Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Serres (Направи најбрзи круг во групата во Serres круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 83.42 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 49 50 51 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Allan PoulsenAmateur - 16Сезона 79, Трка 10, R-164Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel ČechPro - 25Сезона 79, Трка 10, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szekely LajosPro - 7Сезона 79, Трка 10, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sotirios TroupasAmateur - 18Сезона 79, Трка 10, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bachtiar MahardhikaPro - 2Сезона 79, Трка 10, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro LopesAmateur - 64Сезона 79, Трка 10, R-158Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lupo CarlettiRookie - 1Сезона 79, Трка 10, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Austin MillerAmateur - 74Сезона 79, Трка 10, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio TemerosoAmateur - 72Сезона 79, Трка 10, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean Marie MartinAmateur - 44Сезона 79, Трка 10, R-156Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter NilssonAmateur - 88Сезона 79, Трка 10, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Johan OlssonAmateur - 81Сезона 79, Трка 10, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose BaenaPro - 7Сезона 79, Трка 10, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonios ManalisAmateur - 89Сезона 79, Трка 10, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karol KwiecieńPro - 12Сезона 79, Трка 10, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arnaud JacquotRookie - 162Сезона 79, Трка 10, R-162Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis FéAmateur - 42Сезона 79, Трка 10, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vedat TumurPro - 24Сезона 79, Трка 10, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 István DézsiAmateur - 62Сезона 79, Трка 10, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo HonorioAmateur - 19Сезона 79, Трка 10, R-169Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilya ŜerbakovAmateur - 55Сезона 79, Трка 10, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ioannis GiannidakisAmateur - 89Сезона 79, Трка 10, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Inna GeltserAmateur - 17Сезона 79, Трка 10, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin SuligaRookie - 74Сезона 79, Трка 10, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rebecca NanniAmateur - 62Сезона 79, Трка 10, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yuly CamachoRookie - 165Сезона 79, Трка 10, R-165Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vitor NovoMaster - 1Сезона 79, Трка 10, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian GjermstadAmateur - 69Сезона 79, Трка 10, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alejandro FuenzalidaPro - 13Сезона 79, Трка 10, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luboš UrbaničRookie - 140Сезона 79, Трка 10, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thie SkellanAmateur - 53Сезона 79, Трка 10, R-161Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Federico García VillagómezAmateur - 43Сезона 79, Трка 10, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Otakar StepanekAmateur - 13Сезона 79, Трка 10, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris TrumanRookie - 86Сезона 79, Трка 10, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian OrtegaAmateur - 51Сезона 79, Трка 10, R-160Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario OlivettiAmateur - 89Сезона 79, Трка 10, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan FerrariPro - 12Сезона 79, Трка 10, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier MarfilRookie - 138Сезона 79, Трка 10, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ermanno IosaAmateur - 45Сезона 79, Трка 10, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Flamur GashiRookie - 82Сезона 79, Трка 10, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pietro PoracchiaAmateur - 63Сезона 79, Трка 10, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard HrmoAmateur - 30Сезона 79, Трка 10, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 William De VargasAmateur - 39Сезона 79, Трка 10, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stevan NikolićAmateur - 6Сезона 79, Трка 10, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartosz WojcikAmateur - 38Сезона 79, Трка 10, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucio FerreiraPro - 10Сезона 79, Трка 10, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ryan TyrrellPro - 1Сезона 79, Трка 10, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessio BartolozziAmateur - 22Сезона 79, Трка 10, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergei GordovAmateur - 10Сезона 79, Трка 10, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Attila SzépAmateur - 59Сезона 79, Трка 10, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dainius VaškysAmateur - 81Сезона 79, Трка 10, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel PavlovAmateur - 62Сезона 79, Трка 10, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel Angel Gonzalez RamosPro - 14Сезона 79, Трка 10, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Flavio CuratolaAmateur - 24Сезона 79, Трка 10, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo A CenicerosRookie - 95Сезона 79, Трка 10, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Povilas ZukasAmateur - 1Сезона 79, Трка 10, R-168Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Klas BritseEliteСезона 79, Трка 10, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Radoslav KusAmateur - 66Сезона 79, Трка 10, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michał KożuchowskiAmateur - 24Сезона 79, Трка 10, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David BalmeAmateur - 6Сезона 79, Трка 10, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dani SkubsRookie - 145Сезона 79, Трка 10, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Csaba VolykaRookie - 6Сезона 79, Трка 10, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matthew KempAmateur - 13Сезона 79, Трка 10, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rihards UmbersPro - 16Сезона 79, Трка 10, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eraldo JuniorRetiredСезона 79, Трка 10, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ben De BeusAmateur - 29Сезона 79, Трка 10, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vick SaldajenoAmateur - 1Сезона 79, Трка 10, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arnas PeikstenisPro - 17Сезона 79, Трка 10, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Natacha RakotomalalaAmateur - 12Сезона 79, Трка 10, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitar VasilevAmateur - 84Сезона 79, Трка 10, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo Bulacio PérezAmateur - 85Сезона 79, Трка 10, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcel De GraafPro - 6Сезона 79, Трка 10, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksei NlateRetiredСезона 79, Трка 10, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Amitesh PatnaikPro - 24Сезона 79, Трка 10, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian Demian-GrozaPro - 2Сезона 79, Трка 10, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chew Kai WenMaster - 2Сезона 79, Трка 10, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alberto G.Amateur - 24Сезона 79, Трка 10, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bert HuylebroeckEliteСезона 79, Трка 10, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konrad ŚwiderskiPro - 23Сезона 79, Трка 10, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David RossAmateur - 33Сезона 79, Трка 10, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Łukasz GładyszAmateur - 19Сезона 79, Трка 10, R-159Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simonas AndriulisRookie - 108Сезона 79, Трка 10, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cereanola CettourAmateur - 22Сезона 79, Трка 10, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nathan RibeiroAmateur - 14Сезона 79, Трка 10, R-154Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco TriulziMaster - 3Сезона 79, Трка 10, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio Anaya PradasAmateur - 39Сезона 79, Трка 10, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael DelaneyAmateur - 46Сезона 79, Трка 10, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin MulattieriAmateur - 75Сезона 79, Трка 10, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian ArbonaPro - 23Сезона 79, Трка 10, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felipe SakaiAmateur - 25Сезона 79, Трка 10, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fredrik AhlinAmateur - 23Сезона 79, Трка 10, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lorenzo BongiPro - 21Сезона 79, Трка 10, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel MuenchPro - 16Сезона 79, Трка 10, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevinas BreiveAmateur - 83Сезона 79, Трка 10, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dejan MilurovicAmateur - 67Сезона 79, Трка 10, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Quim RieraRetiredСезона 79, Трка 10, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Las GeldenhuysAmateur - 2Сезона 79, Трка 10, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos BombiniAmateur - 23Сезона 79, Трка 10, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom HewerPro - 2Сезона 79, Трка 10, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel KuchařRookie - 130Сезона 79, Трка 10, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 49 50 51 » Брзо оди на страница: