Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Serres (Победа на една трка во Serres)
(Раритетна придобивка: 1 од 80.37 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 53 54 55 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Nuno VicentePro - 17Сезона 87, Трка 2, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leif NielsenAmateur - 50Сезона 87, Трка 2, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gergely GajáryRookie - 38Сезона 87, Трка 2, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabor GajáryPro - 14Сезона 87, Трка 2, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ovidijus MiliauskasAmateur - 50Сезона 87, Трка 2, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Glen LockwoodAmateur - 51Сезона 87, Трка 2, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ernestas KalašinskasPro - 15Сезона 87, Трка 2, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomi ValtanenRookie - 149Сезона 87, Трка 2, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erikas PopoviciusAmateur - 23Сезона 87, Трка 2, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sylwester SysakAmateur - 73Сезона 87, Трка 2, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marian GabrielRetiredСезона 87, Трка 2, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toni SöyrinkiPro - 2Сезона 87, Трка 2, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marko NõlvakAmateur - 68Сезона 87, Трка 2, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petri MattilaRookie - 91Сезона 87, Трка 2, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kis IstvanPro - 18Сезона 87, Трка 2, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikko SuhonenPro - 24Сезона 87, Трка 2, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jussi VasamaAmateur - 48Сезона 87, Трка 2, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felipe ScofieldAmateur - 23Сезона 87, Трка 2, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henry HindePro - 10Сезона 87, Трка 2, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas BertolinoAmateur - 41Сезона 87, Трка 2, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario MihalevAmateur - 7Сезона 87, Трка 2, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marc CendrósAmateur - 74Сезона 87, Трка 2, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Víctor DiéguezAmateur - 10Сезона 87, Трка 2, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raivo NurjaPro - 8Сезона 87, Трка 2, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vilius LingePro - 24Сезона 87, Трка 2, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kamil ChilimoniukRookie - 42Сезона 87, Трка 2, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petr ŠťastnýMaster - 3Сезона 87, Трка 2, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul ShirninAmateur - 29Сезона 87, Трка 2, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexis RecioyRookie - 148Сезона 87, Трка 2, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre ReisPro - 18Сезона 87, Трка 2, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose IsiAmateur - 38Сезона 87, Трка 2, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristian VinaAmateur - 3Сезона 87, Трка 2, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario OliveiraPro - 9Сезона 87, Трка 2, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miroslav JanAmateur - 59Сезона 87, Трка 2, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas SousaPro - 10Сезона 87, Трка 2, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lance DiazAmateur - 47Сезона 87, Трка 2, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel IlievPro - 9Сезона 87, Трка 2, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miles MckenzieAmateur - 51Сезона 87, Трка 2, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andre Lucas MoraisAmateur - 64Сезона 87, Трка 2, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan DaengAmateur - 56Сезона 87, Трка 2, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James MazziRookie - 87Сезона 87, Трка 2, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Błażej CzekałaAmateur - 4Сезона 87, Трка 2, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dan BurgAmateur - 23Сезона 87, Трка 2, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iván ZumaAmateur - 15Сезона 87, Трка 2, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabien MassardMaster - 2Сезона 87, Трка 2, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam WójcikAmateur - 36Сезона 87, Трка 2, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Loïc BulinAmateur - 65Сезона 87, Трка 2, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petra NémethRookie - 69Сезона 87, Трка 2, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edgar KrywokulskiRookie - 46Сезона 87, Трка 2, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide FellaPro - 4Сезона 87, Трка 2, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge AndreazziniAmateur - 40Сезона 87, Трка 2, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 József GottschiRookie - 5Сезона 87, Трка 2, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miky BassiAmateur - 16Сезона 87, Трка 2, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karol MazurekPro - 20Сезона 87, Трка 2, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 István FarkasMaster - 2Сезона 87, Трка 2, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark De La MontagneAmateur - 54Сезона 87, Трка 2, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wayne AdamsAmateur - 17Сезона 87, Трка 2, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan Valentino ConvitoRookie - 10Сезона 87, Трка 2, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sébastien BoulangerAmateur - 38Сезона 87, Трка 2, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel Angel LópezAmateur - 26Сезона 87, Трка 2, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikola JancicPro - 20Сезона 87, Трка 2, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe SavanelliAmateur - 39Сезона 87, Трка 2, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Boldizsár TelekiAmateur - 6Сезона 87, Трка 2, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Panagiotis ZaxariasRookie - 122Сезона 87, Трка 2, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandar MijajlovicAmateur - 14Сезона 87, Трка 2, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Xavier PrettPro - 2Сезона 87, Трка 2, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin PariettiAmateur - 10Сезона 87, Трка 2, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas SanchezPro - 8Сезона 87, Трка 2, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ádám CsehRookie - 142Сезона 87, Трка 2, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano De CamillisAmateur - 9Сезона 87, Трка 2, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom DehnhardtPro - 20Сезона 87, Трка 2, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tanyu KostadinovAmateur - 24Сезона 87, Трка 2, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Satyaranjan MishraAmateur - 17Сезона 87, Трка 2, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lorenz EderAmateur - 21Сезона 87, Трка 2, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patryk RybaAmateur - 34Сезона 87, Трка 2, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frédéric PierretPro - 6Сезона 87, Трка 2, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlo RamondiniAmateur - 72Сезона 87, Трка 2, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor GutierrezPro - 2Сезона 87, Трка 2, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lajos MestraAmateur - 56Сезона 87, Трка 2, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renzy SousouRookie - 34Сезона 87, Трка 2, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pál AkácosRookie - 66Сезона 87, Трка 2, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis Carlos Iturricha CáceresRookie - 47Сезона 87, Трка 2, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hernan TorresAmateur - 31Сезона 87, Трка 2, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Janis KirsonsRookie - 129Сезона 87, Трка 2, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sahil ChandnaniAmateur - 15Сезона 87, Трка 2, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin ChnapkoRookie - 111Сезона 87, Трка 2, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Attila KissAmateur - 32Сезона 87, Трка 2, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabor CsizmadiaPro - 15Сезона 87, Трка 2, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ladislav TrakovickyAmateur - 3Сезона 87, Трка 2, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Quentin GonzalezPro - 4Сезона 87, Трка 2, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin WeißPro - 4Сезона 87, Трка 2, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petr CejkaAmateur - 74Сезона 87, Трка 2, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Darren BrownPro - 19Сезона 87, Трка 2, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gangadhar AbhyankarAmateur - 68Сезона 87, Трка 2, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emiliano MacorPro - 17Сезона 87, Трка 2, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nestor VicentePro - 9Сезона 87, Трка 2, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert PezziAmateur - 35Сезона 87, Трка 2, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mirco BaldiniPro - 11Сезона 87, Трка 2, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josef KumanAmateur - 64Сезона 87, Трка 2, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cyril TractaAmateur - 45Сезона 87, Трка 2, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 53 54 55 » Брзо оди на страница: