Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Slovakiaring (Направи најбрзи круг во групата во Slovakiaring круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 91.58 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 44 45 46 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Marcio SouzaRetiredСезона 75, Трка 6, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dusan AjzenbajserPro - 7Сезона 75, Трка 6, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessio CiaAmateur - 71Сезона 75, Трка 6, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wiktor KruszelnickiRetiredСезона 75, Трка 6, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel TetliakRetiredСезона 75, Трка 6, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesus SanzAmateur - 65Сезона 75, Трка 6, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edinson AntonioAmateur - 30Сезона 75, Трка 6, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sanjay PatelRetiredСезона 75, Трка 6, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frank StoccoAmateur - 65Сезона 75, Трка 6, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sascha LudwigRetiredСезона 75, Трка 6, R-156Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas AraújoAmateur - 33Сезона 75, Трка 6, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Max BekkerAmateur - 63Сезона 75, Трка 6, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Isak Du PlessisRookie - 62Сезона 75, Трка 6, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Armando BritoAmateur - 30Сезона 75, Трка 6, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David MontAmateur - 29Сезона 75, Трка 6, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wadan AlvesRetiredСезона 75, Трка 6, R-153Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ondrej KočišMaster - 4Сезона 75, Трка 6, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris LeeAmateur - 26Сезона 75, Трка 6, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José PereiraAmateur - 31Сезона 75, Трка 6, R-152Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Goran PlavshicRetiredСезона 75, Трка 6, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mladen StošićPro - 13Сезона 75, Трка 6, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bertold KelemenAmateur - 65Сезона 75, Трка 6, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brian WindellAmateur - 45Сезона 75, Трка 6, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Saša CakićRookie - 113Сезона 75, Трка 6, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Angel PannielloAmateur - 40Сезона 75, Трка 6, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simon FarmerPro - 9Сезона 75, Трка 6, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matilde AlbertonAmateur - 13Сезона 75, Трка 6, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Massimiliano FranceschiniPro - 19Сезона 75, Трка 6, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel Garcia RubioAmateur - 66Сезона 75, Трка 6, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fred FavierRookie - 116Сезона 75, Трка 6, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matheus CostaRookie - 26Сезона 75, Трка 6, R-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José JordánRookie - 168Сезона 75, Трка 6, R-159Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michał KaczmarekAmateur - 11Сезона 75, Трка 6, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krzysztof WoźniakRookie - 165Сезона 75, Трка 6, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicky KunnenRetiredСезона 75, Трка 6, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Myguel AngomarAmateur - 40Сезона 75, Трка 6, R-160Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Will Schaik VanRookie - 27Сезона 75, Трка 6, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose SantosRetiredСезона 75, Трка 6, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergi AlvesRookie - 50Сезона 75, Трка 6, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Přemek KubíčekRetiredСезона 75, Трка 6, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin WeißPro - 17Сезона 75, Трка 6, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sirius BlackRetiredСезона 75, Трка 6, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alvaro CriadoMaster - 2Сезона 75, Трка 6, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolás RosasRookie - 61Сезона 75, Трка 6, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea MarraAmateur - 81Сезона 75, Трка 6, R-168Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jared GrabskiAmateur - 3Сезона 75, Трка 6, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor BarretoAmateur - 2Сезона 75, Трка 6, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex SmithRetiredСезона 75, Трка 6, R-157Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emilio CamouAmateur - 82Сезона 75, Трка 6, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petar PeevRookie - 71Сезона 75, Трка 6, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Manuel UsagreRetiredСезона 75, Трка 6, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bojan LukicRetiredСезона 75, Трка 6, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leon SmithPro - 13Сезона 75, Трка 6, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oscar MichelanRookie - 118Сезона 75, Трка 6, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Phanis TamvakisPro - 24Сезона 75, Трка 6, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alin Daniel RaicuAmateur - 69Сезона 75, Трка 6, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos Alberto ReutemannAmateur - 10Сезона 75, Трка 6, R-155Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre JardimRookie - 2Сезона 75, Трка 6, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emre MetinAmateur - 84Сезона 75, Трка 6, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pieterjan StaessenPro - 25Сезона 75, Трка 6, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wayne WomackRetiredСезона 75, Трка 6, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pizzo BrandonAmateur - 58Сезона 75, Трка 6, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabrizio GhisoniAmateur - 51Сезона 75, Трка 6, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karol PlataAmateur - 65Сезона 75, Трка 6, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erki RubergAmateur - 41Сезона 75, Трка 6, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikolay AndonovRookie - 84Сезона 75, Трка 6, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joachim RangEliteСезона 75, Трка 6, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo HoffmannAmateur - 73Сезона 75, Трка 6, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauro PerinatiAmateur - 6Сезона 75, Трка 6, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pierre LeroyPro - 19Сезона 75, Трка 6, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey StrizhkovRookie - 29Сезона 75, Трка 6, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabrizio SecciaAmateur - 64Сезона 75, Трка 6, R-166Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz BednarzAmateur - 53Сезона 75, Трка 6, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicola PelleritiAmateur - 75Сезона 75, Трка 6, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lech WitarczykPro - 18Сезона 75, Трка 6, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Reece HydeAmateur - 63Сезона 75, Трка 6, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milan BogicAmateur - 16Сезона 75, Трка 6, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rens KaesAmateur - 87Сезона 75, Трка 6, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gede DonosoRookie - 86Сезона 75, Трка 6, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Deni SajaPro - 9Сезона 75, Трка 6, A-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grzegorz LaszczewskiAmateur - 42Сезона 75, Трка 6, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thijs RiekenMaster - 3Сезона 75, Трка 6, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir ValisAmateur - 85Сезона 75, Трка 6, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bill VasilonikolosAmateur - 86Сезона 75, Трка 6, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sandro BenghiMaster - 2Сезона 75, Трка 6, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicole GeyerPro - 16Сезона 75, Трка 6, A-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sagar AbhyankarPro - 7Сезона 75, Трка 6, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno ScarlataPro - 21Сезона 75, Трка 6, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Armando Jozsef MascoloAmateur - 17Сезона 75, Трка 6, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Timo MeyerAmateur - 35Сезона 75, Трка 6, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitra SakorkaRookie - 73Сезона 75, Трка 6, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John De CourcyAmateur - 32Сезона 75, Трка 6, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeremy ArndtRookie - 132Сезона 75, Трка 6, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pascal FaurePro - 19Сезона 75, Трка 6, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephane BouygeAmateur - 2Сезона 75, Трка 6, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano CostalungaAmateur - 5Сезона 75, Трка 6, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rastislav BaroňAmateur - 87Сезона 75, Трка 6, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Franc StefaniAmateur - 91Сезона 75, Трка 6, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Georgi IlchevAmateur - 52Сезона 75, Трка 6, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vitaliy RepetskyAmateur - 48Сезона 75, Трка 6, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 44 45 46 » Брзо оди на страница: