Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Rafaela Oval (Старт на една трка во Rafaela Oval од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 99.03 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 41 42 43 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Alexandre LeoniAmateur - 17Сезона 76, Трка 11, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolae ValentinRookie - 133Сезона 76, Трка 11, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vitor NovoPro - 14Сезона 76, Трка 11, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter ZlatevRookie - 56Сезона 76, Трка 11, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomi ValtanenRookie - 61Сезона 76, Трка 11, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiago DiasAmateur - 46Сезона 76, Трка 11, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Keith StuartAmateur - 47Сезона 76, Трка 11, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotr MisiorekAmateur - 44Сезона 76, Трка 11, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikko HeikkinenPro - 13Сезона 76, Трка 11, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oriol PardoAmateur - 25Сезона 76, Трка 11, R-167Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo ToddPro - 22Сезона 76, Трка 11, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filipe MiguelMaster - 5Сезона 76, Трка 11, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris WilliamsonRookie - 7Сезона 76, Трка 11, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Onur HelvaciogluRookie - 3Сезона 76, Трка 11, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steven GrayPro - 12Сезона 76, Трка 11, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renato SvaiterAmateur - 76Сезона 76, Трка 11, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristiano FreitasAmateur - 81Сезона 76, Трка 11, A-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos AmaralAmateur - 85Сезона 76, Трка 11, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João FerreiraPro - 7Сезона 76, Трка 11, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Scott MacIverAmateur - 70Сезона 76, Трка 11, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose RamalhoAmateur - 44Сезона 76, Трка 11, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fred JacobyRookie - 59Сезона 76, Трка 11, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Csaba BarthaAmateur - 25Сезона 76, Трка 11, R-164Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephen BewersMaster - 5Сезона 76, Трка 11, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel TackaberryAmateur - 38Сезона 76, Трка 11, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bachtiar MahardhikaPro - 25Сезона 76, Трка 11, A-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joey ZylaRookie - 154Сезона 76, Трка 11, R-154Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo VillalbaPro - 21Сезона 76, Трка 11, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael KunzeAmateur - 30Сезона 76, Трка 11, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Max WatsonPro - 4Сезона 76, Трка 11, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesús PérezAmateur - 82Сезона 76, Трка 11, A-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leandro ColomboPro - 12Сезона 76, Трка 11, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexey LexAmateur - 52Сезона 76, Трка 11, R-151Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evgeniy KomakhinPro - 14Сезона 76, Трка 11, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yannick MudiayRookie - 63Сезона 76, Трка 11, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gerrard GomezAmateur - 36Сезона 76, Трка 11, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rishabh BhatiaPro - 7Сезона 76, Трка 11, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pasi KuokkanenPro - 9Сезона 76, Трка 11, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jack MacaulayAmateur - 68Сезона 76, Трка 11, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patryk JanczakPro - 13Сезона 76, Трка 11, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ania PiekarskaMaster - 3Сезона 76, Трка 11, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert BurtonAmateur - 50Сезона 76, Трка 11, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gergely NoficzerAmateur - 70Сезона 76, Трка 11, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christopher WillisAmateur - 33Сезона 76, Трка 11, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arnaud de MarneffeMaster - 4Сезона 76, Трка 11, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick BoutinAmateur - 17Сезона 76, Трка 11, R-168Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Neme MorenoRookie - 97Сезона 76, Трка 11, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariusz KuczakAmateur - 21Сезона 76, Трка 11, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vasilis ZoumpiPro - 23Сезона 76, Трка 11, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simon ForthRookie - 83Сезона 76, Трка 11, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario VladimirovRookie - 45Сезона 76, Трка 11, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marko PaukkuAmateur - 71Сезона 76, Трка 11, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Angel AngelovAmateur - 63Сезона 76, Трка 11, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario RizikAmateur - 84Сезона 76, Трка 11, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Flavio AlmeidaPro - 20Сезона 76, Трка 11, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Feri ÁcsAmateur - 76Сезона 76, Трка 11, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan StojkovicPro - 9Сезона 76, Трка 11, A-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dragan PetrovicAmateur - 89Сезона 76, Трка 11, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rick MillerRookie - 131Сезона 76, Трка 11, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario SalvadorAmateur - 51Сезона 76, Трка 11, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guido Daniel PanadeiroAmateur - 27Сезона 76, Трка 11, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos AcorciRookie - 15Сезона 76, Трка 11, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Burak ÇelikAmateur - 10Сезона 76, Трка 11, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikolai NikolovMaster - 2Сезона 76, Трка 11, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe CarlomagnoPro - 24Сезона 76, Трка 11, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas HolmesPro - 3Сезона 76, Трка 11, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gábor SafranyikPro - 19Сезона 76, Трка 11, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joe TillmanPro - 3Сезона 76, Трка 11, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Walter L SosaPro - 24Сезона 76, Трка 11, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sanel RamicAmateur - 21Сезона 76, Трка 11, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andre MorenoRookie - 101Сезона 76, Трка 11, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonis ZacharosAmateur - 39Сезона 76, Трка 11, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier MaesoAmateur - 62Сезона 76, Трка 11, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto HarmatPro - 18Сезона 76, Трка 11, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rowie HalconEliteСезона 76, Трка 11, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Isaac LordeRookie - 134Сезона 76, Трка 11, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roger BlancoRookie - 84Сезона 76, Трка 11, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauricio AngelucciPro - 19Сезона 76, Трка 11, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea BorghiPro - 25Сезона 76, Трка 11, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas AlexAmateur - 89Сезона 76, Трка 11, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Péter RotterAmateur - 80Сезона 76, Трка 11, R-161Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Duarte PauloAmateur - 27Сезона 76, Трка 11, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David BudelliAmateur - 56Сезона 76, Трка 11, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea CarnevaliPro - 10Сезона 76, Трка 11, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cosimo LonoceAmateur - 48Сезона 76, Трка 11, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Quim RieraAmateur - 4Сезона 76, Трка 11, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alois KavaPro - 19Сезона 76, Трка 11, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gilles TomeiAmateur - 86Сезона 76, Трка 11, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge Luiz FilhoPro - 2Сезона 76, Трка 11, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erik HarkenPro - 13Сезона 76, Трка 11, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adamir Marum CuryAmateur - 2Сезона 76, Трка 11, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastien GobinAmateur - 6Сезона 76, Трка 11, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sandro PietrobonoAmateur - 90Сезона 76, Трка 11, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David FuchsAmateur - 71Сезона 76, Трка 11, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fred FavierAmateur - 45Сезона 76, Трка 11, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fritz DelportAmateur - 66Сезона 76, Трка 11, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jiří RousekPro - 18Сезона 76, Трка 11, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca MolendiEliteСезона 76, Трка 11, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pál NapAmateur - 79Сезона 76, Трка 11, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sasa KuzmanovicAmateur - 37Сезона 76, Трка 11, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 41 42 43 » Брзо оди на страница: