Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Austin (Направи најбрзи круг во групата во Austin круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 73.61 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 58 59 60 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Jimmy ReedAmateur - 70Сезона 86, Трка 3, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter QvistAmateur - 6Сезона 86, Трка 3, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco DelleaniAmateur - 23Сезона 86, Трка 3, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mujo MujkićAmateur - 54Сезона 86, Трка 3, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter ColemanAmateur - 20Сезона 86, Трка 3, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valentine JenkinsRetiredСезона 86, Трка 3, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Firuza MamajanovaAmateur - 5Сезона 86, Трка 3, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Skeeter MurphyRookie - 47Сезона 86, Трка 3, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oleg IvanovAmateur - 35Сезона 86, Трка 3, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Esteban GuardadoAmateur - 60Сезона 86, Трка 3, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filippo MorgantiAmateur - 62Сезона 86, Трка 3, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Timo SuvikunnasPro - 10Сезона 86, Трка 3, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John KenyonAmateur - 3Сезона 86, Трка 3, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vishnu MohanPro - 10Сезона 86, Трка 3, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Angel GarciaAmateur - 33Сезона 86, Трка 3, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José DinisRetiredСезона 86, Трка 3, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge FranciscoRookie - 45Сезона 86, Трка 3, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Perparim PepiRetiredСезона 86, Трка 3, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Syavash RaziRetiredСезона 86, Трка 3, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexei Lavrent'evPro - 1Сезона 86, Трка 3, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lauri TubarikAmateur - 3Сезона 86, Трка 3, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vasilis KarapialisAmateur - 15Сезона 86, Трка 3, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo FortesRookie - 82Сезона 86, Трка 3, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raffaele TaniniRookie - 76Сезона 86, Трка 3, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco FinazziPro - 10Сезона 86, Трка 3, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alar Erin-uussaarAmateur - 31Сезона 86, Трка 3, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Facundo Cabral De AngelisAmateur - 78Сезона 86, Трка 3, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mathias BaldoAmateur - 79Сезона 86, Трка 3, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabiano SponchioniRetiredСезона 86, Трка 3, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Elisabetta RagnoAmateur - 39Сезона 86, Трка 3, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jiří KopeckýAmateur - 7Сезона 86, Трка 3, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulinho CostaRookie - 21Сезона 86, Трка 3, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan LópezRetiredСезона 86, Трка 3, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan BohorquezRookie - 103Сезона 86, Трка 3, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto FerriAmateur - 50Сезона 86, Трка 3, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bernardo TronconeAmateur - 71Сезона 86, Трка 3, R-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lourens WurzRetiredСезона 86, Трка 3, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel Lantigua DíazRookie - 3Сезона 86, Трка 3, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel GrekovRookie - 123Сезона 86, Трка 3, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oscar AguileraAmateur - 27Сезона 86, Трка 3, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erivelton OliveiraRookie - 134Сезона 86, Трка 3, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Silvar SiskaRookie - 102Сезона 86, Трка 3, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauricio SantosAmateur - 15Сезона 86, Трка 3, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 József BacsaRookie - 137Сезона 86, Трка 3, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erika MorgantiPro - 1Сезона 86, Трка 3, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariano GiustiRetiredСезона 86, Трка 3, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafał HermanowiczRookie - 105Сезона 86, Трка 3, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stasys SimanauskasAmateur - 44Сезона 86, Трка 3, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ciro ZenoAmateur - 70Сезона 86, Трка 3, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valentino ReceputiMaster - 3Сезона 86, Трка 3, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukas BombléRetiredСезона 86, Трка 3, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander KunzePro - 2Сезона 86, Трка 3, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Njoba BajićRetiredСезона 86, Трка 3, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aigars VitolinsEliteСезона 86, Трка 3, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 César AndradePro - 2Сезона 86, Трка 3, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John SlevinAmateur - 66Сезона 86, Трка 3, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gregor SaluveerRetiredСезона 86, Трка 3, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiago GassenPro - 9Сезона 86, Трка 3, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter HudákAmateur - 8Сезона 86, Трка 3, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 André MartinsAmateur - 47Сезона 86, Трка 3, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor RangelRetiredСезона 86, Трка 3, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alejandro CascantePro - 16Сезона 86, Трка 3, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan SchenkelAmateur - 44Сезона 86, Трка 3, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek DziedzicAmateur - 42Сезона 86, Трка 3, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felype MattosAmateur - 28Сезона 86, Трка 3, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renato ChichiPro - 18Сезона 86, Трка 3, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert MüllerAmateur - 75Сезона 86, Трка 3, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nigel Johnson-HartleburyRetiredСезона 86, Трка 3, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damian LubasRookie - 129Сезона 86, Трка 3, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rich NichollsMaster - 5Сезона 86, Трка 3, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier NicoraRetiredСезона 86, Трка 3, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris GilroyPro - 6Сезона 86, Трка 3, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eligio CelisAmateur - 33Сезона 86, Трка 3, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rogerio MandlerMaster - 4Сезона 86, Трка 3, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rosbert RodriguezAmateur - 21Сезона 86, Трка 3, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olivier ProulxPro - 22Сезона 86, Трка 3, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego MendesRetiredСезона 86, Трка 3, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arjan Van SlootenRetiredСезона 86, Трка 3, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erki MülhausenRetiredСезона 86, Трка 3, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikola MilutinovićPro - 18Сезона 86, Трка 3, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krzysztof NowakowskiRetiredСезона 86, Трка 3, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cc PerdomoRookie - 10Сезона 86, Трка 3, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro JuniorAmateur - 25Сезона 86, Трка 3, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiago VieiraAmateur - 49Сезона 86, Трка 3, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John HunterPro - 1Сезона 86, Трка 3, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex MartínezAmateur - 76Сезона 86, Трка 3, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin JakúbekRetiredСезона 86, Трка 3, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Georgi StefanovRetiredСезона 86, Трка 3, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martynas SimutisAmateur - 52Сезона 86, Трка 3, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Allue Pijoan BertRookie - 108Сезона 86, Трка 3, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Silvania Do ValleAmateur - 20Сезона 86, Трка 3, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo DebritoRookie - 83Сезона 86, Трка 3, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jessica DoyleAmateur - 77Сезона 86, Трка 3, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Volodymyr OnyshchukPro - 19Сезона 86, Трка 3, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David MichlerMaster - 4Сезона 86, Трка 3, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Facundo LorenzónPro - 23Сезона 86, Трка 3, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephen BrooksPro - 23Сезона 86, Трка 3, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maarten KwakAmateur - 24Сезона 86, Трка 3, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gary FeltonAmateur - 30Сезона 86, Трка 3, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harry ChambersAmateur - 71Сезона 86, Трка 3, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 58 59 60 » Брзо оди на страница: