Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Kaunas (Старт на една трка во Kaunas од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 79.41 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 51 52 53 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Alexander FunkAmateur - 82Сезона 75, Трка 10, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harri PakostaAmateur - 84Сезона 75, Трка 10, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aivaras DambrauskasRookie - 63Сезона 75, Трка 10, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca FoiettaPro - 22Сезона 75, Трка 10, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alvaro CriadoPro - 10Сезона 75, Трка 10, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kade LangtonAmateur - 27Сезона 75, Трка 10, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valter SilvaAmateur - 77Сезона 75, Трка 10, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam EdwardsAmateur - 4Сезона 75, Трка 10, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oliver StevensAmateur - 58Сезона 75, Трка 10, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Girts GriestinsAmateur - 3Сезона 75, Трка 10, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukas GiniotisPro - 18Сезона 75, Трка 10, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lee IfansPro - 3Сезона 75, Трка 10, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David FrederickAmateur - 42Сезона 75, Трка 10, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wilian SouzaAmateur - 18Сезона 75, Трка 10, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Allan StockingerPro - 17Сезона 75, Трка 10, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge MorosPro - 17Сезона 75, Трка 10, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João NassarAmateur - 2Сезона 75, Трка 10, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jason KingAmateur - 45Сезона 75, Трка 10, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gavin BosencePro - 1Сезона 75, Трка 10, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas AraújoAmateur - 33Сезона 75, Трка 10, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iulian TataruAmateur - 62Сезона 75, Трка 10, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris ShawPro - 25Сезона 75, Трка 10, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco FrancucciPro - 8Сезона 75, Трка 10, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jim ClarkkAmateur - 84Сезона 75, Трка 10, R-169Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin StasiakRookie - 136Сезона 75, Трка 10, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nick TsagarakisMaster - 5Сезона 75, Трка 10, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vedat TumurAmateur - 72Сезона 75, Трка 10, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christoph SeifriedsbergerAmateur - 27Сезона 75, Трка 10, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vincent BaguetPro - 10Сезона 75, Трка 10, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Seba RubinoRookie - 45Сезона 75, Трка 10, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dariusz PłatekPro - 20Сезона 75, Трка 10, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julien PradoPro - 25Сезона 75, Трка 10, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milan BogicAmateur - 16Сезона 75, Трка 10, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dusan AjzenbajserPro - 7Сезона 75, Трка 10, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikos XipolitasRookie - 40Сезона 75, Трка 10, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gláuberson RiosRookie - 16Сезона 75, Трка 10, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David DontsiosAmateur - 67Сезона 75, Трка 10, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vasilis ZoumpiPro - 23Сезона 75, Трка 10, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vincent BaldiconzaAmateur - 88Сезона 75, Трка 10, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mantas NaujokasAmateur - 21Сезона 75, Трка 10, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksey KarasevRookie - 56Сезона 75, Трка 10, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ignacio Del VallePro - 21Сезона 75, Трка 10, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milan SukeníkAmateur - 42Сезона 75, Трка 10, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krisztián VolfAmateur - 71Сезона 75, Трка 10, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simon FarmerAmateur - 55Сезона 75, Трка 10, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian KurekAmateur - 84Сезона 75, Трка 10, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Angel BerroteranAmateur - 82Сезона 75, Трка 10, A-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre ReisPro - 10Сезона 75, Трка 10, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dawid AnulewiczAmateur - 47Сезона 75, Трка 10, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alejandro AloiseAmateur - 53Сезона 75, Трка 10, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert HorvathPro - 7Сезона 75, Трка 10, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesús TorresMaster - 2Сезона 75, Трка 10, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jerome VovardPro - 23Сезона 75, Трка 10, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland KocsisRookie - 58Сезона 75, Трка 10, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 József GyörfiPro - 12Сезона 75, Трка 10, A-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Priit TõnissonAmateur - 82Сезона 75, Трка 10, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro Dominguez DiazMaster - 4Сезона 75, Трка 10, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo JorgePro - 19Сезона 75, Трка 10, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir KunchevAmateur - 5Сезона 75, Трка 10, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos Marcelo RodriguezPro - 15Сезона 75, Трка 10, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yves BeauchesneRetiredСезона 75, Трка 10, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kostas GiannakRookie - 147Сезона 75, Трка 10, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Philip RüttimannAmateur - 50Сезона 75, Трка 10, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kirsty RidleyAmateur - 49Сезона 75, Трка 10, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos DomarcoAmateur - 39Сезона 75, Трка 10, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szymon KutAmateur - 6Сезона 75, Трка 10, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harsh ShethEliteСезона 75, Трка 10, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel VieiraPro - 9Сезона 75, Трка 10, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartosz SzymczakAmateur - 14Сезона 75, Трка 10, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Franco PachecoAmateur - 72Сезона 75, Трка 10, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeanphilippe MenottiPro - 23Сезона 75, Трка 10, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toni HajderPro - 12Сезона 75, Трка 10, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksey KondratenkoAmateur - 24Сезона 75, Трка 10, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bostjan SmiglAmateur - 12Сезона 75, Трка 10, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alejandro BisquerraAmateur - 41Сезона 75, Трка 10, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eric HenryAmateur - 70Сезона 75, Трка 10, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea MazzuoliAmateur - 33Сезона 75, Трка 10, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel RodriguezAmateur - 75Сезона 75, Трка 10, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo JuniorAmateur - 38Сезона 75, Трка 10, R-164Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco Ricardo RibeiroAmateur - 84Сезона 75, Трка 10, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis De Los ReyesPro - 13Сезона 75, Трка 10, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pierre LeroyAmateur - 39Сезона 75, Трка 10, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joss GiraudPro - 2Сезона 75, Трка 10, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartosz WojcikPro - 17Сезона 75, Трка 10, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guilherme SchweitzerAmateur - 64Сезона 75, Трка 10, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Béla KastélyAmateur - 31Сезона 75, Трка 10, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gergana PopovaPro - 1Сезона 75, Трка 10, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José FrancêsAmateur - 60Сезона 75, Трка 10, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Howard JonesAmateur - 52Сезона 75, Трка 10, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Svetoslav VodenicharskiAmateur - 73Сезона 75, Трка 10, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anderson PicagliPro - 1Сезона 75, Трка 10, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir PudovAmateur - 40Сезона 75, Трка 10, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fotios BakasAmateur - 88Сезона 75, Трка 10, A-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio RudioPro - 1Сезона 75, Трка 10, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anderson AnversAmateur - 74Сезона 75, Трка 10, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan SchalteggerPro - 15Сезона 75, Трка 10, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno BritoPro - 20Сезона 75, Трка 10, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomaz EliziarioAmateur - 70Сезона 75, Трка 10, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca SoraAmateur - 51Сезона 75, Трка 10, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giacomo CarnielMaster - 3Сезона 75, Трка 10, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 51 52 53 » Брзо оди на страница: