Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Slovakiaring (Старт на една трка во Slovakiaring од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 89.4 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 47 48 49 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Hans BarfAmateur - 71Сезона 85, Трка 17, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin TajcnárMaster - 3Сезона 85, Трка 17, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Šarūnas ValinevičiusAmateur - 28Сезона 85, Трка 17, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Keith StuartAmateur - 31Сезона 85, Трка 17, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł KowolikMaster - 2Сезона 85, Трка 17, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ján ObuchAmateur - 45Сезона 85, Трка 17, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin HörAmateur - 62Сезона 85, Трка 17, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marián HercAmateur - 17Сезона 85, Трка 17, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 William CairnsAmateur - 53Сезона 85, Трка 17, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joao MiguelRetiredСезона 85, Трка 17, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João FerreiraRetiredСезона 85, Трка 17, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian BeaulieuAmateur - 33Сезона 85, Трка 17, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brian SayleRookie - 64Сезона 85, Трка 17, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro RamelloAmateur - 71Сезона 85, Трка 17, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ashwin MijarAmateur - 24Сезона 85, Трка 17, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesús PérezMaster - 4Сезона 85, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vagelis FragiadakisRookie - 95Сезона 85, Трка 17, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos MacielAmateur - 35Сезона 85, Трка 17, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianluca PerrellaAmateur - 29Сезона 85, Трка 17, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marvin MackenbergAmateur - 63Сезона 85, Трка 17, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karolis PavilionisAmateur - 11Сезона 85, Трка 17, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominik KardaPro - 6Сезона 85, Трка 17, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio FanelliEliteСезона 85, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kaan DagasanPro - 20Сезона 85, Трка 17, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikolay AlexandrovichAmateur - 66Сезона 85, Трка 17, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris LebertPro - 16Сезона 85, Трка 17, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andre CherkasoffPro - 5Сезона 85, Трка 17, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juraj BuksarAmateur - 13Сезона 85, Трка 17, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauricio SantosPro - 12Сезона 85, Трка 17, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomek NiziolAmateur - 25Сезона 85, Трка 17, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geovane RibeiroAmateur - 6Сезона 85, Трка 17, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evan NugentRetiredСезона 85, Трка 17, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pál LedzényiAmateur - 6Сезона 85, Трка 17, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anton JeiAmateur - 60Сезона 85, Трка 17, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konstantin SobolevPro - 13Сезона 85, Трка 17, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karolis GibavičiusAmateur - 74Сезона 85, Трка 17, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enzo DuréAmateur - 72Сезона 85, Трка 17, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan WeraAmateur - 78Сезона 85, Трка 17, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arturo ZapateroAmateur - 11Сезона 85, Трка 17, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felix TorralvoRookie - 79Сезона 85, Трка 17, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Scott WildenPro - 5Сезона 85, Трка 17, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonis ZacharosAmateur - 13Сезона 85, Трка 17, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlo DematteisAmateur - 22Сезона 85, Трка 17, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Łukasz GłuszakPro - 13Сезона 85, Трка 17, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Božidar TopčićPro - 10Сезона 85, Трка 17, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jordy BattelloPro - 8Сезона 85, Трка 17, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jhon Alexander Osorno AlvarezRetiredСезона 85, Трка 17, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geraldas JurkevičiusAmateur - 4Сезона 85, Трка 17, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianluca BiniPro - 18Сезона 85, Трка 17, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin IrlaPro - 16Сезона 85, Трка 17, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renan MüllerAmateur - 60Сезона 85, Трка 17, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iivan CruzaltaAmateur - 52Сезона 85, Трка 17, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hristo GatevRookie - 48Сезона 85, Трка 17, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guillermo AgustiAmateur - 40Сезона 85, Трка 17, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andy SillarsPro - 23Сезона 85, Трка 17, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandar AleksandrovMaster - 2Сезона 85, Трка 17, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel KrálAmateur - 45Сезона 85, Трка 17, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland GonczelAmateur - 34Сезона 85, Трка 17, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier GaleanoAmateur - 18Сезона 85, Трка 17, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vlado RadujkoPro - 14Сезона 85, Трка 17, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simon Van MeegdenburgRetiredСезона 85, Трка 17, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter-Michael WatkinsAmateur - 80Сезона 85, Трка 17, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dodi SütőRetiredСезона 85, Трка 17, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vicente MirandaRookie - 69Сезона 85, Трка 17, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele De SarnoRookie - 55Сезона 85, Трка 17, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Algirdas ArlauskasPro - 14Сезона 85, Трка 17, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Saba TavelishviliRetiredСезона 85, Трка 17, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Douglas CirelliAmateur - 76Сезона 85, Трка 17, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arjan Van SlootenRetiredСезона 85, Трка 17, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Takis SantAmateur - 34Сезона 85, Трка 17, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Willian MouraAmateur - 27Сезона 85, Трка 17, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renato ChichiPro - 18Сезона 85, Трка 17, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vasiliy PetleshkovRookie - 3Сезона 85, Трка 17, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco DomingosPro - 5Сезона 85, Трка 17, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano PratoPro - 7Сезона 85, Трка 17, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Massimo BaroniAmateur - 25Сезона 85, Трка 17, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno CarvalhoAmateur - 16Сезона 85, Трка 17, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tibor NagyPro - 5Сезона 85, Трка 17, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Massimo BargelliniAmateur - 70Сезона 85, Трка 17, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Douglas PachecoMaster - 4Сезона 85, Трка 17, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kristoffer JohnssonAmateur - 74Сезона 85, Трка 17, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Agostinho BastosAmateur - 80Сезона 85, Трка 17, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano DuoPro - 13Сезона 85, Трка 17, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gerardo BerissoAmateur - 56Сезона 85, Трка 17, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maurilio BardiniRetiredСезона 85, Трка 17, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry NechitailoAmateur - 64Сезона 85, Трка 17, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marius Valentin BrutaruMaster - 3Сезона 85, Трка 17, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anders SandbergAmateur - 36Сезона 85, Трка 17, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose VotteroAmateur - 65Сезона 85, Трка 17, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltán NagyAmateur - 39Сезона 85, Трка 17, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristiano LavistaAmateur - 8Сезона 85, Трка 17, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kenneth EkerAmateur - 75Сезона 85, Трка 17, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco CavazzoliPro - 7Сезона 85, Трка 17, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zdravko SubakovAmateur - 77Сезона 85, Трка 17, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Liang ZhuAmateur - 7Сезона 85, Трка 17, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Elia LenzuAmateur - 32Сезона 85, Трка 17, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre DrummondAmateur - 17Сезона 85, Трка 17, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nuno SantosAmateur - 61Сезона 85, Трка 17, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo CamposAmateur - 74Сезона 85, Трка 17, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduard AlcobePro - 5Сезона 85, Трка 17, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 47 48 49 » Брзо оди на страница: