Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Sochi (Направи најбрзи круг во групата во Sochi круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 81.87 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 52 53 54 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Jonathan BeaglesPro - 15Сезона 86, Трка 16, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andre SilvaRookie - 136Сезона 86, Трка 16, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steven UpchurchAmateur - 3Сезона 86, Трка 16, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Williams HenryAmateur - 57Сезона 86, Трка 16, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jamie GainsfordAmateur - 33Сезона 86, Трка 16, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cesar AlmeidaAmateur - 9Сезона 86, Трка 16, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco DelleaniAmateur - 23Сезона 86, Трка 16, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan Valentino ConvitoRookie - 10Сезона 86, Трка 16, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno PedrosaAmateur - 73Сезона 86, Трка 16, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicola AbateAmateur - 6Сезона 86, Трка 16, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos DarchukAmateur - 45Сезона 86, Трка 16, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matthew DunnRetiredСезона 86, Трка 16, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pasi LuiroRookie - 26Сезона 86, Трка 16, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ionut SerbanescuPro - 20Сезона 86, Трка 16, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Craig JonesAmateur - 58Сезона 86, Трка 16, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thiago CristofoliniAmateur - 71Сезона 86, Трка 16, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mantas MarcinkeviciusRetiredСезона 86, Трка 16, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulinho CostaRookie - 21Сезона 86, Трка 16, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maurício LinharesPro - 3Сезона 86, Трка 16, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel ŠťastnýPro - 8Сезона 86, Трка 16, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matías FassiPro - 8Сезона 86, Трка 16, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tommaso MorgantiAmateur - 16Сезона 86, Трка 16, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Art StuAmateur - 58Сезона 86, Трка 16, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcio SouzaRookie - 81Сезона 86, Трка 16, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ville KukkonenAmateur - 29Сезона 86, Трка 16, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chicco AltomareAmateur - 46Сезона 86, Трка 16, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Groubik TartampionRetiredСезона 86, Трка 16, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julio Cesar Lourenco BianchiAmateur - 17Сезона 86, Трка 16, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo DebritoRetiredСезона 86, Трка 16, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrew KingPro - 4Сезона 86, Трка 16, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enzo Di MeoPro - 24Сезона 86, Трка 16, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin CookEliteСезона 86, Трка 16, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vitalij PetrovAmateur - 60Сезона 86, Трка 16, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Justin JamesAmateur - 36Сезона 86, Трка 16, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steven ListonAmateur - 59Сезона 86, Трка 16, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vakaris StankevičiusAmateur - 11Сезона 86, Трка 16, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jimmy ReedAmateur - 70Сезона 86, Трка 16, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Boti KapdeboRetiredСезона 86, Трка 16, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel RaméAmateur - 38Сезона 86, Трка 16, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefdom MarraAmateur - 29Сезона 86, Трка 16, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek ŠtecAmateur - 12Сезона 86, Трка 16, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krzysztof SzymańskiPro - 3Сезона 86, Трка 16, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David FortinRookie - 103Сезона 86, Трка 16, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan ArnauAmateur - 71Сезона 86, Трка 16, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hunter HolbrookRookie - 106Сезона 86, Трка 16, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gregorio LamasAmateur - 53Сезона 86, Трка 16, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre BissiriexPro - 4Сезона 86, Трка 16, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter LabušRetiredСезона 86, Трка 16, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hendrick ArteagaAmateur - 20Сезона 86, Трка 16, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bugsy LipsonAmateur - 17Сезона 86, Трка 16, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tibra Dy CalvaAmateur - 8Сезона 86, Трка 16, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Goran KotarlicPro - 22Сезона 86, Трка 16, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ceco PenkovRetiredСезона 86, Трка 16, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone PediconePro - 20Сезона 86, Трка 16, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey StavitskyAmateur - 11Сезона 86, Трка 16, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ildiko SzilagyiRookie - 1Сезона 86, Трка 16, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rubén López GómezAmateur - 50Сезона 86, Трка 16, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir AlexandrovRookie - 3Сезона 86, Трка 16, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Junior DeodatoPro - 22Сезона 86, Трка 16, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David JowettAmateur - 30Сезона 86, Трка 16, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio PerezAmateur - 24Сезона 86, Трка 16, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos Said CabreraPro - 8Сезона 86, Трка 16, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Perparim PepiRetiredСезона 86, Трка 16, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihail SergeevMaster - 4Сезона 86, Трка 16, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James CavittAmateur - 74Сезона 86, Трка 16, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leandro SilvaAmateur - 5Сезона 86, Трка 16, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matteo GennariAmateur - 66Сезона 86, Трка 16, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sonia PavesiAmateur - 33Сезона 86, Трка 16, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano PratoPro - 7Сезона 86, Трка 16, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kelter DiasAmateur - 66Сезона 86, Трка 16, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damir HictalerMaster - 3Сезона 86, Трка 16, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valdas PricevičiusAmateur - 62Сезона 86, Трка 16, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brendon AveryPro - 11Сезона 86, Трка 16, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stasys SimanauskasAmateur - 44Сезона 86, Трка 16, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vailton Matos Da CruzRetiredСезона 86, Трка 16, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Garry WedlockPro - 9Сезона 86, Трка 16, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simon Van MeegdenburgRetiredСезона 86, Трка 16, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark WitneyPro - 2Сезона 86, Трка 16, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastien BrettnerAmateur - 11Сезона 86, Трка 16, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin GlassenburyAmateur - 71Сезона 86, Трка 16, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian MottaAmateur - 32Сезона 86, Трка 16, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz KaminskiAmateur - 56Сезона 86, Трка 16, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vishnu MohanPro - 10Сезона 86, Трка 16, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grant CrouchAmateur - 80Сезона 86, Трка 16, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erick SilvaAmateur - 50Сезона 86, Трка 16, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hans BondessonAmateur - 69Сезона 86, Трка 16, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo DenerRookie - 112Сезона 86, Трка 16, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martynas RutkusRookie - 106Сезона 86, Трка 16, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renaldi NarendraAmateur - 66Сезона 86, Трка 16, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel SotoAmateur - 79Сезона 86, Трка 16, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo Silveira MarquesRookie - 121Сезона 86, Трка 16, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nico SilvaAmateur - 79Сезона 86, Трка 16, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio SaraivaPro - 21Сезона 86, Трка 16, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Panayiotis BanosRookie - 50Сезона 86, Трка 16, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan SchenkelAmateur - 44Сезона 86, Трка 16, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Romualdas SalokAmateur - 35Сезона 86, Трка 16, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Firuza MamajanovaAmateur - 5Сезона 86, Трка 16, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damon ClarkeRookie - 120Сезона 86, Трка 16, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mujo MujkićAmateur - 54Сезона 86, Трка 16, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandro EvangelistaAmateur - 37Сезона 86, Трка 16, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 52 53 54 » Брзо оди на страница: