R-155Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erik HeyligersAmateur - 33Сезона 71, Трка 4, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Strahinja MilosevicRookie - 12Сезона 71, Трка 4, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stelios TriantafullidisPro - 12Сезона 71, Трка 4, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonid RomantsevRetiredСезона 71, Трка 4, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Darko AleksicAmateur - 69Сезона 71, Трка 4, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Diego MilánPro - 4Сезона 71, Трка 4, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tommaso RisiRetiredСезона 71, Трка 4, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor MartynchikRetiredСезона 71, Трка 4, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Łukasz SobierajAmateur - 82Сезона 71, Трка 4, R-173Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alvaro BonillaAmateur - 44Сезона 71, Трка 4, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vinicius GomesAmateur - 58Сезона 71, Трка 4, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raúl MainardiAmateur - 22Сезона 71, Трка 4, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mykhailo RusnakRetiredСезона 71, Трка 4, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anderson AnversAmateur - 13Сезона 71, Трка 4, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Allan SheahenPro - 25Сезона 71, Трка 4, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Udo MichaelRetiredСезона 71, Трка 4, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joan TalliosRookie - 150Сезона 71, Трка 4, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robinder DhaliwalAmateur - 33Сезона 71, Трка 4, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernand DuboisAmateur - 77Сезона 71, Трка 4, R-158Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey JukovAmateur - 26Сезона 71, Трка 4, R-164Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fraser MckenzieRookie - 39Сезона 71, Трка 4, R-177Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin TomczykRetiredСезона 71, Трка 4, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Djaze UlrichAmateur - 32Сезона 71, Трка 4, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dax JuliiAmateur - 18Сезона 71, Трка 4, R-175Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jácint SzalaiAmateur - 20Сезона 71, Трка 4, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael ZengerAmateur - 69Сезона 71, Трка 4, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Denis MattonAmateur - 9Сезона 71, Трка 4, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio CerqueiraMaster - 4Сезона 71, Трка 4, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Romeu RodriguesRookie - 39Сезона 71, Трка 4, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristian RibasAmateur - 13Сезона 71, Трка 4, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander HoppeAmateur - 87Сезона 71, Трка 4, R-167Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emre KarakayaRetiredСезона 71, Трка 4, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sobral PerezAmateur - 49Сезона 71, Трка 4, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Federico FernandezAmateur - 2Сезона 71, Трка 4, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo NicolaiRookie - 171Сезона 71, Трка 4, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Keith StuartAmateur - 75Сезона 71, Трка 4, R-185Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andris ViksneAmateur - 51Сезона 71, Трка 4, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 William PickeringAmateur - 66Сезона 71, Трка 4, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex PopaAmateur - 37Сезона 71, Трка 4, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo PereiraAmateur - 74Сезона 71, Трка 4, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matej MatrtajAmateur - 93Сезона 71, Трка 4, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andy DowsonPro - 23Сезона 71, Трка 4, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam DomaszewskiPro - 16Сезона 71, Трка 4, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo SoaresAmateur - 61Сезона 71, Трка 4, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sylwia KołodziejAmateur - 87Сезона 71, Трка 4, R-186Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tim BridgesAmateur - 85Сезона 71, Трка 4, R-128Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris BeresPro - 2Сезона 71, Трка 4, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergei SiseykinAmateur - 85Сезона 71, Трка 4, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antanas TonkūnasAmateur - 45Сезона 71, Трка 4, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sotiris BampinasAmateur - 22Сезона 71, Трка 4, R-153Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter NileAmateur - 34Сезона 71, Трка 4, R-181Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo VelascoPro - 13Сезона 71, Трка 4, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alain LibarosAmateur - 85Сезона 71, Трка 4, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alfonso RidolfoAmateur - 54Сезона 71, Трка 4, R-162Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Herve SimonRetiredСезона 71, Трка 4, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iveta LazdāneRetiredСезона 71, Трка 4, R-178Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex GindlRookie - 35Сезона 71, Трка 4, R-152Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ceapa FlorinAmateur - 40Сезона 71, Трка 4, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leandro HernandezAmateur - 66Сезона 71, Трка 4, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto TamamatiAmateur - 51Сезона 71, Трка 4, R-182Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kalin StoyanovRookie - 112Сезона 71, Трка 4, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julio TendeiroAmateur - 56Сезона 71, Трка 4, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henry QuinteroRookie - 24Сезона 71, Трка 4, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jakub BurgerRetiredСезона 71, Трка 4, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 William ChonacRetiredСезона 71, Трка 4, R-163Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Liubomir IvanovAmateur - 53Сезона 71, Трка 4, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matias GalarzaRetiredСезона 71, Трка 4, R-179Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Armin WolffAmateur - 45Сезона 71, Трка 4, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabiano ArgentiAmateur - 84Сезона 71, Трка 4, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cedric PharasynRetiredСезона 71, Трка 4, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianpiero MarcheschiAmateur - 29Сезона 71, Трка 4, R-170Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas StangenbergerPro - 23Сезона 71, Трка 4, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sorin BejanRetiredСезона 71, Трка 4, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 56 57 58 » Брзо оди на страница: