Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Rafaela Oval (Победа на една трка во Rafaela Oval)
(Раритетна придобивка: 1 од 98.38 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 41 42 43 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Maja SorenMaster - 4Сезона 76, Трка 11, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bart GregoryAmateur - 81Сезона 76, Трка 11, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felipe AguiarMaster - 4Сезона 76, Трка 11, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrei VatraAmateur - 10Сезона 76, Трка 11, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam DennisAmateur - 81Сезона 76, Трка 11, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomi ValtanenRookie - 61Сезона 76, Трка 11, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiago DiasAmateur - 46Сезона 76, Трка 11, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raimonds UrtānsMaster - 2Сезона 76, Трка 11, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo ToddPro - 22Сезона 76, Трка 11, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz ProstkoRookie - 6Сезона 76, Трка 11, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Walter KrpanPro - 1Сезона 76, Трка 11, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grant CrouchAmateur - 64Сезона 76, Трка 11, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafal CelejewskiPro - 22Сезона 76, Трка 11, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikko SuhonenMaster - 1Сезона 76, Трка 11, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luiz Fernando NapolitanoRookie - 72Сезона 76, Трка 11, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petr JiráskoAmateur - 40Сезона 76, Трка 11, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris ShawPro - 25Сезона 76, Трка 11, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David RollestonMaster - 1Сезона 76, Трка 11, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter AlanPro - 12Сезона 76, Трка 11, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Csaba BarthaAmateur - 25Сезона 76, Трка 11, R-164Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex SimionRookie - 51Сезона 76, Трка 11, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom FrederickxMaster - 4Сезона 76, Трка 11, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandru GujumanAmateur - 78Сезона 76, Трка 11, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ljubisa BajicAmateur - 47Сезона 76, Трка 11, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Deividas MatulisAmateur - 32Сезона 76, Трка 11, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karl VondranRookie - 113Сезона 76, Трка 11, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark DeanAmateur - 64Сезона 76, Трка 11, R-161Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gábor SzehofnerAmateur - 27Сезона 76, Трка 11, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joao CarlosAmateur - 29Сезона 76, Трка 11, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leandro ColomboPro - 12Сезона 76, Трка 11, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evgeniy KomakhinPro - 14Сезона 76, Трка 11, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mantvydas VerbickasAmateur - 44Сезона 76, Трка 11, R-128Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tony ClarkAmateur - 78Сезона 76, Трка 11, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ania PiekarskaMaster - 3Сезона 76, Трка 11, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gláuberson RiosAmateur - 41Сезона 76, Трка 11, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gergely NoficzerAmateur - 70Сезона 76, Трка 11, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Przemysław DziubałaPro - 13Сезона 76, Трка 11, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose OveAmateur - 38Сезона 76, Трка 11, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian CangaroPro - 14Сезона 76, Трка 11, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksey KarasevRookie - 56Сезона 76, Трка 11, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shaun BealesRookie - 49Сезона 76, Трка 11, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Angel AngelovAmateur - 63Сезона 76, Трка 11, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Niko LehtinenAmateur - 26Сезона 76, Трка 11, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel SztefekAmateur - 49Сезона 76, Трка 11, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Feri ÁcsAmateur - 76Сезона 76, Трка 11, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan StojkovicPro - 9Сезона 76, Трка 11, A-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rick MillerRookie - 131Сезона 76, Трка 11, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vincenzo DitommasoPro - 19Сезона 76, Трка 11, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick LibarosPro - 13Сезона 76, Трка 11, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter WillmorePro - 8Сезона 76, Трка 11, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ugo VenturiPro - 18Сезона 76, Трка 11, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin MoserRookie - 43Сезона 76, Трка 11, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pál LedzényiAmateur - 48Сезона 76, Трка 11, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo CardoneAmateur - 16Сезона 76, Трка 11, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark ParsonsAmateur - 15Сезона 76, Трка 11, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anderson VerdinPro - 22Сезона 76, Трка 11, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robson PachecoPro - 1Сезона 76, Трка 11, A-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zsolt NégyesiPro - 24Сезона 76, Трка 11, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zsolt SimonRookie - 112Сезона 76, Трка 11, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ali AydınAmateur - 7Сезона 76, Трка 11, R-169Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan AntolAmateur - 32Сезона 76, Трка 11, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris WoodAmateur - 44Сезона 76, Трка 11, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Walter L SosaPro - 24Сезона 76, Трка 11, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John MalePro - 17Сезона 76, Трка 11, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pieterjan StaessenMaster - 4Сезона 76, Трка 11, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Keith ClarkPro - 10Сезона 76, Трка 11, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rowie HalconEliteСезона 76, Трка 11, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas AlexAmateur - 89Сезона 76, Трка 11, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szabó MárkPro - 21Сезона 76, Трка 11, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ken NeihartAmateur - 6Сезона 76, Трка 11, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Seiko GeorgeAmateur - 14Сезона 76, Трка 11, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raphael FreitasAmateur - 43Сезона 76, Трка 11, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikola JancicPro - 18Сезона 76, Трка 11, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose FerreiraPro - 25Сезона 76, Трка 11, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ariel CorreaRookie - 44Сезона 76, Трка 11, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cosimo LonoceAmateur - 48Сезона 76, Трка 11, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario SendimPro - 13Сезона 76, Трка 11, A-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brian DonamariAmateur - 52Сезона 76, Трка 11, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 József MolnárAmateur - 15Сезона 76, Трка 11, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adamir Marum CuryAmateur - 2Сезона 76, Трка 11, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick MajewskiAmateur - 11Сезона 76, Трка 11, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sandro PietrobonoAmateur - 90Сезона 76, Трка 11, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fritz DelportAmateur - 66Сезона 76, Трка 11, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jiří RousekPro - 18Сезона 76, Трка 11, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Remco PoldervaartAmateur - 12Сезона 76, Трка 11, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis GrullonRookie - 156Сезона 76, Трка 11, R-156Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gedielson RibeiroRookie - 91Сезона 76, Трка 11, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yiánnis LólasPro - 3Сезона 76, Трка 11, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcello MuraAmateur - 5Сезона 76, Трка 11, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca BertaniAmateur - 67Сезона 76, Трка 11, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jiri MarRookie - 148Сезона 76, Трка 11, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Plamen StoianovAmateur - 88Сезона 76, Трка 11, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel MateusPro - 3Сезона 76, Трка 11, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aditya KarthikPro - 21Сезона 76, Трка 11, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas MckeownRookie - 24Сезона 76, Трка 11, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel CardonAmateur - 53Сезона 76, Трка 11, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman MalinovskiyAmateur - 76Сезона 76, Трка 11, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel SiriacoAmateur - 1Сезона 76, Трка 11, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan RobertiAmateur - 80Сезона 76, Трка 11, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dragan ZivkovicPro - 22Сезона 76, Трка 11, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 41 42 43 » Брзо оди на страница: