Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Serres (Старт на една трка во Serres од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 90.57 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 44 45 46 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Alin EnacheAmateur - 37Сезона 72, Трка 4, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josh CooperAmateur - 22Сезона 72, Трка 4, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iain BartholomewPro - 4Сезона 72, Трка 4, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stanislav KenovRookie - 72Сезона 72, Трка 4, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Viorel ClepAmateur - 70Сезона 72, Трка 4, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michail IvanovPro - 5Сезона 72, Трка 4, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michele BrambillaPro - 24Сезона 72, Трка 4, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul BrightAmateur - 28Сезона 72, Трка 4, A-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Łukasz KurtRetiredСезона 72, Трка 4, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 William CairnsPro - 16Сезона 72, Трка 4, A-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juho TillonenAmateur - 76Сезона 72, Трка 4, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frank BakkerAmateur - 45Сезона 72, Трка 4, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steven GrayAmateur - 35Сезона 72, Трка 4, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pawel BakAmateur - 77Сезона 72, Трка 4, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iskren IvanovAmateur - 88Сезона 72, Трка 4, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaime SantosAmateur - 79Сезона 72, Трка 4, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jo Van WijmeerschAmateur - 21Сезона 72, Трка 4, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filippo BellantoniRetiredСезона 72, Трка 4, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João ReisRookie - 106Сезона 72, Трка 4, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arttu KorhonenAmateur - 45Сезона 72, Трка 4, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Makoto ArnoldAmateur - 37Сезона 72, Трка 4, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian SimionAmateur - 35Сезона 72, Трка 4, R-154Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas BertolinoAmateur - 13Сезона 72, Трка 4, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Deividas MatulisPro - 1Сезона 72, Трка 4, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martins MuizarajsRookie - 138Сезона 72, Трка 4, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandar CukarskiAmateur - 47Сезона 72, Трка 4, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul CampbellRookie - 22Сезона 72, Трка 4, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marin ŽicAmateur - 56Сезона 72, Трка 4, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eric BolderPro - 10Сезона 72, Трка 4, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gyula SzabóAmateur - 65Сезона 72, Трка 4, R-158Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariano AndresRookie - 79Сезона 72, Трка 4, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo NevesAmateur - 79Сезона 72, Трка 4, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dubravko CerovskiRetiredСезона 72, Трка 4, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David RogersAmateur - 78Сезона 72, Трка 4, R-159Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David AndrewarthaAmateur - 6Сезона 72, Трка 4, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis CastroRookie - 153Сезона 72, Трка 4, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eugenio Sanchez CruzadoPro - 19Сезона 72, Трка 4, A-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel BertoyaAmateur - 78Сезона 72, Трка 4, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 George JarmanRetiredСезона 72, Трка 4, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Péter SzilvásiRookie - 120Сезона 72, Трка 4, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandar GalbulevAmateur - 91Сезона 72, Трка 4, R-180Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ruben DriPro - 1Сезона 72, Трка 4, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joachim RangEliteСезона 72, Трка 4, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando MusettiAmateur - 56Сезона 72, Трка 4, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel NayaPro - 13Сезона 72, Трка 4, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilija RadovanovicAmateur - 26Сезона 72, Трка 4, R-172Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valeri KostovRookie - 164Сезона 72, Трка 4, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz RapackiRetiredСезона 72, Трка 4, R-184Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mirsad PazariPro - 25Сезона 72, Трка 4, A-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Waldemir SantosRookie - 109Сезона 72, Трка 4, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto IllanesRetiredСезона 72, Трка 4, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José NunesAmateur - 72Сезона 72, Трка 4, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harry FourieRookie - 122Сезона 72, Трка 4, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomáš KnotekAmateur - 65Сезона 72, Трка 4, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás PapdiAmateur - 27Сезона 72, Трка 4, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonis ZacharosAmateur - 4Сезона 72, Трка 4, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor GirouxRetiredСезона 72, Трка 4, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rolf OversierAmateur - 15Сезона 72, Трка 4, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jovan MilicPro - 21Сезона 72, Трка 4, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laurent QuinetMaster - 4Сезона 72, Трка 4, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szymon KutRookie - 31Сезона 72, Трка 4, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Medi BasteRetiredСезона 72, Трка 4, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guillermo SanchezPro - 1Сезона 72, Трка 4, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea BorghiAmateur - 32Сезона 72, Трка 4, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krasimir LiatevRookie - 49Сезона 72, Трка 4, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin CzarkowskiMaster - 1Сезона 72, Трка 4, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rob MorrisPro - 13Сезона 72, Трка 4, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luiz FelipeRetiredСезона 72, Трка 4, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ferenc KonczMaster - 1Сезона 72, Трка 4, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brad ParkAmateur - 82Сезона 72, Трка 4, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lorenzo GrimoldiAmateur - 58Сезона 72, Трка 4, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anibal CollinoRetiredСезона 72, Трка 4, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grzegorz ObrokAmateur - 68Сезона 72, Трка 4, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damian BuitronAmateur - 6Сезона 72, Трка 4, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Franjo BebicRetiredСезона 72, Трка 4, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel AyaRetiredСезона 72, Трка 4, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josiel MoraesAmateur - 80Сезона 72, Трка 4, R-152Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás GömöriRetiredСезона 72, Трка 4, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimo ChalakovAmateur - 84Сезона 72, Трка 4, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonello D`annibalePro - 12Сезона 72, Трка 4, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateo Naranjo LondoñoRetiredСезона 72, Трка 4, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carol VladRetiredСезона 72, Трка 4, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiago BarbosaRetiredСезона 72, Трка 4, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano ProiettiAmateur - 51Сезона 72, Трка 4, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin NagyRetiredСезона 72, Трка 4, R-168Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikes GáborRetiredСезона 72, Трка 4, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mustafa Onur BalcıAmateur - 23Сезона 72, Трка 4, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John RigosAmateur - 44Сезона 72, Трка 4, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valery DovgopoliiAmateur - 36Сезона 72, Трка 4, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca BertaniAmateur - 4Сезона 72, Трка 4, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tarantul TarantulovAmateur - 22Сезона 72, Трка 4, R-162Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David FontaineRetiredСезона 72, Трка 4, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filip PopovskiAmateur - 81Сезона 72, Трка 4, A-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander HoppePro - 22Сезона 72, Трка 4, A-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ailton De SouzaAmateur - 59Сезона 72, Трка 4, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Franck NemmourAmateur - 88Сезона 72, Трка 4, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marko HautaviitaAmateur - 17Сезона 72, Трка 4, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás BáderRookie - 4Сезона 72, Трка 4, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel ThomsonRookie - 131Сезона 72, Трка 4, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimi KostantopoulosRetiredСезона 72, Трка 4, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 44 45 46 » Брзо оди на страница: