Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за No brakes Pro (Извози најбрз круг на трка во Про група)
(Раритетна придобивка: 1 од 92.08 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 46 47 48 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Balázs HorváthPro - 12Сезона 88, Трка 3, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guilherme ZahnPro - 22Сезона 88, Трка 3, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valentin MoldovanPro - 10Сезона 88, Трка 2, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ezequiel Daniel MonteroPro - 3Сезона 88, Трка 2, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ennio FanoPro - 21Сезона 88, Трка 2, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harley OrsidaAmateur - 61Сезона 87, Трка 17, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Facundo LorenzónPro - 23Сезона 87, Трка 17, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erique SouzaPro - 3Сезона 87, Трка 16, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea CasadeiPro - 15Сезона 87, Трка 16, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio SaraivaPro - 21Сезона 87, Трка 16, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John HunterPro - 1Сезона 87, Трка 15, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cedric MoPro - 6Сезона 87, Трка 15, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 César AndradePro - 2Сезона 87, Трка 15, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario MartiniPro - 12Сезона 87, Трка 13, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stuart HunterAmateur - 69Сезона 87, Трка 13, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier RechePro - 6Сезона 87, Трка 13, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jordy BattelloPro - 8Сезона 87, Трка 13, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eric IngrahamAmateur - 13Сезона 87, Трка 13, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patryk SiekierskiPro - 12Сезона 87, Трка 12, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Willian SennaPro - 3Сезона 87, Трка 12, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krystian SiekierskiMaster - 5Сезона 87, Трка 11, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steve McevoyPro - 1Сезона 87, Трка 9, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juliette DominéPro - 25Сезона 87, Трка 9, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José MorióPro - 13Сезона 87, Трка 8, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arpi HorvathPro - 25Сезона 87, Трка 8, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego PalacioPro - 15Сезона 87, Трка 8, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alen StanićAmateur - 34Сезона 87, Трка 8, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joaquín Pérez CanoPro - 14Сезона 87, Трка 7, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas SantiagoMaster - 4Сезона 87, Трка 7, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gediminas JuškevičiusPro - 15Сезона 87, Трка 5, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreea DavidPro - 2Сезона 87, Трка 5, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł KowolikMaster - 2Сезона 87, Трка 5, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Struan BewseyPro - 21Сезона 87, Трка 4, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Barbara LeePro - 1Сезона 87, Трка 3, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Douglas PachecoMaster - 4Сезона 87, Трка 3, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos RodriguesPro - 14Сезона 87, Трка 3, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry ArgunovPro - 14Сезона 87, Трка 2, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Almir KrijestoracMaster - 5Сезона 87, Трка 2, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joul WychoPro - 12Сезона 87, Трка 1, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksey SemenovPro - 1Сезона 87, Трка 1, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas GeißlerPro - 20Сезона 87, Трка 1, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Crescenzo PezoneMaster - 3Сезона 86, Трка 17, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariusz PalakPro - 7Сезона 86, Трка 17, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Romain LebretonMaster - 3Сезона 86, Трка 17, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raphael De MartinPro - 21Сезона 86, Трка 17, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matías FassiPro - 8Сезона 86, Трка 16, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sonia PavesiAmateur - 33Сезона 86, Трка 16, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Archit ModiPro - 9Сезона 86, Трка 14, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sandro ArgemiPro - 1Сезона 86, Трка 14, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulius PaulenasAmateur - 55Сезона 86, Трка 14, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorrit BoerPro - 20Сезона 86, Трка 14, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrei VădineanuPro - 24Сезона 86, Трка 13, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aydoğan ŞaşmazAmateur - 71Сезона 86, Трка 13, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier TeixidóPro - 16Сезона 86, Трка 13, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo MonteiroPro - 13Сезона 86, Трка 12, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 François ParmentierPro - 8Сезона 86, Трка 11, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jonathan SoignatPro - 6Сезона 86, Трка 11, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matías AlloattiAmateur - 46Сезона 86, Трка 11, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maik HirschbergPro - 14Сезона 86, Трка 11, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukáš ZlatohlavýPro - 20Сезона 86, Трка 11, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland GonczelAmateur - 34Сезона 86, Трка 11, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Larry ChapmanPro - 11Сезона 86, Трка 10, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raimondas KalpokasMaster - 1Сезона 86, Трка 10, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John MalePro - 15Сезона 86, Трка 10, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rebecca GlaamPro - 2Сезона 86, Трка 8, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel RogersPro - 1Сезона 86, Трка 8, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey OvinkoPro - 22Сезона 86, Трка 8, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 André de CarvalhoMaster - 3Сезона 86, Трка 7, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rumen DilovAmateur - 31Сезона 86, Трка 7, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João OliveiraAmateur - 68Сезона 86, Трка 7, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark IversonPro - 23Сезона 86, Трка 6, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo AbreuAmateur - 13Сезона 86, Трка 5, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark PinnickPro - 3Сезона 86, Трка 5, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zeljko FilipovicPro - 23Сезона 86, Трка 5, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick GonzalesPro - 18Сезона 86, Трка 5, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio SimónRetiredСезона 86, Трка 4, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Duarte MadrugoPro - 24Сезона 86, Трка 4, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marta RibeiroAmateur - 63Сезона 86, Трка 2, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geovane RibeiroAmateur - 6Сезона 86, Трка 1, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milko YovchevPro - 9Сезона 86, Трка 1, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Róbert OroszAmateur - 1Сезона 86, Трка 1, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luciano CartaxoRetiredСезона 85, Трка 17, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Federico De MarcoPro - 21Сезона 85, Трка 17, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Sebastian TorresMaster - 5Сезона 85, Трка 16, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hélio RomeuMaster - 5Сезона 85, Трка 16, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edson CarvalhoAmateur - 3Сезона 85, Трка 16, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrius BikauskasAmateur - 64Сезона 85, Трка 16, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giannese CristianRookie - 87Сезона 85, Трка 14, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paolo BonoraPro - 10Сезона 85, Трка 14, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nuno PicadoRookie - 7Сезона 85, Трка 13, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Carlos MendezAmateur - 27Сезона 85, Трка 12, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcio RamosMaster - 5Сезона 85, Трка 12, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike ChatzikonstantinouPro - 24Сезона 85, Трка 12, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jamie RobinsonAmateur - 13Сезона 85, Трка 12, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexei Lavrent'evPro - 1Сезона 85, Трка 12, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kuba DebiecRetiredСезона 85, Трка 12, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Menelaos ThemelisAmateur - 54Сезона 85, Трка 12, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bill ShoreRetiredСезона 85, Трка 11, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wilson Fernandes JúniorPro - 25Сезона 85, Трка 11, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianluca GiordanoPro - 20Сезона 85, Трка 10, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 46 47 48 » Брзо оди на страница: