Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Kaunas (Победа на една трка во Kaunas)
(Раритетна придобивка: 1 од 75.56 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 56 57 58 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Jenne BreugelmansMaster - 5Сезона 86, Трка 5, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 César AndradePro - 2Сезона 86, Трка 5, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christer KallinAmateur - 20Сезона 86, Трка 5, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Quentin LevasseurMaster - 1Сезона 86, Трка 5, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aigars VitolinsEliteСезона 86, Трка 5, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steven GudeRetiredСезона 86, Трка 5, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jonathan BeaglesPro - 15Сезона 86, Трка 5, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martynas SimutisAmateur - 52Сезона 86, Трка 5, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł SzewczykPro - 4Сезона 86, Трка 5, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renaldi NarendraAmateur - 66Сезона 86, Трка 5, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ljubomir LjubomirovicAmateur - 20Сезона 86, Трка 5, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steve McevoyPro - 1Сезона 86, Трка 5, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harry ChambersAmateur - 71Сезона 86, Трка 5, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Puscas IlieAmateur - 51Сезона 86, Трка 5, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konrad KapustaRetiredСезона 86, Трка 5, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tan S LakeMaster - 2Сезона 86, Трка 5, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ty BantaPro - 17Сезона 86, Трка 5, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno SantinRookie - 127Сезона 86, Трка 5, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mārtiņš MurīssAmateur - 45Сезона 86, Трка 5, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matas KaranaviciusAmateur - 16Сезона 86, Трка 5, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luke MasonRookie - 67Сезона 86, Трка 5, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giorgos KostopoulosRookie - 29Сезона 86, Трка 5, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Audrius KarpaviciusRetiredСезона 86, Трка 5, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ahmet ÇolakPro - 2Сезона 86, Трка 5, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ung GabiRookie - 131Сезона 86, Трка 5, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thanos TsialPro - 21Сезона 86, Трка 5, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vasilis KarapialisAmateur - 15Сезона 86, Трка 5, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mart KranenAmateur - 2Сезона 86, Трка 5, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nektarios ZouridakisRookie - 55Сезона 86, Трка 5, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomek NiziolAmateur - 25Сезона 86, Трка 5, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Márk DominekAmateur - 75Сезона 86, Трка 5, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel SotoAmateur - 79Сезона 86, Трка 5, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arkadiusz TerleckiAmateur - 54Сезона 86, Трка 5, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrei SerseRookie - 36Сезона 86, Трка 5, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hector Ortega MuñozAmateur - 53Сезона 86, Трка 5, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin MazariegosAmateur - 4Сезона 86, Трка 5, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raúl HernándezAmateur - 71Сезона 86, Трка 5, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dejan SvajnerPro - 25Сезона 86, Трка 5, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pál LedzényiAmateur - 6Сезона 86, Трка 5, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos CarvalhoPro - 13Сезона 86, Трка 5, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vitaly SevovPro - 24Сезона 86, Трка 5, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matyáš LukovskýRetiredСезона 86, Трка 5, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrius BertasiusPro - 22Сезона 86, Трка 5, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Danilo OliveiraAmateur - 48Сезона 86, Трка 5, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mantas MarcinkeviciusRetiredСезона 86, Трка 5, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan SchenkelAmateur - 44Сезона 86, Трка 5, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor TomaAmateur - 65Сезона 86, Трка 5, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nando NetoAmateur - 49Сезона 86, Трка 5, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz RapackiRetiredСезона 86, Трка 5, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Willian SennaPro - 3Сезона 86, Трка 5, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vasanth Ravi KumarRetiredСезона 86, Трка 5, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hola EvonyPro - 1Сезона 86, Трка 5, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier MaesoAmateur - 67Сезона 86, Трка 5, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz KowalskiAmateur - 55Сезона 86, Трка 5, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrei MalagaAmateur - 27Сезона 86, Трка 5, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin ShopovAmateur - 66Сезона 86, Трка 5, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ante PolesRetiredСезона 86, Трка 5, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariano AgustiAmateur - 80Сезона 86, Трка 5, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Didier CavePro - 23Сезона 86, Трка 5, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Musa YilmazRookie - 118Сезона 86, Трка 5, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Uwe GibisRookie - 36Сезона 86, Трка 5, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz SiuchnińskiAmateur - 5Сезона 86, Трка 5, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Attila SzabóRookie - 53Сезона 86, Трка 5, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simon SgrunerAmateur - 75Сезона 86, Трка 5, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabiano SponchioniRetiredСезона 86, Трка 5, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael KrischderPro - 15Сезона 86, Трка 5, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos Said CabreraPro - 8Сезона 86, Трка 5, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel AlvarezPro - 21Сезона 86, Трка 5, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rumen AtanasovMaster - 5Сезона 86, Трка 5, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio RudioPro - 14Сезона 86, Трка 5, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renato ChichiPro - 18Сезона 86, Трка 5, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriele LupiAmateur - 35Сезона 86, Трка 5, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andris CerussRookie - 42Сезона 86, Трка 5, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Djavan WespAmateur - 62Сезона 86, Трка 5, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Reinaldo GamezRookie - 98Сезона 86, Трка 5, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yiánnis GripárisMaster - 3Сезона 86, Трка 5, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maja TepešMaster - 5Сезона 86, Трка 5, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano PratoPro - 7Сезона 86, Трка 5, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michaell MartinezPro - 9Сезона 86, Трка 5, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin SkrzypiecAmateur - 65Сезона 86, Трка 5, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Johel RosalesAmateur - 7Сезона 86, Трка 5, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renátó TóthAmateur - 45Сезона 86, Трка 5, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcela CruzRetiredСезона 86, Трка 5, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel JacksonAmateur - 15Сезона 86, Трка 5, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose HeiderscheidAmateur - 21Сезона 86, Трка 5, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gangadhar AbhyankarAmateur - 68Сезона 86, Трка 5, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patryk KaczorAmateur - 44Сезона 86, Трка 5, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrei HarnicuPro - 18Сезона 86, Трка 5, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Silvio BernardiniPro - 24Сезона 86, Трка 5, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert PezziAmateur - 35Сезона 86, Трка 5, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christopher JonesAmateur - 63Сезона 86, Трка 5, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Graeme CuthbertAmateur - 51Сезона 86, Трка 5, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guilherme ZahnPro - 22Сезона 86, Трка 5, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José AlmeidaAmateur - 62Сезона 86, Трка 5, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Darius PetkusAmateur - 10Сезона 86, Трка 5, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauricio SantosAmateur - 15Сезона 86, Трка 5, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rich NichollsMaster - 5Сезона 86, Трка 5, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario TietzAmateur - 19Сезона 86, Трка 5, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter MulhollandAmateur - 44Сезона 86, Трка 5, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 George Slater1EliteСезона 86, Трка 5, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 56 57 58 » Брзо оди на страница: