Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Sochi (Старт на една трка во Sochi од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 89.81 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 45 46 47 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Jasper Coosemans1EliteСезона 78, Трка 3, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maja SorenPro - 19Сезона 78, Трка 3, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel HalagoRookie - 18Сезона 78, Трка 3, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladislav BitchevRookie - 151Сезона 78, Трка 3, R-151Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotr MisiorekAmateur - 44Сезона 78, Трка 3, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arda ÖğretimRookie - 104Сезона 78, Трка 3, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roger RoseRookie - 1Сезона 78, Трка 3, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Boguslaw DondajRookie - 15Сезона 78, Трка 3, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose FilipePro - 23Сезона 78, Трка 3, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lipták RolandAmateur - 71Сезона 78, Трка 3, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julian ThornberAmateur - 29Сезона 78, Трка 3, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Allen NelsonRookie - 50Сезона 78, Трка 3, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gergely KondárAmateur - 23Сезона 78, Трка 3, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wayne LaundonAmateur - 83Сезона 78, Трка 3, A-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo MaiaPro - 14Сезона 78, Трка 3, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex TolmarAmateur - 37Сезона 78, Трка 3, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robin CarlssonRookie - 71Сезона 78, Трка 3, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kerem CubukRookie - 8Сезона 78, Трка 3, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 William SchumannRookie - 19Сезона 78, Трка 3, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bachtiar MahardhikaAmateur - 27Сезона 78, Трка 3, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruce AfflerbachRookie - 117Сезона 78, Трка 3, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yasser BritoRookie - 164Сезона 78, Трка 3, R-164Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Berkin TomaçRookie - 163Сезона 78, Трка 3, R-163Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ross MyersRookie - 42Сезона 78, Трка 3, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dan GossRookie - 161Сезона 78, Трка 3, R-161Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simon MurphyRookie - 60Сезона 78, Трка 3, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pietro RizziRookie - 159Сезона 78, Трка 3, R-159Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando JimenezRookie - 7Сезона 78, Трка 3, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandro CerraRookie - 91Сезона 78, Трка 3, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo NevesPro - 7Сезона 78, Трка 3, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor NovitskyyRookie - 115Сезона 78, Трка 3, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jánosné HorvathAmateur - 33Сезона 78, Трка 3, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José Luis NavarroAmateur - 8Сезона 78, Трка 3, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José Luis Saravia MoralesRookie - 73Сезона 78, Трка 3, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ignacio Del ValleAmateur - 58Сезона 78, Трка 3, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vít KuncPro - 9Сезона 78, Трка 3, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark JeacockPro - 24Сезона 78, Трка 3, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey StoyanovAmateur - 54Сезона 78, Трка 3, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tibor SógorkaRookie - 122Сезона 78, Трка 3, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 János KozákRookie - 76Сезона 78, Трка 3, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ennio FanoRookie - 129Сезона 78, Трка 3, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Balázs HorváthAmateur - 52Сезона 78, Трка 3, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mehmet SenRookie - 33Сезона 78, Трка 3, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo GadelhaRookie - 16Сезона 78, Трка 3, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gergely PesthyAmateur - 72Сезона 78, Трка 3, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rami NiemiRookie - 118Сезона 78, Трка 3, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcus SantosRookie - 72Сезона 78, Трка 3, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando SoaresRookie - 120Сезона 78, Трка 3, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Panagiotis DiamantidisAmateur - 17Сезона 78, Трка 3, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos Marcelo RodriguezAmateur - 82Сезона 78, Трка 3, A-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kostas GiannakRookie - 147Сезона 78, Трка 3, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco MertePro - 3Сезона 78, Трка 3, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ati MagyarRookie - 152Сезона 78, Трка 3, R-152Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andre MorenoRookie - 101Сезона 78, Трка 3, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pekka KumpulaAmateur - 38Сезона 78, Трка 3, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hernan RodriguezRookie - 47Сезона 78, Трка 3, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Viktor KocsiAmateur - 11Сезона 78, Трка 3, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartosz SzymczakAmateur - 14Сезона 78, Трка 3, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juca SantosRookie - 81Сезона 78, Трка 3, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Esteban FlorentinRookie - 28Сезона 78, Трка 3, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Seiko GeorgeRookie - 97Сезона 78, Трка 3, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lorenzo RosatiRookie - 44Сезона 78, Трка 3, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kaiko KellAmateur - 69Сезона 78, Трка 3, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maria PazosPro - 18Сезона 78, Трка 3, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariano SalatinoAmateur - 5Сезона 78, Трка 3, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Donatas VrubliauskasRookie - 10Сезона 78, Трка 3, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan KladetzkeAmateur - 48Сезона 78, Трка 3, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rifat MujkićAmateur - 3Сезона 78, Трка 3, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sanjay Ashok KumarPro - 2Сезона 78, Трка 3, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele MarchiRookie - 5Сезона 78, Трка 3, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joel TrekaneAmateur - 78Сезона 78, Трка 3, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Csaba KilyenRookie - 78Сезона 78, Трка 3, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Balázs DrozdRookie - 35Сезона 78, Трка 3, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zdeněk RožekRookie - 94Сезона 78, Трка 3, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ioannis BouriotisRookie - 124Сезона 78, Трка 3, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Orlin PopovAmateur - 42Сезона 78, Трка 3, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filip PopovskiAmateur - 81Сезона 78, Трка 3, A-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alfredo CampedelliRookie - 9Сезона 78, Трка 3, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael LeyvaRookie - 4Сезона 78, Трка 3, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matheus WarmlingRookie - 62Сезона 78, Трка 3, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marson AlbaniAmateur - 40Сезона 78, Трка 3, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Danilo LucianoAmateur - 74Сезона 78, Трка 3, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tommy CrowleyRookie - 25Сезона 78, Трка 3, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio ShollaRookie - 32Сезона 78, Трка 3, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Can TerzioğluRookie - 87Сезона 78, Трка 3, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek LeszczukRookie - 128Сезона 78, Трка 3, R-128Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rich WeavingAmateur - 80Сезона 78, Трка 3, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renzy SousouRookie - 17Сезона 78, Трка 3, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alfredo JoséMaster - 5Сезона 78, Трка 3, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dragan SvelecRookie - 65Сезона 78, Трка 3, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick BinzenbachRookie - 133Сезона 78, Трка 3, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hercilio SouzaRookie - 167Сезона 78, Трка 3, R-167Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David LópezRookie - 70Сезона 78, Трка 3, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gerard AllisonRookie - 135Сезона 78, Трка 3, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Corine RimbaudRookie - 166Сезона 78, Трка 3, R-166Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel GalindoRookie - 137Сезона 78, Трка 3, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cornel BrotacelRookie - 12Сезона 78, Трка 3, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo MachadoRookie - 24Сезона 78, Трка 3, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolás MondinoPro - 13Сезона 78, Трка 3, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erwan TassinRookie - 31Сезона 78, Трка 3, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 45 46 47 » Брзо оди на страница: