Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Rafaela Oval (Направи најбрзи круг во групата во Rafaela Oval круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 94.12 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 45 46 47 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 David PanovAmateur - 62Сезона 86, Трка 2, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krzysztof HilińskiRetiredСезона 86, Трка 2, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kostandin BbRookie - 137Сезона 86, Трка 2, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian DyraRetiredСезона 86, Трка 2, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulinho CostaRookie - 21Сезона 86, Трка 2, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert PezziAmateur - 35Сезона 86, Трка 2, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gasper ZavrlRookie - 47Сезона 86, Трка 2, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jakarta AllstarRetiredСезона 86, Трка 2, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ljubomir LjubomirovicAmateur - 20Сезона 86, Трка 2, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Clodoaldo VieiraAmateur - 65Сезона 86, Трка 2, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nigel Johnson-HartleburyRetiredСезона 86, Трка 2, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Todor TonevAmateur - 37Сезона 86, Трка 2, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ryan TresidderAmateur - 45Сезона 86, Трка 2, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bj JanzenRookie - 98Сезона 86, Трка 2, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hans NicolaasRookie - 43Сезона 86, Трка 2, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luke StephensAmateur - 39Сезона 86, Трка 2, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Santiago ChaherAmateur - 5Сезона 86, Трка 2, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John SpartaRookie - 81Сезона 86, Трка 2, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier MaesoAmateur - 67Сезона 86, Трка 2, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexei Lavrent'evPro - 1Сезона 86, Трка 2, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavol BencurikAmateur - 26Сезона 86, Трка 2, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vishnu MohanPro - 10Сезона 86, Трка 2, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andre SilvaRookie - 136Сезона 86, Трка 2, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jessica DoyleAmateur - 77Сезона 86, Трка 2, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge RodríguezAmateur - 70Сезона 86, Трка 2, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Abhishek BhardwajAmateur - 48Сезона 86, Трка 2, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin JakúbekRetiredСезона 86, Трка 2, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vitalis EzinerPro - 23Сезона 86, Трка 2, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sito HausPro - 9Сезона 86, Трка 2, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto FranzinRookie - 112Сезона 86, Трка 2, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nuno DiasAmateur - 12Сезона 86, Трка 2, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian MottaAmateur - 32Сезона 86, Трка 2, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier NaRookie - 113Сезона 86, Трка 2, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio FavaraRookie - 61Сезона 86, Трка 2, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio SaraivaPro - 21Сезона 86, Трка 2, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo VeniniRetiredСезона 86, Трка 2, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe LombardoAmateur - 46Сезона 86, Трка 2, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arjen Van BurenRookie - 65Сезона 86, Трка 2, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christophe AzarRetiredСезона 86, Трка 2, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vittorio SoverinaRookie - 90Сезона 86, Трка 2, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonzalo MartinezRetiredСезона 86, Трка 2, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrik FrankAmateur - 41Сезона 86, Трка 2, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Salvatore AggiatoAmateur - 21Сезона 86, Трка 2, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Franck LomenieRookie - 118Сезона 86, Трка 2, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brad Marshall1EliteСезона 86, Трка 2, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maximilian PetreRetiredСезона 86, Трка 2, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matt EveringhamAmateur - 56Сезона 86, Трка 2, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike BachAmateur - 52Сезона 86, Трка 2, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose Luis CastroAmateur - 32Сезона 86, Трка 2, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni BraccoRookie - 67Сезона 86, Трка 2, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yoann TravertRookie - 14Сезона 86, Трка 2, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rade TesevicRookie - 140Сезона 86, Трка 2, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrik LauterkrantzAmateur - 53Сезона 86, Трка 2, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Elisabetta RagnoAmateur - 39Сезона 86, Трка 2, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Graeme CuthbertAmateur - 51Сезона 86, Трка 2, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vadim PodrezPro - 17Сезона 86, Трка 2, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guillermo RoccaRookie - 114Сезона 86, Трка 2, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joseph SilerRookie - 5Сезона 86, Трка 2, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Test GuyRetiredСезона 86, Трка 2, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriele LupiAmateur - 35Сезона 86, Трка 2, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafał SafernaRetiredСезона 86, Трка 2, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikko KoivistoRookie - 103Сезона 86, Трка 2, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matas KaranaviciusAmateur - 16Сезона 86, Трка 2, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Facundo Cabral De AngelisAmateur - 78Сезона 86, Трка 2, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter ColemanAmateur - 20Сезона 86, Трка 2, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vasanth Ravi KumarRetiredСезона 86, Трка 2, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor RodriguezAmateur - 76Сезона 86, Трка 2, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean DecouxRetiredСезона 86, Трка 2, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krisztian Kovacs-PatakiAmateur - 33Сезона 86, Трка 2, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dawid KudłaczAmateur - 13Сезона 86, Трка 2, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis MachadoRetiredСезона 86, Трка 2, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Santiago Sánchez ChiappeAmateur - 48Сезона 86, Трка 2, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erki MullamaaPro - 23Сезона 86, Трка 2, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoli HorvathPro - 4Сезона 86, Трка 2, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renato ChichiPro - 18Сезона 86, Трка 2, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose SebastianPro - 22Сезона 86, Трка 2, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edinson AntonioAmateur - 9Сезона 86, Трка 2, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konrad KapustaRetiredСезона 86, Трка 2, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Johny MliekoRookie - 129Сезона 86, Трка 2, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James BentleyAmateur - 51Сезона 86, Трка 2, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alejandro CascantePro - 16Сезона 86, Трка 2, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco RanghettiPro - 25Сезона 86, Трка 2, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christos GkagkasAmateur - 52Сезона 86, Трка 2, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josias VallejosRookie - 108Сезона 86, Трка 2, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Perparim PepiRetiredСезона 86, Трка 2, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek DziedzicAmateur - 42Сезона 86, Трка 2, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maxime BuraudRetiredСезона 86, Трка 2, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arjan Van SlootenRetiredСезона 86, Трка 2, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ayman DaherMaster - 3Сезона 86, Трка 2, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Agung KartikaRookie - 51Сезона 86, Трка 2, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikolaos NtontisRetiredСезона 86, Трка 2, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tim SzotRookie - 41Сезона 86, Трка 2, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Clovis CustodioAmateur - 21Сезона 86, Трка 2, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Deni SajaPro - 18Сезона 86, Трка 2, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas PindadoRetiredСезона 86, Трка 2, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Warwick TaylorAmateur - 57Сезона 86, Трка 2, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco CostanzoRookie - 10Сезона 86, Трка 2, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geoff MarksAmateur - 41Сезона 86, Трка 2, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edward KrajewskiAmateur - 73Сезона 86, Трка 2, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan MilerRookie - 117Сезона 86, Трка 2, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 45 46 47 » Брзо оди на страница: