Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Rookie Grand Chelem (Полпозиција , најбрз круг, победа и водство во секој круг на една трка во Руки)
(Раритетна придобивка: 1 од 135.5 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 31 32 33 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Mario MarsfeldRookie - 115Сезона 88, Трка 2, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco RafuzziRookie - 139Сезона 88, Трка 2, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Janis KirsonsRookie - 129Сезона 87, Трка 17, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dolph SienkoAmateur - 71Сезона 87, Трка 16, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enzo DuréAmateur - 72Сезона 87, Трка 15, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Will NorthcottRookie - 138Сезона 87, Трка 15, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Green JesuzzAmateur - 55Сезона 87, Трка 14, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom ProcházkaAmateur - 35Сезона 87, Трка 13, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matteo RavasiAmateur - 47Сезона 87, Трка 13, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Donatas MickusAmateur - 65Сезона 87, Трка 13, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan CuetoAmateur - 41Сезона 87, Трка 11, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel SotoAmateur - 79Сезона 87, Трка 8, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Boldizsár TelekiAmateur - 6Сезона 87, Трка 8, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konrad ZygadłoAmateur - 79Сезона 87, Трка 7, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adonijah KennethAmateur - 31Сезона 87, Трка 7, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam WójcikAmateur - 36Сезона 87, Трка 6, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jo GomonAmateur - 80Сезона 87, Трка 6, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex CronhalRookie - 94Сезона 87, Трка 5, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vitalij PetrovAmateur - 60Сезона 87, Трка 5, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Walter WestermannAmateur - 60Сезона 87, Трка 5, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Markus NiestrojAmateur - 78Сезона 87, Трка 5, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simon BarnettAmateur - 69Сезона 87, Трка 5, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daley AtkinsonAmateur - 57Сезона 87, Трка 4, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arno BernhagenAmateur - 38Сезона 87, Трка 4, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marzia TaibbiAmateur - 3Сезона 87, Трка 4, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gangadhar AbhyankarAmateur - 68Сезона 87, Трка 3, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bersun TurnaAmateur - 3Сезона 87, Трка 3, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enrique FortAmateur - 35Сезона 87, Трка 1, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tim VillarsAmateur - 9Сезона 87, Трка 1, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio LeonardiAmateur - 27Сезона 87, Трка 1, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariano RoldanAmateur - 12Сезона 87, Трка 1, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filipe CardosoAmateur - 61Сезона 87, Трка 1, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stirling MansellAmateur - 53Сезона 87, Трка 1, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas PaniAmateur - 63Сезона 87, Трка 1, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandr FedyukAmateur - 27Сезона 86, Трка 17, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan Valentino ConvitoRookie - 10Сезона 86, Трка 17, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Clodoaldo VieiraAmateur - 65Сезона 86, Трка 17, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex MartínezAmateur - 76Сезона 86, Трка 17, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guilherme HenriqueAmateur - 13Сезона 86, Трка 16, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Silvania Do ValleAmateur - 20Сезона 86, Трка 16, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nando NetoAmateur - 49Сезона 86, Трка 15, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandr ŜerbakovRookie - 99Сезона 86, Трка 15, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Njoba BajićRetiredСезона 86, Трка 14, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz ZabornyAmateur - 5Сезона 86, Трка 12, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco DelleaniAmateur - 23Сезона 86, Трка 12, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariano GiustiRetiredСезона 86, Трка 12, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jessica DoyleAmateur - 77Сезона 86, Трка 12, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josep MeyerAmateur - 33Сезона 86, Трка 11, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Firuza MamajanovaAmateur - 5Сезона 86, Трка 11, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rubén López GómezAmateur - 50Сезона 86, Трка 11, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro Henrique Tavares RochaAmateur - 19Сезона 86, Трка 11, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael SalazarRookie - 107Сезона 86, Трка 10, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chicco AltomareAmateur - 46Сезона 86, Трка 10, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David JowettAmateur - 30Сезона 86, Трка 6, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz RapackiRetiredСезона 86, Трка 5, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriele LupiAmateur - 35Сезона 86, Трка 5, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wolfgang HaasAmateur - 17Сезона 86, Трка 4, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Perparim PepiRetiredСезона 86, Трка 4, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Audrius KarpaviciusRetiredСезона 86, Трка 1, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Graeme CuthbertAmateur - 51Сезона 86, Трка 1, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steven UpchurchAmateur - 3Сезона 86, Трка 1, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cesar RomanoAmateur - 13Сезона 86, Трка 1, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petras CvirkaRetiredСезона 86, Трка 1, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josip KraljićRookie - 132Сезона 85, Трка 17, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltán NagyAmateur - 39Сезона 85, Трка 17, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter FeriančikAmateur - 37Сезона 85, Трка 17, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laurynas JurgelionisAmateur - 20Сезона 85, Трка 14, R-128Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno CarvalhoAmateur - 16Сезона 85, Трка 14, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tanja ArsovskaAmateur - 65Сезона 85, Трка 14, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Freddy BlueRookie - 127Сезона 85, Трка 14, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio SouzaAmateur - 72Сезона 85, Трка 11, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juraj BuksarAmateur - 13Сезона 85, Трка 10, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sasa KuzmanovicRookie - 40Сезона 85, Трка 10, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evgeny RafalskyRookie - 103Сезона 85, Трка 10, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaroslav KrenželákRookie - 51Сезона 85, Трка 10, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauricio FreitasAmateur - 79Сезона 85, Трка 10, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robertas VienuolisAmateur - 46Сезона 85, Трка 10, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin GombarskyAmateur - 5Сезона 85, Трка 9, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos RuedaRookie - 22Сезона 85, Трка 9, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Luis Martin VidalAmateur - 42Сезона 85, Трка 9, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dalibor KrivohlavekPro - 8Сезона 85, Трка 9, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marius RuţaAmateur - 71Сезона 85, Трка 7, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin HörAmateur - 62Сезона 85, Трка 7, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom HughesAmateur - 39Сезона 85, Трка 7, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Elia LenzuAmateur - 32Сезона 85, Трка 7, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andi VanselowAmateur - 69Сезона 85, Трка 7, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aguiar EvenAmateur - 78Сезона 85, Трка 7, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rui MendesRookie - 87Сезона 85, Трка 7, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gimbo CatazzaRetiredСезона 85, Трка 7, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel KrálAmateur - 45Сезона 85, Трка 5, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nuno CostaRetiredСезона 85, Трка 4, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose VotteroAmateur - 65Сезона 85, Трка 4, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele MagnaniAmateur - 23Сезона 85, Трка 2, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Saba TavelishviliRetiredСезона 85, Трка 2, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam LewisAmateur - 72Сезона 85, Трка 2, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Waldemar JasińskiPro - 10Сезона 84, Трка 17, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luc GrosdentPro - 22Сезона 84, Трка 17, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patricio CostaRetiredСезона 84, Трка 17, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jyri KankaanpääRetiredСезона 84, Трка 17, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gábor GondorAmateur - 44Сезона 84, Трка 17, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 31 32 33 » Брзо оди на страница: