Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Kaunas (Направи најбрзи круг во групата во Kaunas круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 78.6 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 50 51 52 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Pavel KucharRookie - 149Сезона 73, Трка 4, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sarunas SkabeikisAmateur - 15Сезона 73, Трка 4, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karol NawrotAmateur - 70Сезона 73, Трка 4, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikos KafantarisAmateur - 27Сезона 73, Трка 4, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Branko ArsovskiPro - 20Сезона 73, Трка 4, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roger HarveyAmateur - 20Сезона 73, Трка 4, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christer AnderssonMaster - 2Сезона 73, Трка 4, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erik GaitzPro - 24Сезона 73, Трка 4, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Riia SavolainenAmateur - 76Сезона 73, Трка 4, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nuno OliveiraAmateur - 52Сезона 73, Трка 4, R-170Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrik KissAmateur - 55Сезона 73, Трка 4, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emiel DecaluweAmateur - 35Сезона 73, Трка 4, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josias PinheiroAmateur - 92Сезона 73, Трка 4, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Imre SiketAmateur - 42Сезона 73, Трка 4, R-185Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Norbert MalinowskiRookie - 42Сезона 73, Трка 4, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan FariasAmateur - 77Сезона 73, Трка 4, R-156Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anna TamásAmateur - 53Сезона 73, Трка 4, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel Garcia RubioPro - 22Сезона 73, Трка 4, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel CappadonaAmateur - 54Сезона 73, Трка 4, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jivko TenevAmateur - 12Сезона 73, Трка 4, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anestis MamplekosPro - 7Сезона 73, Трка 4, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alephe GoyanoAmateur - 22Сезона 73, Трка 4, R-166Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joshua MichaelRetiredСезона 73, Трка 4, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manoel EgidioRetiredСезона 73, Трка 4, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ondrej KočišAmateur - 77Сезона 73, Трка 4, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris TimmsAmateur - 17Сезона 73, Трка 4, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom HrbekAmateur - 24Сезона 73, Трка 4, R-152Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex ClarysseAmateur - 34Сезона 73, Трка 4, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hubert SzolcPro - 4Сезона 73, Трка 4, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eugen KovacsAmateur - 71Сезона 73, Трка 4, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan LeitgebPro - 18Сезона 73, Трка 4, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihály CsitiAmateur - 83Сезона 73, Трка 4, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tobit SchweighoferRookie - 154Сезона 73, Трка 4, R-154Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kamil ŻmudaAmateur - 34Сезона 73, Трка 4, R-167Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos AmaralAmateur - 28Сезона 73, Трка 4, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiziano TacconiAmateur - 26Сезона 73, Трка 4, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zalán VitayRookie - 49Сезона 73, Трка 4, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis GustavoRookie - 95Сезона 73, Трка 4, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ville KukkonenPro - 21Сезона 73, Трка 4, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juliano Sommariva JrAmateur - 24Сезона 73, Трка 4, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vadim SharaburovRookie - 37Сезона 73, Трка 4, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor SilvaRetiredСезона 73, Трка 4, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Angel PortoAmateur - 13Сезона 73, Трка 4, R-186Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco BusaniRetiredСезона 73, Трка 4, R-151Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jovan MajstorovicRookie - 154Сезона 73, Трка 4, R-180Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John PierceAmateur - 92Сезона 73, Трка 4, R-157Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José MaestroRookie - 92Сезона 73, Трка 4, R-172Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz BednarzRookie - 105Сезона 73, Трка 4, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Denise RoveranAmateur - 29Сезона 73, Трка 4, R-161Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jànos KrizsaiRookie - 100Сезона 73, Трка 4, R-179Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marlon CohnRookie - 127Сезона 73, Трка 4, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joe PiroAmateur - 38Сезона 73, Трка 4, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan DudaRetiredСезона 73, Трка 4, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland JakobssonMaster - 5Сезона 73, Трка 4, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Murilo KuceraAmateur - 70Сезона 73, Трка 4, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Craig DimmickAmateur - 72Сезона 73, Трка 4, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Flavio CamposPro - 19Сезона 73, Трка 4, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davy Van Den AbbeeleAmateur - 28Сезона 73, Трка 4, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick ThielAmateur - 46Сезона 73, Трка 4, R-169Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luc LabussiereAmateur - 29Сезона 73, Трка 4, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kris MorrisRookie - 119Сезона 73, Трка 4, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Barry PikeAmateur - 12Сезона 73, Трка 4, R-171Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 László FüzesériAmateur - 60Сезона 73, Трка 4, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fan Wei JackRookie - 136Сезона 73, Трка 4, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andy GuyAmateur - 92Сезона 73, Трка 4, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Saša CakićRookie - 113Сезона 73, Трка 4, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rene SilzRookie - 93Сезона 73, Трка 4, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Václav PospíšilPro - 13Сезона 73, Трка 4, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoran MršićPro - 22Сезона 73, Трка 4, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo PereiraAmateur - 87Сезона 73, Трка 4, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rico BastiaansePro - 8Сезона 73, Трка 4, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephan RookieAmateur - 49Сезона 73, Трка 4, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bulcsú BaranyiAmateur - 69Сезона 73, Трка 4, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Caner KabaAmateur - 80Сезона 73, Трка 4, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felipe Ban GarettoAmateur - 52Сезона 73, Трка 4, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peder TroelsenRookie - 122Сезона 73, Трка 4, R-181Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Reyus MammadliRookie - 68Сезона 73, Трка 4, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kálmán LovasiAmateur - 55Сезона 73, Трка 4, R-162Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sakis KampourisAmateur - 67Сезона 73, Трка 4, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krystian NeuAmateur - 15Сезона 73, Трка 4, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose Antonio Prieto RománAmateur - 89Сезона 73, Трка 4, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel MarinkovicAmateur - 85Сезона 73, Трка 4, R-178Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Béla MaleszAmateur - 57Сезона 73, Трка 4, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Barış ChelloAmateur - 83Сезона 73, Трка 4, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ariel FuentesAmateur - 24Сезона 73, Трка 4, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 György OroszAmateur - 41Сезона 73, Трка 4, R-175Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark GillAmateur - 15Сезона 73, Трка 4, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoé ZoltánAmateur - 19Сезона 73, Трка 4, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diogo CarrapiçoAmateur - 47Сезона 73, Трка 4, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petya MárkiAmateur - 22Сезона 73, Трка 4, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto SchiavoniAmateur - 65Сезона 73, Трка 4, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José Viana JúniorRookie - 81Сезона 73, Трка 4, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco HerreroAmateur - 49Сезона 73, Трка 4, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henry DickAmateur - 1Сезона 73, Трка 4, R-182Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dianamitzuki FerinAmateur - 39Сезона 73, Трка 4, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex MehserAmateur - 23Сезона 73, Трка 4, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gergő SzűcsAmateur - 75Сезона 73, Трка 4, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos VergaraRookie - 122Сезона 73, Трка 4, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Angel CullellRetiredСезона 73, Трка 4, R-174Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan OttoRookie - 117Сезона 73, Трка 4, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 50 51 52 » Брзо оди на страница: