Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Slovakiaring (Победа на една трка во Slovakiaring)
(Раритетна придобивка: 1 од 86.52 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 49 50 51 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Ivan AnkovAmateur - 75Сезона 85, Трка 17, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin TajcnárMaster - 3Сезона 85, Трка 17, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matthew SmithAmateur - 38Сезона 85, Трка 17, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raimonds UrtānsEliteСезона 85, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toni MyllynenAmateur - 48Сезона 85, Трка 17, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ján ObuchAmateur - 45Сезона 85, Трка 17, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antti KoljonenRookie - 129Сезона 85, Трка 17, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petri NissiläAmateur - 38Сезона 85, Трка 17, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin HörAmateur - 62Сезона 85, Трка 17, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marián HercAmateur - 17Сезона 85, Трка 17, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ljubomir LjubomirovicAmateur - 20Сезона 85, Трка 17, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karol OpokaAmateur - 4Сезона 85, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sanjay MurgodAmateur - 25Сезона 85, Трка 17, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joao MiguelRetiredСезона 85, Трка 17, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Donatas MickusRetiredСезона 85, Трка 17, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jere AiraksinenAmateur - 8Сезона 85, Трка 17, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Craig DanielPro - 16Сезона 85, Трка 17, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guy Lecky-ThompsonRookie - 39Сезона 85, Трка 17, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João JesusAmateur - 31Сезона 85, Трка 17, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tan S LakeMaster - 2Сезона 85, Трка 17, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltan PallRookie - 78Сезона 85, Трка 17, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Liam BakerRetiredСезона 85, Трка 17, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bachtiar MahardhikaPro - 22Сезона 85, Трка 17, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martins MuizarajsRookie - 36Сезона 85, Трка 17, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Max WatsonEliteСезона 85, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ignacio SantamarinaRookie - 62Сезона 85, Трка 17, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ile StevkovRetiredСезона 85, Трка 17, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos MacielAmateur - 35Сезона 85, Трка 17, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge MateusAmateur - 40Сезона 85, Трка 17, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krisztian Kovacs-PatakiAmateur - 33Сезона 85, Трка 17, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arnaud FerrarisPro - 4Сезона 85, Трка 17, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno SilvaAmateur - 33Сезона 85, Трка 17, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Orville Jay David RaposasAmateur - 54Сезона 85, Трка 17, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Franco OxterAmateur - 6Сезона 85, Трка 17, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominik KardaPro - 6Сезона 85, Трка 17, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris LebertPro - 16Сезона 85, Трка 17, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luiz LeiteAmateur - 61Сезона 85, Трка 17, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juraj BuksarAmateur - 13Сезона 85, Трка 17, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Liudvikas SelmistraitisPro - 5Сезона 85, Трка 17, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jakub KołodziejRetiredСезона 85, Трка 17, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauricio SantosPro - 12Сезона 85, Трка 17, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Serhiy CherkasovAmateur - 76Сезона 85, Трка 17, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geovane RibeiroAmateur - 6Сезона 85, Трка 17, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ennio FanoPro - 21Сезона 85, Трка 17, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miroslav JanAmateur - 59Сезона 85, Трка 17, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo Silveira MarquesRookie - 121Сезона 85, Трка 17, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Keviŋ Pambrun SimeteRetiredСезона 85, Трка 17, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos RondonAmateur - 14Сезона 85, Трка 17, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlo BonfantiPro - 1Сезона 85, Трка 17, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renat AbdrahimovPro - 15Сезона 85, Трка 17, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mantas MarcinkeviciusRetiredСезона 85, Трка 17, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio CerqueiraAmateur - 52Сезона 85, Трка 17, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nando NetoAmateur - 49Сезона 85, Трка 17, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir KunchevRookie - 34Сезона 85, Трка 17, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edmundas UrbonasMaster - 4Сезона 85, Трка 17, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael FranksMaster - 1Сезона 85, Трка 17, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dan AnthonyAmateur - 8Сезона 85, Трка 17, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian MottaAmateur - 32Сезона 85, Трка 17, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Calem CarrellAmateur - 45Сезона 85, Трка 17, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonis ZacharosAmateur - 13Сезона 85, Трка 17, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin BroźRetiredСезона 85, Трка 17, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz KowalskiAmateur - 55Сезона 85, Трка 17, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin ChmelíkRookie - 26Сезона 85, Трка 17, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jhon Alexander Osorno AlvarezRetiredСезона 85, Трка 17, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matheus BerlesiRookie - 61Сезона 85, Трка 17, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geraldas JurkevičiusAmateur - 4Сезона 85, Трка 17, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iivan CruzaltaAmateur - 52Сезона 85, Трка 17, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe SavanelliAmateur - 39Сезона 85, Трка 17, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lorenzo Juan PerassoRookie - 140Сезона 85, Трка 17, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel KrálAmateur - 45Сезона 85, Трка 17, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel BainPro - 13Сезона 85, Трка 17, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland GonczelAmateur - 34Сезона 85, Трка 17, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel AlonsoAmateur - 31Сезона 85, Трка 17, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian MihaiAmateur - 78Сезона 85, Трка 17, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edwin TorresAmateur - 33Сезона 85, Трка 17, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean-luc AstiéRookie - 91Сезона 85, Трка 17, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Panayiotis BanosRookie - 50Сезона 85, Трка 17, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dalibor BučekRookie - 96Сезона 85, Трка 17, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael SalazarRookie - 107Сезона 85, Трка 17, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sasa KuzmanovicRookie - 40Сезона 85, Трка 17, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephan JacquesAmateur - 26Сезона 85, Трка 17, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krasimir NanchevRetiredСезона 85, Трка 17, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zsolt FeketeRookie - 56Сезона 85, Трка 17, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simon Van MeegdenburgRetiredСезона 85, Трка 17, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Algirdas ArlauskasPro - 14Сезона 85, Трка 17, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christoph SandhoferAmateur - 31Сезона 85, Трка 17, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iacovos PapanikolaouRookie - 64Сезона 85, Трка 17, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stevan StriberRookie - 118Сезона 85, Трка 17, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan ArnauAmateur - 71Сезона 85, Трка 17, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesus JimenezRookie - 118Сезона 85, Трка 17, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vivien SzabòAmateur - 43Сезона 85, Трка 17, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frank MaasdijkPro - 7Сезона 85, Трка 17, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bojan NikolicRookie - 98Сезона 85, Трка 17, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir SimaginAmateur - 57Сезона 85, Трка 17, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno CarvalhoAmateur - 16Сезона 85, Трка 17, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fragkiskos LéfkarosAmateur - 55Сезона 85, Трка 17, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damian LipiecRookie - 99Сезона 85, Трка 17, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steven ListonAmateur - 59Сезона 85, Трка 17, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauro SaccocciaPro - 8Сезона 85, Трка 17, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kristoffer JohnssonAmateur - 74Сезона 85, Трка 17, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 49 50 51 » Брзо оди на страница: