Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Sochi (Победа на една трка во Sochi)
(Раритетна придобивка: 1 од 91.5 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 43 44 45 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Alin EnacheAmateur - 37Сезона 72, Трка 9, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jasper CoosemansEliteСезона 72, Трка 9, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iain BartholomewPro - 4Сезона 72, Трка 9, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vlad HosuAmateur - 51Сезона 72, Трка 9, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 László SzarkaRookie - 21Сезона 72, Трка 9, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Viorel ClepAmateur - 70Сезона 72, Трка 9, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michail IvanovMaster - 4Сезона 72, Трка 9, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir BlagojevicAmateur - 75Сезона 72, Трка 9, R-171Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel SolorzaAmateur - 67Сезона 72, Трка 9, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rokas MurauskasAmateur - 50Сезона 72, Трка 9, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pierre LisbonisAmateur - 8Сезона 72, Трка 9, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nick BaruAmateur - 34Сезона 72, Трка 9, R-182Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo FariaRookie - 78Сезона 72, Трка 9, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karol OpokaPro - 15Сезона 72, Трка 9, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chitral GandhiAmateur - 56Сезона 72, Трка 9, R-155Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pawel BakAmateur - 77Сезона 72, Трка 9, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos AmaralRookie - 147Сезона 72, Трка 9, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Timi TirkkonenAmateur - 4Сезона 72, Трка 9, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard HarrisAmateur - 52Сезона 72, Трка 9, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo NavarreteMaster - 2Сезона 72, Трка 9, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ariel FuentesRookie - 89Сезона 72, Трка 9, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaime SantosPro - 4Сезона 72, Трка 9, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessio TummolilloRookie - 31Сезона 72, Трка 9, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jo Van WijmeerschPro - 14Сезона 72, Трка 9, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frans GesellAmateur - 59Сезона 72, Трка 9, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fausto AmaralRookie - 36Сезона 72, Трка 9, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauricio GuerreroAmateur - 84Сезона 72, Трка 9, R-185Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karthick MavaAmateur - 6Сезона 72, Трка 9, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marin ŽicAmateur - 56Сезона 72, Трка 9, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stepan BundaAmateur - 48Сезона 72, Трка 9, R-154Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Deepak KarPro - 13Сезона 72, Трка 9, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael BevanAmateur - 23Сезона 72, Трка 9, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex MotaAmateur - 52Сезона 72, Трка 9, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam SzaboMaster - 5Сезона 72, Трка 9, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariano AndresAmateur - 28Сезона 72, Трка 9, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michail PiyanzinAmateur - 69Сезона 72, Трка 9, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose LledoAmateur - 11Сезона 72, Трка 9, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek KrajčovičAmateur - 36Сезона 72, Трка 9, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomáš BreuerAmateur - 32Сезона 72, Трка 9, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikola KnezevicAmateur - 53Сезона 72, Трка 9, R-159Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca RubinoPro - 5Сезона 72, Трка 9, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kryspin SłomińskiAmateur - 87Сезона 72, Трка 9, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kieran TaylorAmateur - 20Сезона 72, Трка 9, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 George JarmanAmateur - 12Сезона 72, Трка 9, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartłomiej MichalczykAmateur - 70Сезона 72, Трка 9, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandar GalbulevAmateur - 91Сезона 72, Трка 9, R-180Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florencia CaroMaster - 4Сезона 72, Трка 9, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hasan ShafiAmateur - 67Сезона 72, Трка 9, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carmelo TindigliaPro - 16Сезона 72, Трка 9, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor BandeiraAmateur - 71Сезона 72, Трка 9, R-173Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gergely PáliAmateur - 34Сезона 72, Трка 9, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilija RadovanovicAmateur - 26Сезона 72, Трка 9, R-172Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 László KorsósAmateur - 55Сезона 72, Трка 9, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto Adrian Rodriguez SoracaAmateur - 84Сезона 72, Трка 9, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Massimo DellaroccaAmateur - 47Сезона 72, Трка 9, R-163Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz RapackiAmateur - 76Сезона 72, Трка 9, R-184Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gergő SzegedyAmateur - 64Сезона 72, Трка 9, R-164Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Magno OliverAmateur - 93Сезона 72, Трка 9, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás PapdiAmateur - 27Сезона 72, Трка 9, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio AudinoPro - 25Сезона 72, Трка 9, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephen CudmorePro - 18Сезона 72, Трка 9, A-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor GirouxAmateur - 81Сезона 72, Трка 9, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karol MazurekAmateur - 30Сезона 72, Трка 9, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel VieiraAmateur - 40Сезона 72, Трка 9, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Klisman EstradaAmateur - 61Сезона 72, Трка 9, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo Machado PontesAmateur - 24Сезона 72, Трка 9, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose Maria Delle DonnePro - 20Сезона 72, Трка 9, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier BruschiPro - 8Сезона 72, Трка 9, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio GattulliAmateur - 51Сезона 72, Трка 9, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olaf KarklinsAmateur - 79Сезона 72, Трка 9, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rob MorrisAmateur - 12Сезона 72, Трка 9, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miroslav ChuchutAmateur - 70Сезона 72, Трка 9, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis Gustavo OliveiraAmateur - 54Сезона 72, Трка 9, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thierry GoulinAmateur - 3Сезона 72, Трка 9, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás SzabóAmateur - 50Сезона 72, Трка 9, R-156Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin ParkAmateur - 34Сезона 72, Трка 9, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anibal CollinoAmateur - 55Сезона 72, Трка 9, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni BianchiAmateur - 47Сезона 72, Трка 9, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Federico LanziPro - 25Сезона 72, Трка 9, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grzegorz ObrokAmateur - 68Сезона 72, Трка 9, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Imre KeresnyeiPro - 16Сезона 72, Трка 9, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joaquin CaimiPro - 6Сезона 72, Трка 9, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Franjo BebicPro - 4Сезона 72, Трка 9, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filip StańczykAmateur - 51Сезона 72, Трка 9, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josiel MoraesAmateur - 80Сезона 72, Трка 9, R-152Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesus MorenoAmateur - 14Сезона 72, Трка 9, R-161Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filip LaubertAmateur - 43Сезона 72, Трка 9, R-176Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Béla HoffmannPro - 5Сезона 72, Трка 9, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio LisboaAmateur - 85Сезона 72, Трка 9, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimo ChalakovPro - 15Сезона 72, Трка 9, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateo Naranjo LondoñoAmateur - 10Сезона 72, Трка 9, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandro ProiettiPro - 13Сезона 72, Трка 9, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos AlonsoAmateur - 67Сезона 72, Трка 9, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikes GáborAmateur - 60Сезона 72, Трка 9, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mustafa Onur BalcıAmateur - 23Сезона 72, Трка 9, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio LemgruberPro - 4Сезона 72, Трка 9, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Malcolm BeckhamPro - 24Сезона 72, Трка 9, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John RigosAmateur - 44Сезона 72, Трка 9, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose Luis NavarroAmateur - 57Сезона 72, Трка 9, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valter PaoliPro - 5Сезона 72, Трка 9, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 43 44 45 » Брзо оди на страница: