Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Grand Chelem (Полпозиција, најбрз круг, победа и водство во секој круг на една трка)
(Раритетна придобивка: 1 од 95.53 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 41 42 43 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Reimo KochwatschRookie - 140Сезона 74, Трка 5, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mick RidleyAmateur - 43Сезона 74, Трка 5, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michał WilczyńskiAmateur - 17Сезона 74, Трка 4, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grzegorz BuczkowskiPro - 18Сезона 74, Трка 4, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robbie GeertsRookie - 167Сезона 74, Трка 4, R-167Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick PaarhuisAmateur - 33Сезона 74, Трка 4, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio ManiscalcoAmateur - 16Сезона 74, Трка 4, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno CaseiroAmateur - 1Сезона 74, Трка 4, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dirk SperlingRookie - 54Сезона 74, Трка 4, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ludovic BouvierRookie - 30Сезона 74, Трка 4, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grzegorz BrojakPro - 14Сезона 74, Трка 3, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Attila TerdikRookie - 79Сезона 74, Трка 3, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jerome ManzonRookie - 33Сезона 74, Трка 2, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel PavezRookie - 148Сезона 74, Трка 2, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iorgu DaniRookie - 92Сезона 74, Трка 1, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Indrek PalmisteRookie - 133Сезона 74, Трка 1, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel OmarAmateur - 35Сезона 73, Трка 17, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simon YeomanAmateur - 24Сезона 73, Трка 17, R-152Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonzalo GarbinMaster - 1Сезона 73, Трка 17, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David Arlindo SobelAmateur - 40Сезона 73, Трка 17, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel KucharRookie - 149Сезона 73, Трка 17, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nick MikutaAmateur - 48Сезона 73, Трка 17, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matías FassiAmateur - 9Сезона 73, Трка 17, R-179Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Federico De MarcoAmateur - 59Сезона 73, Трка 17, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoé XeniaAmateur - 18Сезона 73, Трка 17, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin JędrzejewskiRookie - 74Сезона 73, Трка 17, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ariel FuentesAmateur - 24Сезона 73, Трка 16, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry BaldychAmateur - 14Сезона 73, Трка 16, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David FavierRookie - 99Сезона 73, Трка 16, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arthur ReisAmateur - 89Сезона 73, Трка 16, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tim VillarsPro - 19Сезона 73, Трка 16, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom SmithAmateur - 10Сезона 73, Трка 16, R-186Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jacques DupontAmateur - 23Сезона 73, Трка 16, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raul SantosAmateur - 28Сезона 73, Трка 16, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Craig BeckAmateur - 93Сезона 73, Трка 16, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marta De MarinisAmateur - 48Сезона 73, Трка 16, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pietro PoracchiaAmateur - 44Сезона 73, Трка 15, R-153Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Souza SilvaRookie - 40Сезона 73, Трка 15, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel RosaMaster - 1Сезона 73, Трка 15, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter AbbottPro - 23Сезона 73, Трка 15, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Artem YatchenkoAmateur - 9Сезона 73, Трка 13, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianluca TaurelliPro - 23Сезона 73, Трка 13, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco KraneAmateur - 74Сезона 73, Трка 13, R-159Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Imre SiketAmateur - 42Сезона 73, Трка 13, R-185Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dex ViciRookie - 37Сезона 73, Трка 13, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo BaronAmateur - 34Сезона 73, Трка 12, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomek NiziolRookie - 16Сезона 73, Трка 12, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Charle NobrePro - 12Сезона 73, Трка 12, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giannis KiriakidisPro - 15Сезона 73, Трка 12, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pános YiphtéasRookie - 24Сезона 73, Трка 12, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian WoodsAmateur - 76Сезона 73, Трка 12, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gerard WesterhuisPro - 17Сезона 73, Трка 11, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dekster JesusPro - 10Сезона 73, Трка 10, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Elizabeth MillsAmateur - 27Сезона 73, Трка 10, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Djordje NikolicAmateur - 19Сезона 73, Трка 9, R-184Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Georgi GeorgievPro - 13Сезона 73, Трка 9, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateus VazPro - 15Сезона 73, Трка 9, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Suleyman KabaAmateur - 51Сезона 73, Трка 9, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rino AmodeoRetiredСезона 73, Трка 9, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Elvir HecoAmateur - 74Сезона 73, Трка 8, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erik ChrinPro - 11Сезона 73, Трка 8, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edward CoulmanPro - 25Сезона 73, Трка 7, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano ProiettiAmateur - 51Сезона 73, Трка 7, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano SaleriAmateur - 69Сезона 73, Трка 7, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kenneth MacadayAmateur - 2Сезона 73, Трка 7, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kamil ŻmudaAmateur - 34Сезона 73, Трка 7, R-167Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Klas BritseMaster - 4Сезона 73, Трка 6, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Caner KabaAmateur - 80Сезона 73, Трка 6, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Barry PikeAmateur - 12Сезона 73, Трка 5, R-171Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo AlvarezPro - 20Сезона 73, Трка 4, A-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Taksony AbaAmateur - 82Сезона 73, Трка 4, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joe PiroAmateur - 38Сезона 73, Трка 4, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel MarinkovicAmateur - 85Сезона 73, Трка 3, R-178Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ondrej KočišAmateur - 77Сезона 73, Трка 3, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan ČićPro - 11Сезона 73, Трка 3, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Montes DimemolaPro - 25Сезона 73, Трка 3, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikael BrostromPro - 6Сезона 73, Трка 3, A-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego GeldhofAmateur - 93Сезона 73, Трка 3, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joseph WoodRookie - 27Сезона 73, Трка 1, R-181Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca BuonoAmateur - 82Сезона 72, Трка 17, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alfredo RuggeriAmateur - 49Сезона 72, Трка 17, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Carlos RomeroRookie - 45Сезона 72, Трка 16, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ronald ArciaAmateur - 52Сезона 72, Трка 16, R-176Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edmilson SantosRetiredСезона 72, Трка 16, R-162Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arttu KorhonenAmateur - 45Сезона 72, Трка 15, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian SimionRookie - 154Сезона 72, Трка 15, R-154Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre DrummondAmateur - 77Сезона 72, Трка 15, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ignacio SantamarinaRookie - 5Сезона 72, Трка 13, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lorenzo Juan PerassoRookie - 122Сезона 72, Трка 13, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Imre KeresnyeiPro - 16Сезона 72, Трка 13, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dokic ZoranRookie - 118Сезона 72, Трка 13, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michał KaczmarekPro - 24Сезона 72, Трка 13, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Timur SharafullinPro - 1Сезона 72, Трка 12, A-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szymon KutAmateur - 78Сезона 72, Трка 12, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joaquim SierraAmateur - 31Сезона 72, Трка 11, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafał MaciejczakPro - 15Сезона 72, Трка 10, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kuldar ParnAmateur - 50Сезона 72, Трка 10, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gyula NémethPro - 16Сезона 72, Трка 9, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michele AmbrosanioAmateur - 13Сезона 72, Трка 9, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John StovallAmateur - 29Сезона 72, Трка 8, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 41 42 43 » Брзо оди на страница: