Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Austin (Старт на една трка во Austin од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 75.57 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 56 57 58 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Eugene TimchenkoAmateur - 2Сезона 86, Трка 3, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeroen MichielAmateur - 23Сезона 86, Трка 3, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brian O NealPro - 7Сезона 86, Трка 3, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro CerqueiraAmateur - 24Сезона 86, Трка 3, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vilnis KaulinsAmateur - 35Сезона 86, Трка 3, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł SzewczykPro - 4Сезона 86, Трка 3, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris FlamionAmateur - 59Сезона 86, Трка 3, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harry ChambersAmateur - 71Сезона 86, Трка 3, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Timo SuvikunnasPro - 10Сезона 86, Трка 3, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michał KosAmateur - 4Сезона 86, Трка 3, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jimmy RonnkvistAmateur - 2Сезона 86, Трка 3, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter ColemanAmateur - 20Сезона 86, Трка 3, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luke MasonRookie - 67Сезона 86, Трка 3, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lauri TubarikAmateur - 3Сезона 86, Трка 3, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jon DayAmateur - 59Сезона 86, Трка 3, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oleg IvanovAmateur - 35Сезона 86, Трка 3, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Benu MariusRookie - 79Сезона 86, Трка 3, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario BadrovAmateur - 72Сезона 86, Трка 3, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tex PalmerAmateur - 77Сезона 86, Трка 3, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre MagueijoRookie - 37Сезона 86, Трка 3, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pasi KuokkanenAmateur - 4Сезона 86, Трка 3, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alar Erin-uussaarAmateur - 31Сезона 86, Трка 3, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge GalloAmateur - 9Сезона 86, Трка 3, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vasilis KarapialisAmateur - 15Сезона 86, Трка 3, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matheus Fernandes De PinaRetiredСезона 86, Трка 3, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos DarchukAmateur - 45Сезона 86, Трка 3, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Reginaldo SchuldAmateur - 29Сезона 86, Трка 3, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio LopezAmateur - 26Сезона 86, Трка 3, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihail GolovanovAmateur - 13Сезона 86, Трка 3, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos CarvalhoPro - 13Сезона 86, Трка 3, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 László VassRookie - 69Сезона 86, Трка 3, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Danilo OliveiraAmateur - 48Сезона 86, Трка 3, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan SchenkelAmateur - 44Сезона 86, Трка 3, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nando NetoAmateur - 49Сезона 86, Трка 3, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brendon AveryPro - 11Сезона 86, Трка 3, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz RapackiRetiredСезона 86, Трка 3, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Willian SennaPro - 3Сезона 86, Трка 3, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe LombardoAmateur - 46Сезона 86, Трка 3, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier MaesoAmateur - 67Сезона 86, Трка 3, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matthias GaengePro - 15Сезона 86, Трка 3, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robbert BultstraRookie - 80Сезона 86, Трка 3, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio Farias CeronAmateur - 21Сезона 86, Трка 3, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Craig KirwanAmateur - 33Сезона 86, Трка 3, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolas BertoldoAmateur - 77Сезона 86, Трка 3, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Božidar TopčićPro - 10Сезона 86, Трка 3, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raffaele TaniniRookie - 76Сезона 86, Трка 3, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás SzabóRetiredСезона 86, Трка 3, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Darren JohnPro - 22Сезона 86, Трка 3, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan KladetzkePro - 21Сезона 86, Трка 3, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edwin SilvaMaster - 5Сезона 86, Трка 3, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sanjay Ashok KumarAmateur - 77Сезона 86, Трка 3, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Veijo SorvojaAmateur - 1Сезона 86, Трка 3, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richárd HettigRetiredСезона 86, Трка 3, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert MüllerAmateur - 75Сезона 86, Трка 3, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Panayiotis BanosRookie - 50Сезона 86, Трка 3, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas RamannPro - 5Сезона 86, Трка 3, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose Dos SantosRetiredСезона 86, Трка 3, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitra SakorkaRookie - 73Сезона 86, Трка 3, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vlado RadujkoPro - 14Сезона 86, Трка 3, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael KrischderPro - 15Сезона 86, Трка 3, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco RanghettiPro - 25Сезона 86, Трка 3, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Máté ÁgostonAmateur - 59Сезона 86, Трка 3, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Franck NemmourPro - 7Сезона 86, Трка 3, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Niko PavlovićAmateur - 47Сезона 86, Трка 3, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arjan Van SlootenRetiredСезона 86, Трка 3, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sándor NógrádiAmateur - 48Сезона 86, Трка 3, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renato ChichiPro - 18Сезона 86, Трка 3, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir SimaginAmateur - 57Сезона 86, Трка 3, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriele LupiAmateur - 35Сезона 86, Трка 3, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo FantinPro - 12Сезона 86, Трка 3, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andris CerussRookie - 42Сезона 86, Трка 3, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco DelleaniAmateur - 23Сезона 86, Трка 3, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lajos PintérRookie - 125Сезона 86, Трка 3, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 André LerouxRookie - 15Сезона 86, Трка 3, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ermanno IosaAmateur - 37Сезона 86, Трка 3, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steven ListonAmateur - 59Сезона 86, Трка 3, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandru IonutPro - 18Сезона 86, Трка 3, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandr DeviatovAmateur - 61Сезона 86, Трка 3, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan LópezRetiredСезона 86, Трка 3, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Uilton SantosAmateur - 25Сезона 86, Трка 3, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco LopesPro - 18Сезона 86, Трка 3, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andre RamosAmateur - 24Сезона 86, Трка 3, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kovács AttilaRookie - 114Сезона 86, Трка 3, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ciro ZenoAmateur - 70Сезона 86, Трка 3, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guy GoarinRookie - 7Сезона 86, Трка 3, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sven SchillingRookie - 107Сезона 86, Трка 3, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeffery GerritsenRetiredСезона 86, Трка 3, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ashok VijayRookie - 125Сезона 86, Трка 3, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gary HutchinsonRookie - 54Сезона 86, Трка 3, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose HeiderscheidAmateur - 21Сезона 86, Трка 3, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David WickensRookie - 144Сезона 86, Трка 3, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo BellottoMaster - 1Сезона 86, Трка 3, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luke StephensAmateur - 39Сезона 86, Трка 3, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adir BabarosAmateur - 14Сезона 86, Трка 3, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrei HarnicuPro - 18Сезона 86, Трка 3, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca Di RussoAmateur - 47Сезона 86, Трка 3, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lutendo TharageAmateur - 56Сезона 86, Трка 3, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gregor SaluveerRetiredСезона 86, Трка 3, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 William GutierrezPro - 21Сезона 86, Трка 3, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gary DossonAmateur - 57Сезона 86, Трка 3, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 56 57 58 » Брзо оди на страница: