Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Austin (Победа на една трка во Austin)
(Раритетна придобивка: 1 од 80.77 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 50 51 52 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Alan Le HeuxAmateur - 81Сезона 76, Трка 12, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bart GregoryAmateur - 81Сезона 76, Трка 12, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Keith StuartAmateur - 47Сезона 76, Трка 12, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eray AlakeseAmateur - 19Сезона 76, Трка 12, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sylwester SysakPro - 3Сезона 76, Трка 12, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mack CottonAmateur - 4Сезона 76, Трка 12, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom MartynAmateur - 78Сезона 76, Трка 12, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oriol PardoAmateur - 25Сезона 76, Трка 12, R-167Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrien CostePro - 20Сезона 76, Трка 12, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotr SzmitPro - 19Сезона 76, Трка 12, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo SantosPro - 17Сезона 76, Трка 12, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renato SvaiterAmateur - 76Сезона 76, Трка 12, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christopher ThimgrenPro - 3Сезона 76, Трка 12, A-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafal KowalskiPro - 9Сезона 76, Трка 12, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grant CrouchAmateur - 64Сезона 76, Трка 12, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos AmaralAmateur - 85Сезона 76, Трка 12, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Earl HopsonAmateur - 36Сезона 76, Трка 12, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guilherme PereiraAmateur - 49Сезона 76, Трка 12, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joseph MosesAmateur - 70Сезона 76, Трка 12, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Finn Shaw-McIverAmateur - 67Сезона 76, Трка 12, R-155Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephen BewersMaster - 5Сезона 76, Трка 12, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joe HutchinsonAmateur - 21Сезона 76, Трка 12, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Collin ClémentPro - 13Сезона 76, Трка 12, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul LeferePro - 15Сезона 76, Трка 12, A-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erhan ErdikmenPro - 7Сезона 76, Трка 12, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin StasiakAmateur - 68Сезона 76, Трка 12, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael KunzeAmateur - 30Сезона 76, Трка 12, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark DeanAmateur - 64Сезона 76, Трка 12, R-161Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ed LazzariPro - 8Сезона 76, Трка 12, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio VeigaPro - 21Сезона 76, Трка 12, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gytis MajauAmateur - 48Сезона 76, Трка 12, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rory ClarkeAmateur - 10Сезона 76, Трка 12, R-163Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wieslaw LipskiAmateur - 49Сезона 76, Трка 12, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gergely NoficzerAmateur - 70Сезона 76, Трка 12, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick BoutinAmateur - 17Сезона 76, Трка 12, R-168Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam DomaszewskiPro - 16Сезона 76, Трка 12, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin MochaAmateur - 67Сезона 76, Трка 12, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge HoraPro - 24Сезона 76, Трка 12, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksey KarasevRookie - 56Сезона 76, Трка 12, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Flavio AlmeidaPro - 20Сезона 76, Трка 12, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Feri ÁcsAmateur - 76Сезона 76, Трка 12, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan StojkovicPro - 9Сезона 76, Трка 12, A-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose SebastianAmateur - 30Сезона 76, Трка 12, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel ÁlvarezAmateur - 23Сезона 76, Трка 12, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir JelicicMaster - 3Сезона 76, Трка 12, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduard GindullinPro - 19Сезона 76, Трка 12, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dani PihoRookie - 159Сезона 76, Трка 12, R-159Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey JukovPro - 14Сезона 76, Трка 12, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dalfredo BritoRookie - 46Сезона 76, Трка 12, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaime ElizondoAmateur - 49Сезона 76, Трка 12, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe CarlomagnoPro - 24Сезона 76, Трка 12, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John ArthurAmateur - 24Сезона 76, Трка 12, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas HolmesPro - 3Сезона 76, Трка 12, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman SokolovPro - 13Сезона 76, Трка 12, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea BorghiPro - 25Сезона 76, Трка 12, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco RaggioMaster - 2Сезона 76, Трка 12, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ezequiel IglesiasAmateur - 30Сезона 76, Трка 12, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco FantiniPro - 3Сезона 76, Трка 12, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David GarridoAmateur - 51Сезона 76, Трка 12, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ezequiel PallettiMaster - 3Сезона 76, Трка 12, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erwan JulienPro - 13Сезона 76, Трка 12, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tony GuyPro - 5Сезона 76, Трка 12, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Magherca MichaelAmateur - 10Сезона 76, Трка 12, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario SendimPro - 13Сезона 76, Трка 12, A-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Franco SonattiAmateur - 11Сезона 76, Трка 12, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gökay ÇiftçiAmateur - 78Сезона 76, Трка 12, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leandro AlvesRookie - 23Сезона 76, Трка 12, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josiel MoraesPro - 22Сезона 76, Трка 12, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sandro PietrobonoAmateur - 90Сезона 76, Трка 12, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul BrosnanAmateur - 53Сезона 76, Трка 12, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Denis VorontsovPro - 24Сезона 76, Трка 12, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivica PaunovicPro - 21Сезона 76, Трка 12, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John RigosPro - 2Сезона 76, Трка 12, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nektarios BoutzoukasPro - 17Сезона 76, Трка 12, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yiánnis LólasPro - 3Сезона 76, Трка 12, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vincenzo TotaroAmateur - 83Сезона 76, Трка 12, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick HolahanPro - 3Сезона 76, Трка 12, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rastislav BaroňPro - 16Сезона 76, Трка 12, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam PiloPro - 18Сезона 76, Трка 12, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel FentonRookie - 99Сезона 76, Трка 12, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ognjen SperlicPro - 22Сезона 76, Трка 12, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dejv WasileyRookie - 148Сезона 76, Трка 12, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Plamen StoianovAmateur - 88Сезона 76, Трка 12, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marko HautaviitaAmateur - 84Сезона 76, Трка 12, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hristofor StoyanovAmateur - 7Сезона 76, Трка 12, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel MirandaAmateur - 51Сезона 76, Трка 12, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ferdinando RussoPro - 23Сезона 76, Трка 12, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pierre GambeAmateur - 48Сезона 76, Трка 12, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matteo PatchAmateur - 9Сезона 76, Трка 12, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rosario MartucciAmateur - 15Сезона 76, Трка 12, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Apostolis SakellariouPro - 5Сезона 76, Трка 12, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno CarvalhoRookie - 138Сезона 76, Трка 12, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafał JędrzejewskiPro - 14Сезона 76, Трка 12, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Péter NémethAmateur - 7Сезона 76, Трка 12, R-151Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sverri JohansenAmateur - 61Сезона 76, Трка 12, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Humberto MafutAmateur - 37Сезона 76, Трка 12, R-128Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paolo TirabassiAmateur - 29Сезона 76, Трка 12, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey MaksimovAmateur - 58Сезона 76, Трка 12, R-157Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Santiago IglesiasAmateur - 91Сезона 76, Трка 12, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Darrel JangaPro - 8Сезона 76, Трка 12, A-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 50 51 52 » Брзо оди на страница: